wmaraci reklam

Yeni Sitem Hakkında Düşünceleriniz ?

20 Mesajlar 1.733 Okunma
wmaraci reklam

onurdalkilic onurdalkilic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Öncelikle herkese selamun aleyküm. Bu işlere yeni başlayan bir insanım. Bir dizi fragmanı sitesi kurdum blogger tabanlı. Daha sonra internetten bulduğum bir temayı kurdum. Ancak tema üzerinde yeterli bilgim olmadığı için düzenleme yapamıyorum. Bu işlemi nasıl yapabilirim? Yada benim için (ücretli) olarak bu temayı düzenleyecek bir insan var mı? Bu tema ilerde bana sorun çıkarabilir mi? Bir tema satın alsam daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Sitem : dizisifragmani.com Desteklerinizi bekliyorum. Zaman ayırdığımız için teşekkür ederim. Saygılarımla Kolay Gelsin.

wmaraci
reklam

kozlunet kozlunet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 328 / 90
  • Ticaret 2, (%100)
onurdalkilic Öncelikle Aleyküm Selam, aramıza hoşgeldin.

Birkaç naçizane öneride bulunmak isterim, öncelikle blogger yerine daha profesyonel olduğunu düşündüğüm wordpress ile yola çıkmanızda fayda olduğunu düşünüyorum, ücretli bir tema her zaman sizin için daha faydalı olacaktır, hem güvenlik hem de stabilite açısından.

Alan adınız bu sektörde çok iyi bir şekilde değerlendirilebilir, gündemde olan güncel diziler için subdomain oluşturabilirsiniz, çok müsait bir alan adınız mevcut.

Örnek: cukur.dizisifragmani.com gibi olabilir.

İnternette wordpress kurulumu hakkında yüzlerce kaynak var eğer araştırırsanız hızlıca yol alabilirsiniz.
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
kozlunet Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam. Domaini blogger'a yönlendirdim. Kurduğum temayı gördünüz ancak bilgim olmadığı için düzenleme yapamıyorum. Biraz bu şekilde ilerledikten sonra, host alıp oradan devam etsem olur mu ? Yönlendirdiğim domaini geri alabilir miyim. Saygılarımla vakit ayırdığınız için minnettarım hocam

hafselkarayel hafselkarayel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)
Aleykum selam. Blogger olarak başlayıp içerik ekledikten sonra Google'a sayfalar eklenecek. Sonradan Wordpress'e geçişte büyük sorunlar yaşayacaksın. Bence önce karar ver Blogger mı Wordpress mi ondan sonra hep aynı sistemde devam et.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
hafselkarayel yorumunuz için teşekkür ederim efendim. Ancak yıllık en uygun hosting'i nereden bulabilirm cpanel vs ben onladan pek anlamıyorum da yavaş yavaş öğreniyorum

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Birde hocam blogger ile wordpress'in farkı nedir ?

kozlunet kozlunet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 328 / 90
  • Ticaret 2, (%100)
onurdalkilic Direk paylaşımlı hosting hizmeti alarak, name server (alan adı) yönlendirmenizi tavsiye ederim, zira blogger bir sitenin sonraki aşamada wordpress benzeri sistemlere aktarmakta güçlük yaşayabilirsin, sonuçta bu alanda yenisiniz, tabii illa wordpress ya da blogger kullanmak zorunda da değilsiniz, farklı yazılımlar tercih edilebilir.

Hosting konusunda uzun zamandır tercih ettiğim Güzel Hosting'i tavsiye edebilirim, bende zamanında çok başlarını ağrıttım ve hala destek konusunda sınırsız olarak yardımcı oluyorlar. GuzelNetTr

Hosting'e Hazır Kurulu Wordpress Paketleri:
https://www.guzel.net.tr/wordpress-hosting.php

Wordpress Teması İçin ThemeForest Tercih Edebilirsin: https://themeforest.net/search/movie?referrer=homepage&utf8=✓

Senin bütçene bağlı tabii tüm bunları yapmak, beklentilerini ilk başta yüksek tutmak saçma olur bunun bilincinde ol şu an sadece hobi olarak gerçekleştir, biraz bilgi birikimine sahip olduktan sonra açılırsın.

Ben sana elimden geldiği kadar ücretsiz olarak yardımcı olmak isterim, bu forumda sayısız yardım gördüm bende bu saatten sonra birisi için faydam dokunsun isterim.

hafselkarayel hafselkarayel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)
illa yıllık almaya gerek yok bence. Yeni açılan bir site için çok sağlam bir hostinge gerek yok diye düşünüyorum. Hit aldıkça yükseltilebilir hosting özellikleri. Ben guzel.net.tr firmasını önerebilirim daha önce kullanıp memnun kaldığım bir firma
https://www.guzel.net.tr/turkiye-webhosting.php buradan inceleyebilirsiniz paketleri. İlk aşamada ekonomi-2 paketi bile yeterli olur ama dediğim gibi yıllık değil de 3 aylık alıp sitenin durumuna göre yükseltmenizi öneririm.
Bu sadece benim görüşüm. Daha farklı düşünceler olabilir :)
Not: host firmasıyla alakam yoktur.

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Blogger üzerinden de cukur.dizisifragmani.com seklinde site kurabilirsin hangisinde iyiysen onu kullan çok farkedeceğini düşünmüyorum.

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
kozlunet Değerli yorumun için teşekkür ederim efendim pm yolladım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al