lostyazilim

Yardımınıza İhtiyacım Var, Ne Yapmalıyım ?

12 Mesajlar 1.308 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

sametozkan sametozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Facebook Ticareti
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

benadriyan adlı üyeden alıntı

Evet hocam google önbelleğinden zaten incelemiştin önceki blogunuzu (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:OiCR2jYUgF0J:www.gevezeblog.net/+&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr)

Hocam yeni kurulmuş bir site 1 ayda yüksek hitler alıyorsa ya reklama çok büyük yatırım yapılmıştır ya da uygun olmayan yollara başvurmuşlardır. Bende bir site kurup bir ayda günlük 1k tekil ziyaretçi görebilirim. Ama 2-3 ay sonra sitem piyasada olmaz çünkü hilelere başvurmuş olmam gerekir bunu yapmak için.

Sorun kendinize neden bir çok blogcu bu tür şeyler yapmak yerine hergün saatlerini harcayıp özgün içerik giriyorlar. Yıllarca uğraşıyorlar bir yerlere gelebilmek için. Blog tutmak gerçekten özveri ister, kararlılık ister. Benim sildiğim blogların haddi hesabı yok. An geliyor sıkılıyorum yazmayacağım diyorum, siliyorum.

Dediğim gibi siteyi bu haliyle maliyetine satabileceğini ben düşünmüyorum. En fazla domain parasını alırsın. Ben yerinde olsam yazmaya kararlı bir şekilde devam ederim.

Hocam şimdi yazmaya devam etsem yeni temaya seo ayarları falan filan var. Birde silinmiş sayfaların indexi google'de kirlilik yaratıyor. Ben bu işi berecemicem gibi. 20 tl'ye ıhs'den almıştım. tekrar 20'ye satılır mı paypal ile ?

"Derdim kadar olsaydı kuvvetim, benimle baş edemezdi kasvetim." -Sagopa Kajmer
wmaraci
reklam

BarisAyar BarisAyar WTF! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 0 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam webmaster sitelerinde şansını bir dene. E ticaret bölümünde konunu açıp beklemekten başka çare yok. İyi satışlar dilerim.

www.hubeybi.com
wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al