wmaraci reklam
lidertakipci

Warez Temayı Satın Almak

34 Mesajlar 2.794 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar.

Sitemde Sahifa temasını kullanmaktayım. Çok yeni bir siteyim, temayı beğendim, satın almak istiyorum. Kafamdaki sorular şunlar:

1- Temayı satın aldığımda ve yüklediğimde TÜM ayarlarım aynen kalacak mı ? Bunun için bir şey yapmam gerekir mi ? (Kısaca istediği şu anki sitemle ve tüm ayarlarımla aynen devam etmek)

2- Ftp den yedek alsam(sanırım temaların da ayar bilgileri falan burda vardır, onları da yedeklemiş olurum yani?) daha sonra satın aldığım temayı yüklesem ve diğer temayı da silsem, ayarlarım aynı kalır mı ve kalsa da warez temanın artıkları halen dosyalarda olur mu ?

Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bu site işlerimde ÇOK cahilim. Detaylı anlatabilirse bir arkadaş çok sevinirim.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
reklam

dragonwx dragonwx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)
Bu yaptığınız çok güzel bir davranış hocam, temanın yapımcısının size yardımcı olacağını düşünüyorum.

İnstagram Butik Hesabı Alınacaktır....

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Aynisini bende düşünüyorum ve kafamda bu sorular var takipteyim

• Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

dragonwx adlı üyeden alıntı

Bu yaptığınız çok güzel bir davranış hocam, temanın yapımcısının size yardımcı olacağını düşünüyorum.

Açıkçası null tema kullanıyorum demek dahi istemiyorum ordaki çocuklara :/ İngilizcem de çok iyi seviye olmadığı için bir hayli meşakkatli bir sürece girmek de açıkçası istemiyorum.

Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olsa sevinçten uçacağım.

wmaraci
wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Warez kullanımına tamamen karşı olduğumu bildireyim cevabıma başlamadan önce. :) O yüzden bu kararınızdan ötürü kutlarım sizi.

Temayı satın aldıktan sonra kullanmaya başladığınızda ayarlarınızın tamamı kaybolmasa da çoğunluğu kaybolacaktır. (tema dosyaları düzenlenmiş ise) Bu yüzden yine de siz temayı satın alın, en azından yapımcının hakkını vermiş olursunuz. Yine aynı temanızı kullanmaya devam edin bence.

• Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Warez kullanımına tamamen karşı olduğumu bildireyim cevabıma başlamadan önce. :) O yüzden bu kararınızdan ötürü kutlarım sizi.

Temayı satın aldıktan sonra kullanmaya başladığınızda ayarlarınızın tamamı kaybolmasa da çoğunluğu kaybolacaktır. Bu yüzden yine de siz temayı satın alın, en azından yapımcının hakkını vermiş olursunuz. Yine aynı temanızı kullanmaya devam edin bence.

Ama dostum şu an beni warez kullanmaya teşvik ediyorsun :)

Şaka bir yana hiçbir yolu yok mudur bunun ya ? Ftp'deki tema dosyalarının yedeklerini alsam işe yaramazlar mı ? Aynı tema sonuçta :/ Ne biliyim. Belki de saçmalıyorumdur, bilgisizim çünkü. Çünkü gerçekten çok uğraştıracak öbür türlü ve yapmam gereken zaten çok şey var, yeterli zamanım da yok :/

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Ama dostum şu an beni warez kullanmaya teşvik ediyorsun :)

Şaka bir yana hiçbir yolu yok mudur bunun ya ? Ftp'deki tema dosyalarının yedeklerini alsam işe yaramazlar mı ? Aynı tema sonuçta :/ Ne biliyim. Belki de saçmalıyorumdur, bilgisizim çünkü. Çünkü gerçekten çok uğraştıracak öbür türlü ve yapmam gereken zaten çok şey var, yeterli zamanım da yok :/

Dediğim gibi kullandığınız temayı satın alın yine kullanmaya devam edin dosyaları değiştirmeden.

• Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Dediğim gibi kullandığınız temayı satın alın yine kullanmaya devam edin dosyaları değiştirmeden.

Peki bu işlemi nasıl gerçekleştireceğim ? Öncelikle yedek falan mı almam gerekiyor ? Bu warezi de bir arkadaş kurmuştu. Kusura bakma, gerçekten bu konularda çok cahilim. Bir arkadaş step step anlatabilir mi yapmam gerekenleri ? (Çok şey mi istiyorum bilmiyorum)

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Peki bu işlemi nasıl gerçekleştireceğim ? Öncelikle yedek falan mı almam gerekiyor ? Bu warezi de bir arkadaş kurmuştu. Kusura bakma, gerçekten bu konularda çok cahilim. Bir arkadaş step step anlatabilir mi yapmam gerekenleri ? (Çok şey mi istiyorum bilmiyorum)

ThemeForest'e üye olacaksınız. Temayı satın alacaksınız. Yapımcının hakkını vermiş oluyorsunuz yani mantıken. Sonra hiçbir değişiklik yapmadan temayı kullanmaya devam edeceksiniz.

BRKNCPN BRKNCPN ucakteknolojisi.org Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 69 / 53
  • Ticaret 4, (%100)
siz şuandaki kurulu olan temayı kullanmaya devam edin diyor arkadaş fakat sahifa temasını yinede satın alın sitenize lisanslanmış gözüksün diye düşünüyor olabilir elinin altında bulunsun ve yapımcıya hakkını ver anlamında birşey çıkarttım ben. :) eğer w*rez temanızda herhangibi bir açık yok ise hiç bir sorun olmaz.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al