wmaraci reklam

wordpress anahtar kelimeler hakkında

3 Mesajlar 575 Okunma
smmexpress

royzboy royzboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
oncelikle merhabalar kolay gelsin. size söyle bi sorum olacak wordpress bloger tabanlı sitelerde malum her makalenizin altına o konuda geçen anahtar kelimeleri ekliyorsunuz. ama şuna dikkat ettim mesela ilk yardım ile ilgili konu var adam altına etiket olarak 'ilk yardım , 9, ısı , ölüm 'gibi etiketler geçiriyor.
diyeceğim oki adam google 9 yazınca yada ölüm yazınca bu sitemi çıkacak ? :)

ilk yardımda alınacak önlemler , ilk yardım tedavileri , gibi anahtar kelimeler kullanması gerek miyor mu ? bunu hürriyet milliyettede çok dikkat ettim. yada bizmi yanllş yapıyoruz ?

bilgilendiren arkadşalara teşekkürler.

http://afkhukuk.com
wmaraci
reklam

fevzib fevzib WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 396 / 113
  • Ticaret 78, (%100)
ilk yardımda alınacak önlemler , ilk yardım tedavileri , gibi anahtar kelimelerin kullanılması daha doğrudur. Hürriyet, milliyet gibi sitelerde anahtar kelimeler otomatik olarak ekleniyor olabilir. Ayrıca o siteler bazen o kısa kelimelerde yükselebilse de küçük sitelerde uzun kuyruklu anahtar kelimelerin kullanılması gerektiği düşüncesindeyim...

bu arada bu benim kişisel düşüncem olduğu için tam emin değilim bu konuda bilgili olan biri yorum yaparsa çok mutlu olurum

Ek Olarak: ilk yardımda alınacak önlemler , ilk yardım tedavileri , gibi anahtar kelimelerin kullanılması daha doğrudur. Hürriyet, milliyet gibi sitelerde anahtar kelimeler otomatik olarak ekleniyor olabilir. Ayrıca o siteler bazen o kısa kelimelerde yükselebilse de küçük sitelerde uzun kuyruklu anahtar kelimelerin kullanılması gerektiği düşüncesindeyim...

bu arada bu benim kişisel düşüncem olduğu için tam emin değilim bu konuda bilgili olan biri yorum yaparsa çok mutlu olurum
royzboy

kişi bu mesajı beğendi.

royzboy royzboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

fevzib adlı üyeden alıntı

ilk yardımda alınacak önlemler , ilk yardım tedavileri , gibi anahtar kelimelerin kullanılması daha doğrudur. Hürriyet, milliyet gibi sitelerde anahtar kelimeler otomatik olarak ekleniyor olabilir. Ayrıca o siteler bazen o kısa kelimelerde yükselebilse de küçük sitelerde uzun kuyruklu anahtar kelimelerin kullanılması gerektiği düşüncesindeyim...

Ek Olarak: ilk yardımda alınacak önlemler , ilk yardım tedavileri , gibi anahtar kelimelerin kullanılması daha doğrudur. Hürriyet, milliyet gibi sitelerde anahtar kelimeler otomatik olarak ekleniyor olabilir. Ayrıca o siteler bazen o kısa kelimelerde yükselebilse de küçük sitelerde uzun kuyruklu anahtar kelimelerin kullanılması gerektiği düşüncesindeyim...

Teşekkr ederim hocam

http://afkhukuk.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al