wmaraci reklam

1 günde 3 milyon izlenim

32 Mesajlar 5.462 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yusuf Kaya Yusuf Kaya İstanbul Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Turizm Acentası
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 23 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
aynısını yada ona benzeri yüklyenler hapis cezası alıyor ses kaydı çünkü

Themeforest Tema Onaylatılır.
wmaraci
reklam

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
hocam bahsettiğin video kaset mevzusu galiba bende gördüm şaşırdım yuh dedim oha dedim :D

GorkeM GorkeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Siyasi ise normal zaten :D

Soner Soner Skype : reliyon Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 43 / 13
  • Ticaret 42, (%100)
Ya siyasi ise tabii olur. Paylaşıyorlar ya direkt =) Bence paylaşım sayısına bak facebook'taki. O zaman anlarsın zaten. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

onurkoseler onurkoseler Game Developer Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek #
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 84 / 90
  • Ticaret 4, (%100)
Niye içeriye alıyolar ? Ortada gerçek bir yolsuzluk söz konusu o adamı içeriye almak yerine tebrik etmeleri lazım tabii bizim ülkemiz de o ses kaydı yüzünden o videonun sahibi idam bile edilebilir.
Batuhan cudjex ademd

kişi bu mesajı beğendi.

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

onurkoseler adlı üyeden alıntı

Niye içeriye alıyolar ? Ortada gerçek bir yolsuzluk söz konusu o adamı içeriye almak yerine tebrik etmeleri lazım tabii bizim ülkemiz de o ses kaydı yüzünden o videonun sahibi idam bile edilebilir.

Demokratik bir ülkede o dediğin olur ama burada hala %35 oyla başbakan olarak kalır. Hem yeni çıkan yasalardan haberin yok sanırım, dinleme yasal bile olsa adamın iflahını keserler.

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

ademd adlı üyeden alıntı

Demokratik bir ülkede o dediğin olur ama burada hala %35 oyla başbakan olarak kalır. Hem yeni çıkan yasalardan haberin yok sanırım, dinleme yasal bile olsa adamın iflahını keserler.

Arkadaşlar lütfen konuyu siyasi tartışmaya çekip hiç kimsenin huzurunu tadını kaçırmayalım bu konuyu açmamdaki merak 1 günde nasıl izlenim almasıydı belki sosyal medyada sağlam bir sayfadan paylaşılmıştır bunu düşünmeden konuyu açtım ünlü bi aktörün 67milyon beğenisi var 1 saniyede 250bin kişi beğeniyor imkansız değilmiş sosyal medyada yerin iyiyse süper paralar kazanırsın

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar lütfen konuyu siyasi tartışmaya çekip hiç kimsenin huzurunu tadını kaçırmayalım bu konuyu açmamdaki merak 1 günde nasıl izlenim almasıydı belki sosyal medyada sağlam bir sayfadan paylaşılmıştır bunu düşünmeden konuyu açtım ünlü bi aktörün 67milyon beğenisi var 1 saniyede 250bin kişi beğeniyor imkansız değilmiş sosyal medyada yerin iyiyse süper paralar kazanırsın

Dostum seni anlıyorum da senin sorun yanlış. Sormak istediğin şeyi yanlış bir soruyla sormuşsun. Cevabını ben söyleyim sana, bu tapeleri yayınlayan twitter hesabı ortalama her 3 günde bir kapatılıyor. Tabi hemen yenisi açılıyor ve 1 saat bile geçmeden 100k takipçiyi aşıyor ve bende dahil bir çok kullanıcı "takip et"meden izleyici olarak takipteyiz. Üstteki postta kendinde olayı çözmüşsün, sosyal medyada ne kadar popülersen o kadar izleyicin olur. Şuan sıfırdan sayfa kasmak zor olacağı için hazır sayfa yada takipçi satın alıp bu işe girişebilirsin, bu riski almak istiyorsan tabi :rolleyes:

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Video twitter hesaplarının paylaşımı ve sonrasında kullanıcıların birbiri ile paylaşımı yoluyla bu kadar çok izlendi.

Tv kanalları da yayınlamadıkları şeyi yukardan gelen emirle montajdır diye yalanlayınca doğal olarak insanlar ney montaj ? Biz birşey görmedik ki diyerek araştırmaya başladı ve böylece sansürleyelim derken devlet eliyle reklamını yapmış oldular.

Aynı videonun onlarca yüzlerce farklı kişi tarafından tekrar tekrar sansürlenmesine önlem olarak indirilip youtube ve diğer tüm video sitelerine eklendiğini biliyorum. Asıl izlenim sayısı daha da fazladır. Üstelik twitter da tt listesinde uzunca bir süre ilk 3 arasında dünya gündeminde kaldı.

Senin kazanç amacıyla böyle birşey yapman bu görüntülenmeyi bu yollarla alman imkansız . Başbakanı falan dinleme gibi , yolsuzluk konuşmalarını kaydetme gibi bir imkanın yoksa tabi.

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

ademd adlı üyeden alıntı

Dostum seni anlıyorum da senin sorun yanlış. Sormak istediğin şeyi yanlış bir soruyla sormuşsun. Cevabını ben söyleyim sana, bu tapeleri yayınlayan twitter hesabı ortalama her 3 günde bir kapatılıyor. Tabi hemen yenisi açılıyor ve 1 saat bile geçmeden 100k takipçiyi aşıyor ve bende dahil bir çok kullanıcı "takip et"meden izleyici olarak takipteyiz. Üstteki postta kendinde olayı çözmüşsün, sosyal medyada ne kadar popülersen o kadar izleyicin olur. Şuan sıfırdan sayfa kasmak zor olacağı için hazır sayfa yada takipçi satın alıp bu işe girişebilirsin, bu riski almak istiyorsan tabi :rolleyes:

Yani şuan elimde 1milyonluk sayfa olsa eminim çok güzel kazançlar sağlarım düşünsenize bir film sitesi açıyorsunuz 1milyonluk sayfanızdan 1 kere paylaşmak yeterli :) çok duvara vuruyorum kafamı zamanında facebook ilk popüler olduğu zamanlar sayfa açmadığım için şimdi herkez sayfa beğendirme derdinde olduğu için kimse birşey beğenmiyor tüm sayfalar bot aktif olmayan kullanıcılarla dolu örnek 100bin beğeni 300 kişi hakkında konuşuyor :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al