freelance iş ilanları

Yeni siteler için ?

21 Mesajlar 2.959 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BySeaL BySeaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar 5 adet blogum var hepsine her gün içerik giriyorum fakat çok ilgilendiğim bir blog var android apk'ları üzerine neredeyse 1 ay'a yaklaştı açılalı 23 yayın var hepsini özgün titizlikle yazdım fakat şuanda günlük tekili 15-20 arasında bana az geldi çünkü 1 aylık blogların hepsine bakıyorum 100den aşşa tekil yok ben sadece yazı içerisinde yazıların altını çiziyorum,yayın başlıkları kalın yazılı, resimlere konunun linkini bağlıyorum yazı içindede konu linki bağlıyorum ve etiket giriyorum "google site kaydetme"ye de kaydettim bunların dışında yapılması gereken şeyler varmı ? mesela bilmediğim google news ve dmoz ne anlama geliyor yapmam gerekiyormu ne yapabilirim?Yoksa benmi çok şey bekliyorum şuandaki durumum iyimidir ? Şimdiden teşekkürler.

site analizi şu şekilde

wmaraci
reklam

furkandemirci furkandemirci SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 378 / 157
  • Ticaret 17, (%100)
Siz yazılarınızı düzenli bir şekilde girmeye devam edin, sosyal medyada paylaşın; zamanla ziyaretçi sayınız artış gösterecektir.

##

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
1 ayda 100 tekil hit beklemek çok yanlış. Ya onlar bir hile hurda çeviriyordur, ya reklam vb. birşey vardır, yada sayaç sağlıksızdır. 1 ayda en fazla 10 15 hit bekleyin. 100 gibi hitler için en az 3 4 ay yazmalısınız. İyi forumlar.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

• Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

furkandemirci adlı üyeden alıntı

Siz yazılarınızı düzenli bir şekilde girmeye devam edin, sosyal medyada paylaşın; zamanla ziyaretçi sayınız artış gösterecektir.

Peki teşekkürler.Yaptıklarım dışında siteyi biyere kaydetme yada blog üzerinde değiştirilmesi gereken seoya yardımcı birşey yapmam gerekiyormu yada neler yapabilirim ?

wmaraci
wmaraci

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Hocam hiç şevkinizi kırmayın herkes hak ettiğini bulur bu sektörde (warez, adult vs. hariç).
BySeaL

kişi bu mesajı beğendi.

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
DMOZ: İnternet site indeksi.

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

emre7 adlı üyeden alıntı

1 ayda 100 tekil hit beklemek çok yanlış. Ya onlar bir hile hurda çeviriyordur, ya reklam vb. birşey vardır, yada sayaç sağlıksızdır. 1 ayda en fazla 10 15 hit bekleyin. 100 gibi hitler için en az 3 4 ay yazmalısınız. İyi forumlar.

1 ayda günlük 700 hit alıyorum. Şuanda hitim 660'da. Anlık 15 kişi var.

Eğer siteyi nasıl sükse yapacağını çözerseniz olamaz diye birşey yok. Ben 3.gününde tam 913 hit gördüm. Ama nasıl dünyada paylaşılmayan özel bir haberi paylaştım. Sonra gittim onu ünlü forumlarda paylaştım. sonra bi anda sitem tanındı. İnsanlara xxxx site farklı dye gösterdim. günlük sadece 120 kişi kafadan direk geliyor.

Olamaz değil yani arkadaşlar. Şuanda sitem 1 ay 15 günlük. Google 400 kişi yolluyor.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
4 aylık metin2 tanıtım & blog sitem var. İlk açtığım zaman script atıp öylece bıraktım 3 ay boyunca. 2.5 haftadır ilgileniyorum günlük ortalama 15 ziyaretçi vardı tekil.ilgi gösterdim 40 a çıktı 1 haftada. Hiçbir forumda olmayan konuları bloguma açıyorum veya olanları en güzel biçimde alıntı yapmayarak paylaşıyorum. Tamamen samimi ve açık bir dil kullanıyorum. Türkçe'yi öz ve güzel kullanmaya gayret gösteriyorum. Tekil hit'im düne kadar 70 lerdeydi fakat bugun ne olduysa 190 a çıkmış inanılmaz bir artış gördüm. Ben sabırsız biriyim. Anında olsun isterim herşeyi fakat beklemek en güzel şeydir. Sen özgün makale girip en güzel şekilde siteni tanıtıyorsan sen istemesende sitene ziyaretçi gelecektir. Şunuda belirtmek istiyorum. Sakın alıntı yapma. Konuları kendin yaz. Cümleler, kelimeler sana ait olsun. Bu senin siteni daha bir güzel hale getirir. :)

• Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
bende aksine çok sabırlıyımdır hemen olan şeyleri sevmem biraz ilgiyle ve zamanla olan şeyler ilgimi çeker hemen olsa kimsenin bir ayrıcalığı kalmaz dimi :)

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
@Byseal

Sana tavsiyelerim ise, siteni göstermeye çalış. Tabi uygunsa. Forumlarda vs. Forum bölümlerindeki tanıtımlardan bahsetmiyorum. Değer ver ve günde 1 tane değil 10 tane içerik gir. ben günde min 10 içerik giriyorum ve tamamen özgün. Ne seo çalışması yaptırdım ne de tanıtım çalışması. Dediğim gibi sadece 1 tane haberimi büyük 5 forumda paylaştım ve ziyaretçiler geldi. sonra ise o arama sonuçları hep google'da çıktığı için siteme yönlendirme oldu sürekli. ve İnsanlar bildi tanıdı.

Sitem şuanda 700+ ziyaretçi geliyor ve bu sayı da artıyor.. Ama benim gibi talihli olur musunuz ? ya da şans mı desem. Böyle olursa işiniz iyi gider.. Fakat diğer türlü de günde 1 içerik ile çok bir yerlere gelinceğini sanmıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al