wmaraci reklam
lidertakipci

Üstadlara Birkaç Soru...

6 Mesajlar 910 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

JankeN JankeN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek online pazarlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Aklıma takılan ve bloglarımda yaşadığım birçok sorun var. Bu konuda bunlara deyineceğim yardım eden olursa akşam namazında duamı alır.

1- kazancklavuzu sitemde yazı kısmının baş trfında   gibi bir hatam var. Ne yapsam bir türlü geçiremedim. Arkadaşların çoğu single.php de hatanın olduğunu söyledi. Fakat ben yeni temalar denememe rağmen düzelmedi. eklentilerin hepsini kaldırdım denedim gine düzelmedi. Bu hatamı düzeltmem için ne yapmalıyım.

2- kazancklavuzu benim ilk sitem. Haliyle doğruyuda yanlışı da ondan öğrendim. Birçok hata yaptığım yazılarım oldu. Sorum şu, bazı yanlış yaptığım yazıları silsem pagerank ve trustrank değerim düşer mi? Veya bu yazılarımı silmeden yeniden güncelleme yapmam mı doğru olur yoksa eski yazıyı silip yenisini mi yazmam daha doğru olur? [ not:1-2 yıllık yazılarda var ]

3-) site ana bölmünde eror.log dosyası oluşuyor hep. Bunu kökten kaldırmak için ne yapmalıyım? site yedek alıp tekrar yüklesem düzelir mi ? [ Not: Bu konularda biraz acemiyim kolay ve kesin çözüm olan yolu olanı önerin lütfen ]

wmaraci
reklam

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
1-) index.php, single.php dosyalarını notepad ile aç ve " " bunu arat. Eğer bulunmazsa tekrar bi yardımda bulunabilirim.

2-) Sileceğin yazılara şuanda hit geliyorsa silersen senin için kötü olur. Çünkü google çalışmayan linkleri sevmez, seni arkalara atar ve kalitesiz site olarak kaydeder.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

• Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

CezaLet adlı üyeden alıntı

1-) index.php, single.php dosyalarını notepad ile aç ve " " bunu arat. Eğer bulunmazsa tekrar bi yardımda bulunabilirim.

2-) Sileceğin yazılara şuanda hit geliyorsa silersen senin için kötü olur. Çünkü google çalışmayan linkleri sevmez, seni arkalara atar ve kalitesiz site olarak kaydeder.

bunu öncedende söylemişlerdi. Aramıştım hiç sonuç çıkmamıştı. Sizin için tekrar aradım gine sonuç aynı. Zaten şuan yeni bir tema indiripo eklesem o temada da çıkar bu hata.

• Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Wordpress'i güncelleyin panelden, sonucu buraya yazın.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

CezaLet adlı üyeden alıntı

Wordpress'i güncelleyin panelden, sonucu buraya yazın.

hocam eklentilerin hepsini kapattım düzeldi. Ama emin olun bunu 3-5 kere yaptım olmamıştı. Şimdi neden oldu anlamadım. Şimdi hangi eklentide hata onu bulmak lazım :)

4. sorumada yardımcı olursan çok memnun olurum.

• Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
150 kelime üstü özgün makaleler yazmaya devam et. Şuadan itibaren yapacağın tek şey bence googlea kendini sevdirmmen gerekiyor. Backlinki 1-2 ay sonraya sakla.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al