wmaraci reklam

1 günde 3 milyon izlenim

32 Mesajlar 5.461 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

ademd adlı üyeden alıntı

Dostum seni anlıyorum da senin sorun yanlış. Sormak istediğin şeyi yanlış bir soruyla sormuşsun. Cevabını ben söyleyim sana, bu tapeleri yayınlayan twitter hesabı ortalama her 3 günde bir kapatılıyor. Tabi hemen yenisi açılıyor ve 1 saat bile geçmeden 100k takipçiyi aşıyor ve bende dahil bir çok kullanıcı "takip et"meden izleyici olarak takipteyiz. Üstteki postta kendinde olayı çözmüşsün, sosyal medyada ne kadar popülersen o kadar izleyicin olur. Şuan sıfırdan sayfa kasmak zor olacağı için hazır sayfa yada takipçi satın alıp bu işe girişebilirsin, bu riski almak istiyorsan tabi :rolleyes:

Yalnız şu var , bunu yayınlayan kişi sıfırdan bir hesap açarak yayınladı ve 1 milyona yakın izleyiciye ulaşmıştı , asıl izlenmeyi haramzadeler isimli twitter kullanıcısının da paylaşımı ile kazandı ( kapatılıp tekrar açılan hesap bu resmi tapeleri sızdırıyor ) . Çünkü 0 dan açılan bir hesap olduğundan güven vermiyordu fakat haramzadeler isimli hesabın bu güne kadar yayınladığı herşeyin doğru çıkması yüzünden oluşan güvenle onun da doğrulayarak paylaşması bilinir kişilerinde güvenerek paylaşıma ortak olmalarına sebep oldu.
ademd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Yani şuan elimde 1milyonluk sayfa olsa eminim çok güzel kazançlar sağlarım düşünsenize bir film sitesi açıyorsunuz 1milyonluk sayfanızdan 1 kere paylaşmak yeterli :) çok duvara vuruyorum kafamı zamanında facebook ilk popüler olduğu zamanlar sayfa açmadığım için şimdi herkez sayfa beğendirme derdinde olduğu için kimse birşey beğenmiyor tüm sayfalar bot aktif olmayan kullanıcılarla dolu örnek 100bin beğeni 300 kişi hakkında konuşuyor :)

Film sayfasında replik paylaşımı iyi iş görürdü, ah olsa bir sayfamız. :) Normalde facebook kullanılmaz çoluk çocuk kaynıyor, ergenler-yetişkinler twitter'a aktı. Çoluk çocuğun olması daha iyi aslında, ne koysan merak edip izleyeceği için :D
Benim hesaplar zırt pırt kapatılıyor. Şuan son açtığımı 10$ yapıp pin alma derdindeyim.

LikeSend adlı üyeden alıntı

Yalnız şu var , bunu yayınlayan kişi sıfırdan bir hesap açarak yayınladı ve 1 milyona yakın izleyiciye ulaşmıştı , asıl izlenmeyi haramzadeler isimli twitter kullanıcısının da paylaşımı ile kazandı ( kapatılıp tekrar açılan hesap bu resmi tapeleri sızdırıyor ) . Çünkü 0 dan açılan bir hesap olduğundan güven vermiyordu fakat haramzadeler isimli hesabın bu güne kadar yayınladığı herşeyin doğru çıkması yüzünden oluşan güvenle onun da doğrulayarak paylaşması bilinir kişilerinde güvenerek paylaşıma ortak olmalarına sebep oldu.

Evet, başçalan hesabında takipçi yoktu dediğin gibi h33 hesabından paylaşıldığında tuttu. O yüzden örnekte başçalanı değilde direkt olarak haramı kullandım. Hesapları sürekli kapatılsa da -ki youtube hesapları da 2 defa kapatıldı- takipçileri hiç eksilmiyor ve hatta artıyor.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al