wmaraci reklam

Youtuber Haberleri Com Sitemizde Ücretsiz Düzenli Tanıtım İmkanı - İlk 90 Kişi

7 Mesajlar 1.491 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

eesenxx eesenxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Oyun.game
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 36 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

www.youtuberhaberleri.com

youtuberhaberleri.com adlı web sitemizde kanallarınızı ücretsiz tanıtım imkanı sunuyoruz. Gün geçtikçe aktifleşen ve genç bir takipçi kitlesine sahip olan youtuber ve fonomen haberlerinin yer aldığı sitemizde devrim niteliğinde kararlar aldık. Öncelikle sitemize bağlı ve eş zamanlı entegre paylaşım yapan 5000 kişi tarafından indirilmiş bir android uygulamamız da mevcuttur. Paylaşılan yazılara göz gezdirdiğinizde okunma sayısının yüksek olduğunu göreceksiniz. Ve site bir süre aktif olmamasına rağmen bu şekilde. Şimdi bir çok youtuber ile anlaştık ve wmaracı üzerinden de anlaşma sağlamak istiyoruz. Şartları sağlayan sadece ilk 90 kişi kabul edilecektir.

Düzenli Tanıtım Koşulları İçin Yapılması Gerekenler:

1. Kanalınızı bu paylaşımın altına bir kaç cümle ile tanıtınız ve linkini bırakınız. Ayrıca SKYPE adresinizi de aynı paylaşımın sonuna ekleyiniz. Kesinlikle DM ile dönüş yapılmayacaktır. (Dilediğiniz kadar kanal ile başvurabilirsiniz)

2. Kabul edilen kanallar ile iletişime geçilecek ve aşağıda size bıraktığımız tablodan düzenli paylaşım yapabileceğiniz bir gün (boş kutucuklardan) seçmenizi isteyeceğiz. (Bazı ayların 31 gün olması dolayısı ile 31. günü seçen kişilerin ayın 30 çektiği günlerde paylaşımını bir sonraki ayın 1'inde yapabileceklerdir.)

3. Kabul edilen Youtube kanaları için site (youtubehaberleri.com) üzerinden paylaşım yetkisi oluşturulacak ve whatsap grubuna alınacaktır. Burada detaylı bilgiler verilecek ve paylaşım rankı verilen kişilere ücretsiz editörlük yapılacaktır.

4. Paylaşım yapmaya hak kazanan kişiler seçtikleri günlerde diledikleri saatlerde, ayda bir defaya mahsus olmak üzere o ay içerisinde yayınlamış olduğu videolar ile ilgili paylaşım yapabileceklerdir. Yaptıkları paylaşımlar ile ilgili koşullar ise şöyledir:

* Belirlenen gün içerisinde tanıtım metni yayınlanmak zorundadır.
* Her yazı en az 350 kelime ve sadece bir link çıkışlı olmalıdır. Eğer tanıtmak istedikleri video sayısı birden fazla ise ve birden fazla link vereceklerse her link ve tanıtım için 350 kelimelik metin yazılmak zorundadır.
* Yazılacak olan metinler SEO uyumlu olmalıdır. Yazıların daha fazla Youtube takipçisi tarafından okunmasını istiyorsanız bu kurala dikkat etmelisiniz. Yazacağınız yazıları dilerseniz profesyonel bir makale yazarında yazdırınız. Bu şekilde daha olumlu sonuçlar alacaksınız. Dilerseniz de kendiniz yazabilirsiniz. Bunun için WhsatsApp grubunda gerekli teknik desteği vereceğiz.
**** Yazacağınız yazılar özgün olmalıdır. Kesinlikle kopya içerik kabul edilmemektedir. Kopya içerikten dolayı sitenin zarar görmesi durumunda gerekli zararı tazmin etmek zorundasınız ****
* Birden fazla kanal ile başvurabilirsiniz. Kabul edilen her kanal için dilediğiniz günü seçebilirsiniz.
* Yazılacak yazılar ben dili veya özgün haber dili olan siz dili ile yazılmalıdır. Kanallar incelendikten sonra dil seçimine sitenin moderatörleri karar verecektir. Öne çıkarmak ve haber kategorisine taşımak için günlük en çok okunan haberleri otomatik olarak slider ve ana sayfaya görünür bir alana taşıyacağız. Ayrıca paylaşılan tüm yazılar paylaşıldığı gün ana sayfaya düşecektir.
* Tanıtım yapılan videonun altına haber linkini bırakmanızı isteyeceğiz. Buradaki amacımız kanalların takipçilerinin birbiri ile etkileşimini sağlamak. (Sitemizde ilk 200 civarı youtuber olmasını planlıyoruz. Videoyu izleyen kişilerden bir kısmının bizim sitemize gelip diğer kanalları da ziyaret etme imkanı artacaktır. Bu sayede kanallarınız daha da aktif olmuş olacak)

* Kesinlikle çalıntı içerikler paylaşan ve telif sorunu olabilme ihtimali olan kanallar kabul edilmeyecektir.

Bu oluşumda yer almanız sizler için ne kazandıracak???

1. Sitenin düzenli ziyaretçilerinden kanalınıza takipçi çekebilecekisiniz.
2. Videonun izlenme ve beğeni rakamlarını arttırabileceksiniz.
3. Sitede paylaşım hakkı verilmiş Youtuberlere özel kampanyalar ve promosyonlar sunacağız.
4. Okunma sayısı yüksek olan ilgi çekici yazılar facebook, instagram, google adwords gibi kanallarda ücretsiz olarak sitemizin tanıtım reklamı olarak yayınlanacaktır.
5. Belirli aralıklarla youtuber ropörtajları yapılacak ve yükselen kanalların tanıtımı yapılacaktır.
6. Viral içerikli yazılar yazmak isteyen kişiler ile ek anlaşma yapılabilir. "Haftanın en iyi 10 çocuk Youtube kanalı" tarzı yazılar yazabilecek kişiler ayrıca iletişime geçebilirler. Bunun için bir youtube kanalınızın olmasına gerek yoktur. Bu tarz yazı paylaşan kişiler yazılarının sonunda diledikleri bir hesaba (instagram, twitter, web sitesi) link verebilirler.

Forum Dışı İletişim İçin: pgajans@gmail.com

wmaraci
reklam

BaritonMedya BaritonMedya Medya İçerik Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Creative Content Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 78 / 40
  • Ticaret 24, (%96)
Youtube kanalım: Seyyar Maske
Hakkında: Hayata dair içerikler. Mümkünse eğlenceli olanlarından. Biraz da eğitim kısmı var. Ama biraz.

• Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Oyun.game
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 36 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam rica etsem link ekleyebilir misiniz.

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar

Youtube kanalım Gezelim.me (https://www.youtube.com/channel/UCBSI33yCWG4LqAb5928wiJw?view_as=subscriber)

İçerik:Gezi ve tatil üzerine vbloglar yapmaktayım.

Skype: Maalesef skype kullanmıyorum. İsterseniz telefon numaramı belirtebilirim

www.gezelim.me
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Oyun.game
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 36 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

BaritonMedya adlı üyeden alıntı

Youtube kanalım: Seyyar Maske
Hakkında: Hayata dair içerikler. Mümkünse eğlenceli olanlarından. Biraz da eğitim kısmı var. Ama biraz.

skype ekliyorum hocam.

• Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Oyun.game
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 36 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

duzur85 adlı üyeden alıntı

Merhabalar

Youtube kanalım Gezelim.me (https://www.youtube.com/channel/UCBSI33yCWG4LqAb5928wiJw?view_as=subscriber)

İçerik:Gezi ve tatil üzerine vbloglar yapmaktayım.

Skype: Maalesef skype kullanmıyorum. İsterseniz telefon numaramı belirtebilirim

dm den telefon bırakabilir misiniz?

k552k k552k WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 565
  • Beğeniler 24 / 63
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam skype kullanmiyorum baska yolu yokmu?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al