freelance iş ilanları

adsense 4. başvurumu da reddetti

13 Mesajlar 2.628 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
siteyi açalı 3 ay oldu

2 aydır toplam 4 defa başvuru yaptım aldığım sonuçlar aynı
Ne yapsam adsense beni kabul etmiyor
Sizce kendimi kabul ettirmek için ne yapmalıyım

spam durumuna düştü yoksa sitem

Sayın Kullanıcımız,

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:
- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

Daha fazla ayrıntı:
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikalarına (http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?answer=48182,https://support.google.com/adsense/bin/topic.py?topic=1271507) veya Web Yöneticisi Kalite yönergelerine (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769) uygun olmadığından şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize, zengin ve anlamlı içerik sağlayan, organik trafik alan ve kullanıcılara iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak tanıyan siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

İpuçları:
Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:
- Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
- Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz ayrıca, anlaşılır bir yapı ve gezinme sistemi aracılığıyla iyi bir kullanıcı deneyimi de sunmalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Olumlu bir kullanıcı deneyimini nasıl sunabileceğiniz konusunda daha fazla yardım için lütfen Web Yöneticisi Kalite yönergelerini inceleyin.

Siz gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra başvurunuzu yeniden incelemekten mutluluk duyarız.

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.
wmaraci
reklam

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Israr etmeye gerek yok birşeyler ters demekki sitede düzeltip veya nelerde hata var iyice bi inceleyip ondan sonra başvurmak lazım.

Yani "kabul ettirmek için ne yapmalıyım" demek yanlış diye düşünüyorum.

Siteyi paylşaşırsanız belki herkesin bir fikri olabilir, neden kabul edilmediği konusunda vs.

-Bura komple benim.

LeventC LeventC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
sitenin adresini göndrerir misiniz bir bakayım.

uniburs uniburs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 28 / 40
  • Ticaret 27, (%100)
Hocam benim kanaatimde herşey ile alakalı bu durum sitenizin hiti, teması, özgünlüğü bence adsense hesabı olan siteleri kendi sitenizle karşılaştırıp neler farklı tespit edin derim...

www.benbunubegendim.blogspot.com | Sağlık Blogu
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

msa52 adlı üyeden alıntı

Israr etmeye gerek yok birşeyler ters demekki sitede düzeltip veya nelerde hata var iyice bi inceleyip ondan sonra başvurmak lazım.

Yani "kabul ettirmek için ne yapmalıyım" demek yanlış diye düşünüyorum.

Siteyi paylşaşırsanız belki herkesin bir fikri olabilir, neden kabul edilmediği konusunda vs.

kalbimiver.com site adresi bu

• Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz moraliniz bozulabilir.Siteniz faydalı ama özgün olmadığı için kabul edilmemiş.

mehmetxx7 mehmetxx7 Turizm Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Bırakin Google ile ugrasmayi onlara gore ozgun demek ****o ve kufur demek cunku hep bu tur siteler de adsense reklamlari var.En son arkadasim site acti +18 ona da onay geldi bana vermediler site 8 aylik site cok garip.

• Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam şu google reklamlarını clickbanks mıdır nedir hatırlamıyorum ordan da yayınlatıyor olabilir. Merak etmeyin banlanır eğer googledan almışsa.
Herkesin kendi sitesi kendisine göre on numaradır bir de başkası gözünden baktırmakta fayda var. Olay sadece içerik le de bitmiyor tasarıma da bakılıyor.

• Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

uniburs adlı üyeden alıntı

Hocam benim kanaatimde herşey ile alakalı bu durum sitenizin hiti, teması, özgünlüğü bence adsense hesabı olan siteleri kendi sitenizle karşılaştırıp neler farklı tespit edin derim...

hocam kusura bakmayın nete iş yerinden girebiliyorum iş yerinin neti de malum çok yavaş
diğer siteler ile karşılaştırdığımda tek fark benim konular onlardan fazla
3 aylık sitede şu anda bulunan 15 kategoride 422 yazı var

sıkıntı sanırsam

LeventC adlı üyeden alıntı

Biraz moraliniz bozulabilir.Siteniz faydalı ama özgün olmadığı için kabul edilmemiş.

ben özgün içerik nedir bilmem ben bana yararlı gördüğüm yazılı okurum işime yarar ise sitemde paylaşırım sanırsam adsense bunu sevmiyor

mehmetxx7 adlı üyeden alıntı

Bırakin Google ile ugrasmayi onlara gore ozgun demek ****o ve kufur demek cunku hep bu tur siteler de adsense reklamlari var.En son arkadasim site acti +18 ona da onay geldi bana vermediler site 8 aylik site cok garip.

haklısınız hocam bundan 1 ay önce farklı bir reklam şirketi de buna benzer bir teklif yapmıştı yap oyun sitesi verelim tık başına bilmem ne kadar dedi bende oyun sitesi dediğiniz de +18 e mi demek istediniz dedim adam evet dedi resmen :)

sırf o konuşmadan sonra google ile irtibata geçmek istemedim korktum
onlar da +18 teklifinde bulunurlar diye :)

bu arada 1 mart - 28 mart arası analytics sayısı ............. 21.12.2012-28.03.2013
Ziyaret Sayısı 248 .......................................................1.040
Tekil Ziyaretçi Sayısı 163................................................615
Sayfa Görüntüleme Sayısı 1364........................................7.534
Ort. Ziyaret Süresi 00:03:53..........................................00:07:13
Yeni Ziyaretlerin Yüzdesi %63,71...................................%59,04
Hemen Çıkma Oranı %0,40............................................%4,62

webhost webhost WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 10.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web Tasarım - CMS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 33 / 71
  • Ticaret 1, (%100)
İnşa allah alırsınız.

Adsense için hit önemli. Onaylandığını farzedelim Çok az kişi girse sitenize reklamlara tıklansa sayfa ziyareti az olursa eğer s.t.o yüksek çıkacaktır. %3 üzeri tehlike buda ban yemeye sebep olabilir. Emekler boşa gider yani . Ben Özgün demiyorum güncel içerikle hiti sağlayabilirsin.

Çalışmaya devam arkadaşım. Hitin yüksek olursa google zaten sen istemeden de verir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al