wmaraci reklam

Yeniyim sorularım var yardımınız lazım

2 Mesajlar 499 Okunma
wmaraci reklam

dorico dorico WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
İlk öncelikle herkese merhaba kolaygelsin.

Üniversite öğrencisiyim kendime gelir sağlamak istiyorum aileme falza yük olduğumu düşünüyorum yaşta geldi biyere malum.

İlk olarak hangi kod lini öğrenmem daha iyi olur html asp php java

2. olarak forumdaki okuduğum konulardan edindiğim bilgiye göre en çok gelir elde edilen flim dizi imiş . (yada başka bişey öğrendikçe kendimi geliştiririm)

3 şimdi bu sitelerden birini açmaya kalksam günlük 10 lira kazanç elde edebilirmiyim bu kazanç 1 gün için cok büyük bi rakammıdır günlük 10 lira dan aylık 300 lira bana yetcektir düşüncem var

4 üyeliğimin onaylanmasını beklerken blog açtım oraları kurcaladım temalr filan ekledim biraz hazır html kodlarıyla zaman geçir ama eklediğim temaları kendimi özgü değiştiremedim

5 en iyi domain ve host nerden alınır

6 donanım-pc oyun -photoshop (bilgim iyidir)icep telefonları-oyuncu ekipmaları sanal dünyada bunlarada bigim iyidir

okuduğunuz ve verceğiniz cevaplar için teşekkür ederim

wmaraci
reklam

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
İlk başta temel olarak HTML öğrenmelisiniz. Daha sonra php,asp,c,c# ...
Film-dizi siteleri bence şimdilik sallantıda malum internet yasası. Birde Reklam şirketlerinin en iyisi olan Adsense bu tür sitelere izin vermiyor.
Diyelim ki sitenizi açtınız. İçerikleri girmeye başladınız. Hemen anında kazanmaya başlamayabilirsiniz. Öncelikle iyi bir reklam firması bulup basvuru yapmanız gerek. Önerim adsense. Günlük 10 lira kazanç için çok çalışmanız gerek. Ben yaklaşık 1,5 yıldır sitemle uğraşıyorum ama günlük kazanç rekorum 4,5 TL.
Madem donanım vb. konularda bilginiz var ona yönelik bir site açmanızı tavsiye ederim.

Sağlıcakla...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al