wmaraci reklam

YouTube'un spam, aldatıcı uygulamalar dedi banladı?

22 Mesajlar 6.444 Okunma
wmaraci reklam

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
alemburda 4 5 video değil 52 video atmıştım 2 ayda izlenmeye başladı birisi daha çok izleniyordu. İzleyen bidaha izliyordu. Askıya alındı

🇹🇷🇹🇷🇹🇷
wmaraci
reklam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)

dogandeniz adlı üyeden alıntı

alemburda 4 5 video değil 52 video atmıştım 2 ayda izlenmeye başladı birisi daha çok izleniyordu. İzleyen bidaha izliyordu. Askıya alındı

52 videoyu ne kadar zamanda attınız ve hesabınız ne kadar eski?

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
alemburda 52 videonu 2 ayda yükledim toplam olarak.
Hesap bayağı eski ama yüklemiyordum hiç duruyordu kanal 1 yıl falan oldu sanırım

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

yilmaz68 yilmaz68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, aynı konudan bende rahatsızım, 2 milyon izleme 1100'e yakın video vardı hiç bir uyarı almadan
Bu hesap; YouTube'un spam, aldatıcı uygulamalar ve yanıltıcı içerik politikasını ya da diğer Hizmet Şartlarını birden çok kez veya ciddi düzeyde ihlal ettiği için kapatıldı.
karşımda bu alıntı uyarıyı gördüm.

Kanalım siyasi ağırlıklı olduğu için yüzlerce yorumlar yapılıp tartışmalar uzayıp gidiyordu, anladığım kadarı google çalışan Türkiye yetkilileri tarafsız olamıyor ve siyasi görüşüne ters olan kanları eften püften nedenler bahane edip kapatıyorlar.

wmaraci
wmaraci

berkay310 berkay310 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Turkcell
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 31 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz68 adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar, aynı konudan bende rahatsızım, 2 milyon izleme 1100'e yakın video vardı hiç bir uyarı almadan

karşımda bu alıntı uyarıyı gördüm.

Kanalım siyasi ağırlıklı olduğu için yüzlerce yorumlar yapılıp tartışmalar uzayıp gidiyordu, anladığım kadarı google çalışan Türkiye yetkilileri tarafsız olamıyor ve siyasi görüşüne ters olan kanları eften püften nedenler bahane edip kapatıyorlar.

@yilmaz68 kapatmakta haklilar cunku videolarin yayinlama hakki sana ait degil. Videoyu sen yükleyince senin olmuyor maalesef. Ben de eskiden boyle senin gibi yapiyordum benim de cok kanalim kapandi. Tamamiyle özgün bir kanal olusturursaniz bir sorun cikacagini sanmam. Sorularin olursa cevaplayabilirim. Yardimci olurum.
yilmaz68

kişi bu mesajı beğendi.

Her Türlü Kalitenin Adresi! Hemen Profilimden Sipariş Verin!

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
berkay310 Hocam peki 2 ayda kazandığın kazançlar. Yani Kasım ve Aralık kazançları hiç kesinleşmedi. Aralık sonunda kanal kapandı ama Youtube Türkiye takımı paranın yatacağını söyledi. Bekliyorum hala kesinleşmedi. 1700 tl kazanç gözüküyor. Bilginiz var mı bu konuda?

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

enc enc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
benimde tıkır tıkır işleyen kanalımı hiçbir uyarı olmadan kapandı mail bile atmadılar adsenseyide kapadılar bıraktım yt işini en iyisi sağlam bir web sitesi açmak yazda almak
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

berkay310 berkay310 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Turkcell
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 31 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

dogandeniz adlı üyeden alıntı

berkay310 Hocam peki 2 ayda kazandığın kazançlar. Yani Kasım ve Aralık kazançları hiç kesinleşmedi. Aralık sonunda kanal kapandı ama Youtube Türkiye takımı paranın yatacağını söyledi. Bekliyorum hala kesinleşmedi. 1700 tl kazanç gözüküyor. Bilginiz var mı bu konuda?

hocam sanırım bu sorun spam yapanlarda oluşan bir sorun. Spam yapıldığı için önlerini alamadılar türlü yöntemlerle. Önceden çok basit şekilde para kazanma açılabiliyordu videoları yan yatırarak para açılyordu sonra tekrar videolar düzeltiliyordu. Hatta bir adsense hesabındaki kanal kapandığında diğer kanalları etkileyen bir durum oluşmuyordu. Geçen yıldan beri youtube sistemlerini baya bir güçlendirdi. Kapanan kanallar genelde adsensede bulunan diğer kanallara da domino etkisi yaratıyor onları da kapatıyor, adsense spama düşüyor, yeni kanal bağlasan bile onu da kapatıyorlar. En ufak şeyden topluluk atıyorlar kanal kapatıyorlar. Benim de kapandı bir çok kanalım spam oyun vs yazan o maddeden dolayı. Muhtemelen artık youtube kanalları kapatıyor, kapanan kanal için de ödeme yapmıyor. Geçmşte böyle bir sorun hiç oluşmamıştı.
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

Her Türlü Kalitenin Adresi! Hemen Profilimden Sipariş Verin!

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
dogandeniz Şöyle söyleyeyim kısacası eğer videoların yoruma açıksa ve bu yorumları kontrol etmiyorsan birkaç kişi yorumu şikayet etmiştir ondan hesap gitmiştir.Şahsen ben dün yaklaşık 23 tane yorumu küfür ve spam diye şikayet ettim, gerisini siz düşünün yani, bilmem belki kapananda vardır. Bu tür durumlarda işinizi sağlama almak istiyorsanız yoruma kapatın.Benim tavsiyem böyle
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Az önce yorgun olduğum zamanlar severek videolarını izlediğim Pitho TV kanalının kapandığını gördüm. Youtube politikalarını anlamak gerçekten zor. Adamlar müzik olmadan kendi çektikleri kafa masajı videolarını yayınlıyordu ve binlerce abonesi vardı. Kendi alanında son derece başarılı bir kanaldı ama nedense kapandı. Böyle kanallar gidiyor geriye spam kanallar kalıyor.
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al