wmaraci reklam

Yükselmek İçin Sıfırdan Neler Yapmalıyız?

3 Mesajlar 728 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ugurcx ugurcx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 58 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, sitemi kurdum(wordpress) içerikleri düzenli olarak ekliyorum içeriklerim de şu şekilde: Yurt dışı sitelerinden aldığım teknoloji haberlerini kaynak göstererek paylaşıyorum bunun bir zararı olurmu? Her yazı yazdıktan sonra Google Search Console'den link ekliyorum yazıları facebook twitter ve instagram, Google Plus'ta paylaşıyorum Wordpress'te yüklü eklentilerim: Google XML Sitemap , tagDiv social counter, WP Super Cache, WPBakery Visual Composer, All İn One Seo Pack ve Really Simple SSL. Bu eklentileri de kurduktan sonra iç dış seo için herhangi birşey yapmadım alexa sıram TR'de : 54Bin . Siteyi açalı 2 aya yaklaştım yalnız günlük hit sayısı 20-30 . bu oranı yükseltmek için neler yapmalıyım yukarıda bahsettiklerim dışında başka birşey yapmadım seo vs. konularında..Kısaca sıfırdan bir siteyi yükseltmek için neler yapmak gerekir nasıl yapılır ? Sitem hakkındaki önerileriniz neler? Adsense'e şuan başvursam onay alırmı? Teşekkür ederim. Site: ucxhaber.com

wmaraci
reklam

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Girdiğiniz içerikler özgürleştirerek mi giriyorsunuz ?

Eklentiler iyi . İçerik pazarlaması ile güzel yerlere gelebilirsiniz.

ugurcx ugurcx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 58 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Evet halihazırda bulunan yazıyı kaynak alip ekleme cikartma yapip oyle yaziyorum özgün icerik yani. Cevabiniz icin tesekkurler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al