wmaraci reklam
lidertakipci

Youtube Reklam Hakkında

2 Mesajlar 1.113 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar,
xxxx@gmail.com adresinle açmış olduğum yotube kanalı ile internet sitem için adsenseye reklam başvursu yaptım ve kabul edildi sitemde reklamlar çıkıyor ancak youtube kanalım da reklamı aktif ettim reklamlar çıkıyor ancak ansense hesabma bağlamak istediğim "Şu anda, etkin bir AdSense hesabı olmayan veya hâlâ onaylanmayı bekleyen xxxx@gmail.com Google Hesabında oturum açmış durumdasınız. İçeriğinizden para kazanmak için bu hesabı kullanamazsınız. " Bir ibare çıkyor ancak bu adresle sitem için reklam başvursu yapmıştım ve onaylandı ve aktif durumda şuan neden youtubeyi ansenseye bağlayamıyorum ?

Ek Olarak: Arkadaşlar anlatmak istediğim aslında tam olarak şu aynı mail adresinle adsense hesabı açık ve internet sitemde reklam aldım ve o aynı mail adresimlede youtube kanalı var ancak youtube kanalını bu adsense hesabına bağlamak istediğim de bu hatayı alıyorum. Ancak Sitemde aktif olarak reklamlar görünüyor yani adsense hesabım onay sürecinden geçdi ama yinede şu sorun çıkıyor karşıma anlamadım . Yardımcı olacak olan var mı ?

wmaraci
reklam

mexnet mexnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İşletme Yönetimi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 71 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Oku arkadaşım...

YOUTUBE, BLOGGER VE BARINDIRMA İŞ ORTAKLIKLARI

Kendi sitemde reklam göstermek için barındırılan AdSense hesabımı kullanma

Bir web sitesinde reklam göstermek için YouTube hesabını, Blogger hesabını veya barındırılan başka bir hesabı nasıl yeni sürüme geçirebilirsiniz?

AdSense'e bir barındırma iş ortağı aracılığıyla kaydolduysanız ve kendinize ait barındırma iş ortağı dışı bir web sitesinde reklam göstermek istiyorsanız, para kazanmak istediğiniz sitenin URL'sini bize bildirmeniz gerekir. Bunu tek seferlik bir başvuru formunu kullanarak yapabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Dişli çark simgesini tıklayın ve açılır listeden Ayarlar'ı seçin.
Kenar çubuğunda Erişim ve yetkilendirme'yi tıklayın.
"Site yetkilendirme" bölümünde, "Hesabınız için yalnızca barındıran sitelerin reklam göstermesine izin verilir"in yanındaki düzenle'yi tıklayın.
Görüntülenen "Diğer web sitelerinde reklam göster" sayfasında, reklam göstermeyi planladığınız sitenin URL'sini girin.
Gönder'i tıklayın.
Son olarak, AdSense reklam kodunu yukarıda belirttiğiniz URL'de trafik alan bir sayfaya uygulamanız gerekir.
AdSense reklam kodunu uygulamak için öncelikle reklam kodunu oluşturmalısınız. Size ait barındırma iş ortağı dışı web sitesinde reklam kodunu nasıl uygulayacağınızı kod uygulama kılavuzumuzu izleyerek öğrenebilirsiniz. İsteğiniz onaylanana kadar tüm reklam birimlerinin boş kalacağını unutmayın.
İsteğiniz onaylandıktan sonra, reklam kodunuzu başka onay almanıza gerek kalmadan size ait herhangi bir web sitesine yerleştirebilirsiniz. Başvurunuz kabul edilmezse, barındırma iş ortağı sitesinde yayınlanan reklamlarınızın bu durumdan etkilenmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Barındırılan içeriğiniz üzerinden normal şekilde para kazanmaya devam edebilirsiniz.

AkLımın İpLerini SaLdım !
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al