wmaraci reklam

Kazancım Çok Yüksek

27 Mesajlar 4.830 Okunma
wmaraci reklam

dost1313 dost1313 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 6 / 74
  • Ticaret 4, (%100)

Daha Geçen gün böyle to oranı yüksek adsensem 30 gün ban yedi bende kapadım bunu dün açtım bugün yine yükselişte sizce yine ban yermiyim geçen sahte tıklamadan ban yemiştim daha önce böyle bir problem yoktu (kendi reklamıma tıklamıyor veya tıklatmıyorum.)

Not:kategori ne diye soranlar forumda 2 ay önce bi satış konusu açmıştım kimse yanaşmamıştı kategori o kategori.

wmaraci
reklam

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
106 gösterime 50 tık olursa ban yersin tabi maksimum olması gereken 4-5

benim sayfa gösterimine göre oranım %1-%2 arası değişiyor 2-3 yıldır böyle normal kullanıcı tıklamaları pek aşmıyor

sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
%90 ihtimalle ban yiyeceğinizi söyleyebilirim. Reklam oranınızı düşürün 1 sayfada kaç adet reklam var acaba ve ek olarak yazılara çok yakın olan kısımlarda reklamları yayınlama işlemi yapmayınız.
redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Bir webmaster'ın AdBlock kullanması garibime gitti.
Sitede tıklama oranı çok yüksek. Ya hile var, siteye girene mecburi tıklama yaptıracak bir sistem, yada adamın biri size gıcık olmuş, siteye girip sürekli reklama tıklıyor. Onun dışında da ziyaretçi yok gibi sanki.
Thyphoon sembolbasi

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
ben 1,5 k ya 2 k ya 5 10 tıklama anca alıyorum siz masallah vallahi.
redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Öncelikle 51 tıklamaya 5 lira kazanmak yüksek bir kazanç değildir bu bir.

İkincisi 106 kişi görecek reklamı ( gösterim 106 ise eğer zaten siteye giren kişi sayısıda ortalama 15-25 arasıdır), 50 tıklama alacaksın çok enteresan sende tıklamıyor, tıklatmıyorsan kim tıklıyor ola ki ! :)

Sonrada forumda "adsense beni sebepsiz banladı" başlıklı konular alıp başını yürür gider..
Karikaturname redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

ofofof ofofof Seninleyiz Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 132 / 91
  • Ticaret 5, (%100)
dost1313
murattat

3 ay önce bir sitemde bir yazı paylaştım yazımın içinde galeri ve galeri geçiş aralarında reklam vardı normalde sitemde hiç hit yok yani günlük 50- 60 kişi idi ama çok şaşırtıcı bu yazı yaklaşık 15 günde 3 k ya yakın hit aldı işin ilginç tarafıise adense gelirim günlük 0.30 iken biranda bazı günler 5 tl lere bazen 3 tl bazen 4 tl lere ulaştı ama bu yaklaşık 2 -3 hafta sürdü ve tabi eskihaline geri döndü site şimdi bu ani yükselişte bizim suçumuz ne ban yersek bu kadar emeğe yazık değilmi çok üzücü bir durum :(

offfoffff

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Bence konu tam olarak ani yükseliş değil ofofof zaten ani yükselişte olsa neticede sitede bir trafik var 50-60 dan 3k ya çıkmış ziyaretçin ve karşılığında tıklama oluyor. Google buna olumsuz bakmaz.

Ama 106 gösterimin 51 tıklama almasını kimseye anlatamazsın. Potansiyel hile diyemeyeceğim doğrudan hile olarak algılanır.
ofofof Karikaturname ekin0011

kişi bu mesajı beğendi.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Öncelikle kendinizden eminseniz yapmanız gerekenleri anlatıyorum.Google analytcs üzerinden sitenize giren kişilerin ip adreslerini kontrol ederek hangi ülkeden ya da türkiyeden geliyorsa hangi bölgelerden geldiğine bakın. Eğer sürekli aynı ip üzerinden girişler oluyorsa bu bir saldırı olabilir .Çoğul hit analizi yapmanızda fayda var. Google sizin dışında hiç bir kullanıcının usulsüz tıklamasından dolayı sitenize ban atmaz . Yani ben sizin sitenize gelsem 1 reklama 50 sefer tıklasam 10 gün boyunca google sizi banlamaz ve bu tıklamalar için ödeme yapmaz.Bu yüzden bir başka kişinin uyuz oldum diyerek size yapılan bu saldırıyı kafanızdan çıkartabilirsiniz.

Orada eğer hem yüksek tık hemde kazanç görünüyorsa ya BOT ya da sitenizde herkesin aktif olarak tıkladığı bir yerde reklam htm kodunun olduğunu bilmelisiniz. Google adsense kontrolü yaparak en çok hangi reklam boyutuna tıklama aldığınızı görerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

İsterseniz bu işlemi 100 TL ücret ile ben yapabilirim . e Ticaret uzmanı olduğumu belirtmek isterim.
hopdi Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

dost1313 dost1313 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 6 / 74
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar Lütfen Konuyu Nerede Açtığıma Dikkat Edin Bu bir web sitesinin adsensesi değil youtube kanalının adsensesi.

videolarım 3 4 saat aralığında ve 7 dakikada bir reklam var.yaptığım hile hurda yok.neden böyle anlam vermiş değilim.
redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al