Arkadaşlar,
xxxx@gmail.com adresinle açmış olduğum yotube kanalı ile internet sitem için adsenseye reklam başvursu yaptım ve kabul edildi sitemde reklamlar çıkıyor ancak youtube kanalım da reklamı aktif ettim reklamlar çıkıyor ancak ansense hesabma bağlamak istediğim "Şu anda, etkin bir AdSense hesabı olmayan veya hâlâ onaylanmayı bekleyen xxxx@gmail.com Google Hesabında oturum açmış durumdasınız. İçeriğinizden para kazanmak için bu hesabı kullanamazsınız. " Bir ibare çıkyor ancak bu adresle sitem için reklam başvursu yapmıştım ve onaylandı ve aktif durumda şuan neden youtubeyi ansenseye bağlayamıyorum ?

Ek Olarak: Arkadaşlar anlatmak istediğim aslında tam olarak şu aynı mail adresinle adsense hesabı açık ve internet sitemde reklam aldım ve o aynı mail adresimlede youtube kanalı var ancak youtube kanalını bu adsense hesabına bağlamak istediğim de bu hatayı alıyorum. Ancak Sitemde aktif olarak reklamlar görünüyor yani adsense hesabım onay sürecinden geçdi ama yinede şu sorun çıkıyor karşıma anlamadım . Yardımcı olacak olan var mı ?