wmaraci reklam

YouTube'daki İlk Videom Önerileri Bekliyorum

11 Mesajlar 1.396 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar, YouTube'a yüklediğim video ile artık YouTube'daki yerimi aldım. İlk videom olduğu için montajında ve kalitesinde yanlış bir şeyler olabilir. Düzeltmem istediğiniz veya diğer önerilerinizi bekliyorum. İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=dLLyms_osqs

wmaraci
reklam

KeremMert KeremMert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)
Hayırlı olsun hocam umarım iyi yerlere gelirsin asla pes etme az izleniyor diye bir gün bi bakmışsın bi videon önerilere çıkıp patlamış :) Bir de bi yorum yapıcam ses kalitenle ilgili sesinde bi anormallik var yada bana öyle geldi ses programından da olabilir yada burnunda et yada kemik var :D

Günde 14 TL'ye reklam vermek ister misiniz ?

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
genel olarak güzel izlenilebilir bir içerik .İlerde tecrübe ederek kendinizi geliştirebilirsiniz

karakartal36 karakartal36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Ses tonunda garip bir şive var buda anlatıma ve videoya pozitif yansıyor. Kanalın hep bu şekilde bilgilendirme vs üzerine olacaksa bence bir adım öndesin :) bunun yanında biraz hızlı konuşuyorsun arada nefes almayı denemelisin. Muhtemelen sesi editlemiş ve nefes aldığın yerleri kısaltmış olabilirsin (tamamen tahmin) ara ara saniyelik sessizlik eşliğinde izleyiciyi görsel ile başbaşa bırakmayı deneyebilirsin. Bide bir köprünün ne kadar görseli olur bilemem ama görsel sayılarını ayırabilir hatta sadece resim değil video (sessiz) ekleyebilirsin. Son olarak ilk video için bence başarılı ve başarının devamını dilerim. Ayrıca beğenerekte destek oldum. Boş şans :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)

KeremMert adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun hocam umarım iyi yerlere gelirsin asla pes etme az izleniyor diye bir gün bi bakmışsın bi videon önerilere çıkıp patlamış :) Bir de bi yorum yapıcam ses kalitenle ilgili sesinde bi anormallik var yada bana öyle geldi ses programından da olabilir yada burnunda et yada kemik var :D

Hocam sesimle ile ilgili olarak şivem biraz farklı ve daha çok Türkçe konuşabilmek için sesimi değiştirmeye çalıştım ondan dolayı öyle bir hoş bırakmış olabilirim :)

• Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)

ASY117 adlı üyeden alıntı

genel olarak güzel izlenilebilir bir içerik .İlerde tecrübe ederek kendinizi geliştirebilirsiniz

Çok teşekkür ederim:)

• Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)

karakartal36 adlı üyeden alıntı

Ses tonunda garip bir şive var buda anlatıma ve videoya pozitif yansıyor. Kanalın hep bu şekilde bilgilendirme vs üzerine olacaksa bence bir adım öndesin :) bunun yanında biraz hızlı konuşuyorsun arada nefes almayı denemelisin. Muhtemelen sesi editlemiş ve nefes aldığın yerleri kısaltmış olabilirsin (tamamen tahmin) ara ara saniyelik sessizlik eşliğinde izleyiciyi görsel ile başbaşa bırakmayı deneyebilirsin. Bide bir köprünün ne kadar görseli olur bilemem ama görsel sayılarını ayırabilir hatta sadece resim değil video (sessiz) ekleyebilirsin. Son olarak ilk video için bence başarılı ve başarının devamını dilerim. Ayrıca beğenerekte destek oldum. Boş şans :)

Evet hocam tahmininiz doğru; seste nefes alma kısımları var. Ve izlediğim bazı videolarda böyle nefes sahneleri kesiliyor. Bende izleyenler nefes yerlerini dinlemek istemediğini düşünerek kestim.

Hocam köprünün bir sürü resmî var ancak hepsi de telifli olduğundan dolayı telifli olmayanları kullanmak istedim.

İlerki videolarımda; görsel ve video eklemeyi ayrıca kendimi göstermeyi düşünüyorum. Kendimi göstermem için ekipman desteği gerekli bu yüzden ek olarak bunlar içinde çalışmalarımı sürdürüyorum.

Görüşlerin için teşekkür ederim hocam. :)

karakartal36 karakartal36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

btnaslan adlı üyeden alıntı

Evet hocam tahmininiz doğru; seste nefes alma kısımları var. Ve izlediğim bazı videolarda böyle nefes sahneleri kesiliyor. Bende izleyenler nefes yerlerini dinlemek istemediğini düşünerek kestim.

Hocam köprünün bir sürü resmî var ancak hepsi de telifli olduğundan dolayı telifli olmayanları kullanmak istedim.

İlerki videolarımda; görsel ve video eklemeyi ayrıca kendimi göstermeyi düşünüyorum. Kendimi göstermem için ekipman desteği gerekli bu yüzden ek olarak bunlar içinde çalışmalarımı sürdürüyorum.

Görüşlerin için teşekkür ederim hocam. :)

Bence içeriğin bu şekilde olacaksa ekipmana gerek yok sadece 40 50 ₺ ye bi mikrofon alsan kâfi ha almasanda olur. Bide telif için resimlerde oynama yapmayı dene. Şuan youtube politikasını bilmiyorum ama 3 yıl önce renderdan geçen görsele telif gelmiyordu.

emkobilisim emkobilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci/Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 7, (%100)
Üstteki yorumları okumadan eleştiri yapıyorum.

- İntro geliştirilmeli , çok basit kalmış.
- Cümleler arası nefes süresi arttırılmalı ve daha yavaş konuşmalısın. Burası diksiyon meselesi.
- Ses tonunda aynı şekilde dikkat çekicektir.
- Ses kalitesi arttırılabilir.

loss07 loss07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek I-T
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam video güzel ama biraz daha yavaş anlat bence hem video uzamış olur hemde seyirci bişeyleri kaçırmaz. 1 tık ama.

Bu arada 1000 aboneyi nasıl yaptın ben 560 ta çakıldım kaldım bisürüde video var.
https://www.youtube.com/channel/UC0QTWetPLIJaUZgZ5VZ9lVQ (Abone olursanız iyi olur heralde)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al