wmaraci reklam
lidertakipci

Gerçekleşemeyen Spor Maceram :))

18 Mesajlar 1.817 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Bir kaç gündür çok kilolu olduğum için sabah sporu yapmaya karar verdim cumartesi ve bugüne telefonumun saatini ayarladım fakat bir türlü çalmadı çalmadığı için kalkamadım sporu yapamadım hevesim kaçtı :)) . Ama anladım ki ben bu sporu yapmazsam daha kötü olacağım hastalıklar daha fazla kilo kötü görünme stres derken kafayı yiyeceğim. Sabah saat 5 ve 7 gibi yürüyüş ve koşu karışımı yapmayı planlıyorum ve biraz diyet diyet konusunda hiç bir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim. Yardımlarınızı düşüncelerinizi esirgemeyeceğinizden eminim. :))
Onur07

kişi bu mesajı beğendi.

http://mertaluc.net
wmaraci
reklam

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)
Kilo konusunda benim de sorunum var . Ben bir hafta sonu boşum

Hafta içi

07.00 Okula git
13.30 Okuldan gel
14.00 Dershaneye hazırlan
14.20 Ders başlıyor.
16.40 Çıkış
17.00 Eve varış -Yürüyerek-

Eve geldim dışarı ile işim bu kadar
Ödev , soru çözmem ve biraz da kendime zaman ayırsam nerede çıkacağım ki ben ?

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Onur07 adlı üyeden alıntı

Kilo konusunda benim de sorunum var . Ben bir hafta sonu boşum

Hafta içi

07.00 Okula git
13.30 Okuldan gel
14.00 Dershaneye hazırlan
14.20 Ders başlıyor.
16.40 Çıkış
17.00 Eve varış -Yürüyerek-

Eve geldim dışarı ile işim bu kadar
Ödev , soru çözmem ve biraz da kendime zaman ayırsam nerede çıkacağım ki ben ?

Ama gerçekten nasıl vereceğimi bilemiyorum zqaten okuduğum kadarıyla kendini zorlamaman lazım örneğin günde 20 km yürüsen koşsan kalori hesabı felan filan derken diyet üzerinede eklersen dayanmak zor oluyormuş o yüzden zorlamadan yavaş yavaş yaparsan daha iyi ben 3 ayda 10 kilo versem diğer ayda 3-5 birşeyler devam ederse hedefime ulaşırım ama telefonumun sorunu var herhalde benimle bir türlü alarm çalmıyor bende gündüz yürümek koşmak istemiyorum insanların tepkisi felan mahalleden felan insan kötü oluyor :))
Onur07

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

mertaluc adlı üyeden alıntı

Ama gerçekten nasıl vereceğimi bilemiyorum zqaten okuduğum kadarıyla kendini zorlamaman lazım örneğin günde 20 km yürüsen koşsan kalori hesabı felan filan derken diyet üzerinede eklersen dayanmak zor oluyormuş o yüzden zorlamadan yavaş yavaş yaparsan daha iyi ben 3 ayda 10 kilo versem diğer ayda 3-5 birşeyler devam ederse hedefime ulaşırım ama telefonumun sorunu var herhalde benimle bir türlü alarm çalmıyor bende gündüz yürümek koşmak istemiyorum insanların tepkisi felan mahalleden felan insan kötü oluyor :))

Ya insanlar bir şey söylemese bile insan kendinden utanıyor . Kendimi kötü hissediyorum bu yüzden . Nasıl desem kendimi ayıracak vakitim olmuyor evde rahat oluşum saat akşam 7-8 o saate nereye gideceğim ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Ya insanlar bir şey söylemese bile insan kendinden utanıyor . Kendimi kötü hissediyorum bu yüzden . Nasıl desem kendimi ayıracak vakitim olmuyor evde rahat oluşum saat akşam 7-8 o saate nereye gideceğim ?

Aynen insan utanıyor ya :) saat 7 8 de olsa çık yürü en azından faydalı olur benim kendime vaktim var ama işte tembellik ediyorum aslında tembellik edipte kendime zarar verdiğimide biliyorum ama uyuşukluk işte tatlı geliyor insana ama bundan sonra değiştirecem kendimi yoksa kötü olacağım

• Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

Aynen insan utanıyor ya :) saat 7 8 de olsa çık yürü en azından faydalı olur benim kendime vaktim var ama işte tembellik ediyorum aslında tembellik edipte kendime zarar verdiğimide biliyorum ama uyuşukluk işte tatlı geliyor insana ama bundan sonra değiştirecem kendimi yoksa kötü olacağım

Bizim burada 7-8 çık dışarı tüm Sinanoba dışarı da yürüyüşte bir kere okula gitmediğim de hatırlıyorum . :D

Birde nasıl desem yanında bir arkadaşın olunca daha rahat oluyor insan birine dikkatini verip çevreyi unutabiliyorsun . Benim vaktim olsa 7-8' de kalkıp yürüyeceğim kadar açıkçası zevkli olur ama yok işte . :)

Asklepion Asklepion Bir İhtimal Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 257 / 179
  • Ticaret 3, (%100)
Bence spor merkezlerine git vücut geliştirme filan yapabilirsen iyi kilo verirsin :) Kaslanırsın :)

Araba Karşılaştırma ve Otomobil İnceleme Rehberi | aracmetre.com

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Bizim burada 7-8 çık dışarı tüm Sinanoba dışarı da yürüyüşte bir kere okula gitmediğim de hatırlıyorum . :D

Birde nasıl desem yanında bir arkadaşın olunca daha rahat oluyor insan birine dikkatini verip çevreyi unutabiliyorsun . Benim vaktim olsa 7-8' de kalkıp yürüyeceğim kadar açıkçası zevkli olur ama yok işte . :)

Sen sabah 7 8 den bahsediyorsun :) ben akşamdan anladım olsun kalk yürü yinede aslında çekinmemek lazım yoksa kendine zarar utanmadan yürüsen 1 ay aynı kişiler sana bakarsa 1 ayda 3 5 kilo versen o insanlar belkide wowww diyecekler yani değişikliği fark edecekler işte o an mutlu olacaksın bence çıkıp yürümeliyiz yoksa zor

• Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

Sen sabah 7 8 den bahsediyorsun :) ben akşamdan anladım olsun kalk yürü yinede aslında çekinmemek lazım yoksa kendine zarar utanmadan yürüsen 1 ay aynı kişiler sana bakarsa 1 ayda 3 5 kilo versen o insanlar belkide wowww diyecekler yani değişikliği fark edecekler işte o an mutlu olacaksın bence çıkıp yürümeliyiz yoksa zor

Benim akşam 7-8'de işim bitiyor . Senin için söyledim sabah 7-8'de tüm Sinanoba yürüyor resmen :D . Şu da var diyelim kilonu verdin ideal kilondasın pat sporu bıraktın tekrar kilolar geri gelecek :) . Ya hep spor yapacaksın ya da spor yapmadan sadece yemene içmene dikkat edeceksin .

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Benim akşam 7-8'de işim bitiyor . Senin için söyledim sabah 7-8'de tüm Sinanoba yürüyor resmen :D . Şu da var diyelim kilonu verdin ideal kilondasın pat sporu bıraktın tekrar kilolar geri gelecek :) . Ya hep spor yapacaksın ya da spor yapmadan sadece yemene içmene dikkat edeceksin .

Yani yapmazsan geri gelir tabi ben bir başlasam gerisi gelecek ama işte başlamıyoruz ki ben birazdan yürüyüşe çıkayım diyorum :))

Ek Olarak:

Asklepion adlı üyeden alıntı

Bence spor merkezlerine git vücut geliştirme filan yapabilirsen iyi kilo verirsin :) Kaslanırsın :)

Spor merkezi de olabilir aslında bizim burada var istediğin kadar kal günlük ne kadar spor yaparsan yap aylık 50 tl
Asklepion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al