uniburs adlı üyeden alıntı

Hocam benim kanaatimde herşey ile alakalı bu durum sitenizin hiti, teması, özgünlüğü bence adsense hesabı olan siteleri kendi sitenizle karşılaştırıp neler farklı tespit edin derim...

hocam kusura bakmayın nete iş yerinden girebiliyorum iş yerinin neti de malum çok yavaş
diğer siteler ile karşılaştırdığımda tek fark benim konular onlardan fazla
3 aylık sitede şu anda bulunan 15 kategoride 422 yazı var

sıkıntı sanırsam

LeventC adlı üyeden alıntı

Biraz moraliniz bozulabilir.Siteniz faydalı ama özgün olmadığı için kabul edilmemiş.

ben özgün içerik nedir bilmem ben bana yararlı gördüğüm yazılı okurum işime yarar ise sitemde paylaşırım sanırsam adsense bunu sevmiyor

mehmetxx7 adlı üyeden alıntı

Bırakin Google ile ugrasmayi onlara gore ozgun demek ****o ve kufur demek cunku hep bu tur siteler de adsense reklamlari var.En son arkadasim site acti +18 ona da onay geldi bana vermediler site 8 aylik site cok garip.

haklısınız hocam bundan 1 ay önce farklı bir reklam şirketi de buna benzer bir teklif yapmıştı yap oyun sitesi verelim tık başına bilmem ne kadar dedi bende oyun sitesi dediğiniz de +18 e mi demek istediniz dedim adam evet dedi resmen :)

sırf o konuşmadan sonra google ile irtibata geçmek istemedim korktum
onlar da +18 teklifinde bulunurlar diye :)

bu arada 1 mart - 28 mart arası analytics sayısı ............. 21.12.2012-28.03.2013
Ziyaret Sayısı 248 .......................................................1.040
Tekil Ziyaretçi Sayısı 163................................................615
Sayfa Görüntüleme Sayısı 1364........................................7.534
Ort. Ziyaret Süresi 00:03:53..........................................00:07:13
Yeni Ziyaretlerin Yüzdesi %63,71...................................%59,04
Hemen Çıkma Oranı %0,40............................................%4,62