wmaraci reklam

Adsense Kullanıcılarının Dikkatine!!!

19 Mesajlar 2.587 Okunma
wmaraci reklam

Alicevat Alicevat Falanlar, Filanlar... Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)
Bu arada sizlerden ricam, burada kalkıpta adsense'in avukatlığını yapmayın lütfen. Sizden bir ricada bulunduk. Katılmak isteyen buyursun. Yok istemeyen de konuyu gereksiz mesajlarla doldurmasın lütfen.

Biz zaten profesyonel Adsense yöneticisiyiz.

Bu gereksiz mesajları önlemek adına son yönettiğimiz bir hesaba ait Adsense kazancını paylaşıyorum. Biz bu haldeyken bile böyle bir konuya baş koyarak genel bir tepki oluşturmak istiyoruz. Enerjimizi nasıl ve nereye harcayacağımızı çok iyi biliyoruz. Şayet kale değer bir sayıya ulaşırsa bu şikayet mesajları buyrun oturup hep beraber görelim neler oluyor.

Teşekkürler

DisOrientedb

kişi bu mesajı beğendi.

AkıllıSoft Yazılım & Bilişim Teknolojileri
wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Link kısaltma sitesi bile adsense reklamına tık başı ücretten fazla veriyor ya :D Google işin kurnazlığına kaçıyor mesela milyar dolarlık oyun firmaları milyon dolarlık reklam bütçeleri var Google kaymağını yiyor bize verdiği ücret 0,05 kuruş. 0,1 bile vermiyor.

DisOrientedb DisOrientedb YouGiveUp? Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 115 / 67
  • Ticaret 14, (%100)
Size kesinlikle katılıyorum. Belirttiğiniz 6 maddeden daha fazla AdSense'in problemi vardır, daha azı değil. Ben "var olan sistem içerisinde iyi olmaya çalışmak" anlayışını çok yanlış buluyorum. Önemli olan sistemin geliştirilmesi/değiştirilmesi için adım atmak çünkü Türkiye'de bu iş artık çöp kokusu vermeye başladı. Olay burada aylık 3.000 ya da 30.000 kazanmak değil, bundan çok daha farklı bir kalite standartları eksikliği. Yani tek dert TBM ne yazık ki değil, keşke tek derdi o olsa bu sistemin.

Ali Cevat'a sonuna kadar katılıyorum. Birazdan benzer bir mail bende göndereceğim AdSense hesabımdan.
Alicevat

kişi bu mesajı beğendi.

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Çok yerinde bir konuya değinmişsiniz hocam. Adsense reklam verenler kadar yayıncıları da düşünse keşke özellikle beni deli eden nokta düşük tbmler

Sosyal olan her şey.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Çok yerinde bir konuya değinmişsiniz hocam. Adsense reklam verenler kadar yayıncıları da düşünse keşke özellikle beni deli eden nokta düşük tbmler

Öylede işte görüyorsun kardeşim. Birlik olamıyoruz. Ben beklerdim ki şimdiye 50 kişi mail gönderdik desin. Olmuyor malesef.

Ya birileri çıkıyor falan filan yapıyor yada insanlar korkuyor. Bu sebepten ötürü de sürekli düdüklüyorlar. Tepki koyamıyoruz malesef.

İlgin için teşekkür ederim.

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Ali Cevat adlı üyeden alıntı

Öylede işte görüyorsun kardeşim. Birlik olamıyoruz. Ben beklerdim ki şimdiye 50 kişi mail gönderdik desin. Olmuyor malesef.

Ya birileri çıkıyor falan filan yapıyor yada insanlar korkuyor. Bu sebepten ötürü de sürekli düdüklüyorlar. Tepki koyamıyoruz malesef.

İlgin için teşekkür ederim.

Benim güzel bir fikrim var change.orgdan imza kampanyası başlatalım. donanım haber böyle bir kampanya başlatmıştı geçtiğimiz günlerde AKK adil kullanmı kotası ile ilgili koca forum birlik oldu. Wmaracı üyeleri olarak açalım bir konu eminim bir çok destekleyici olan olacaktır. Yeterli imzayı toplayabilirsek eminim ki bir şeyleri değiştirebiliriz.

Sosyal olan her şey.

erkanyilmaz erkanyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Faydalı paylaşım teşekkürler :)

NavarinTR NavarinTR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Görsel Tasarım Uzmanı ve Sanat Yönetmeni
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 77 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Bilindik muhalif düşünceleri; kendi görüşüne aykırı olan herkesi karala.

Öncelikle "forum" kelimesinin anlamını araştırmanızı öneriyorum. Daha sonra bir foruma gelip konu başlatmanız faydalı olacaktır.

Ben kendi görüşümü paylaşmak istedim. Sizin benim cümlelerime halka açık bir ortamda "gereksiz" deme gibi bir hakkınız bulunmuyor. İçinizden düşünebilirsiniz.

Ali Cevat adlı üyeden alıntı

Biz zaten profesyonel Adsense yöneticisiyiz.

Ben de kendimi profesyonel bir astronot olarak tanıtabilirim. Fakat kendi kendime profesyonellik atama gibi bir egoya sahip olmadım hiç. Bunun yanında kendimi astronot olarak tanıtmam uzaya çıkmadığım sürece beni astronot da yapmaz.

:)

Daha açık bir görüşle;
Kampanyanızda başarılar dilerim.

• Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Benim güzel bir fikrim var change.orgdan imza kampanyası başlatalım. donanım haber böyle bir kampanya başlatmıştı geçtiğimiz günlerde AKK adil kullanmı kotası ile ilgili koca forum birlik oldu. Wmaracı üyeleri olarak açalım bir konu eminim bir çok destekleyici olan olacaktır. Yeterli imzayı toplayabilirsek eminim ki bir şeyleri değiştirebiliriz.

Müthiş fikir. Change.org ile ilgili bilgisi olan varsa şu konuya bir el atarsa çok seviniriz.

Ek Olarak: Konuyu inceleyen fakat nereden başlayacağını kestiremeyen arkadaşlar için, hiçbir şey yapamıyorsanız, şu çöp siteler için bir şikayet maili atın.

*Bu sitelerde satılan ürünlerin aslı astarının olmadığını,
*Çoğunun insanları dolandırdığını ve siteniz ile bu reklamlara bir nevi referans olduğunuz için bundan olumsuz olarak etkilendiğinizi,
*Sağlık vs. kategorisini engellemenize rağmen bu tip reklamların sürekli göründüğünü,
*Url bazlı engelleme yapmanıza rağmen farklı url ler ile aynı reklamların tekrar gösterildiğini

ifade eden kısa bir paragraf yazı ile destek olmanızı rica ediyorum.

Teşekkürler

Ek Olarak:

NavarinTR adlı üyeden alıntı

Bilindik muhalif düşünceleri; kendi görüşüne aykırı olan herkesi karala.

Öncelikle "forum" kelimesinin anlamını araştırmanızı öneriyorum. Daha sonra bir foruma gelip konu başlatmanız faydalı olacaktır.

Ben kendi görüşümü paylaşmak istedim. Sizin benim cümlelerime halka açık bir ortamda "gereksiz" deme gibi bir hakkınız bulunmuyor. İçinizden düşünebilirsiniz.

Ben de kendimi profesyonel bir astronot olarak tanıtabilirim. Fakat kendi kendime profesyonellik atama gibi bir egoya sahip olmadım hiç. Bunun yanında kendimi astronot olarak tanıtmam uzaya çıkmadığım sürece beni astronot da yapmaz.

:)

Daha açık bir görüşle;
Kampanyanızda başarılar dilerim.

Kardeşim kırılmanı veya gönül koymanı istemem. Benim tepkim sana değil bu hareket tarzına. Genel bir tepki yani. Lütfen yanlış anlama. Hepimiz insanız. Tabiki senin düşüncelerinde kıymetlidir. Senin tarafından bakan kişilerde vardır. Birbirimizi üzmeye hakkımız yok. Hakkını helal et. Sana yayın hayatında başarılar dilerim.

Ek Olarak:

DisOrientedb adlı üyeden alıntı

Size kesinlikle katılıyorum. Belirttiğiniz 6 maddeden daha fazla AdSense'in problemi vardır, daha azı değil. Ben "var olan sistem içerisinde iyi olmaya çalışmak" anlayışını çok yanlış buluyorum. Önemli olan sistemin geliştirilmesi/değiştirilmesi için adım atmak çünkü Türkiye'de bu iş artık çöp kokusu vermeye başladı. Olay burada aylık 3.000 ya da 30.000 kazanmak değil, bundan çok daha farklı bir kalite standartları eksikliği. Yani tek dert TBM ne yazık ki değil, keşke tek derdi o olsa bu sistemin.

Ali Cevat'a sonuna kadar katılıyorum. Birazdan benzer bir mail bende göndereceğim AdSense hesabımdan.

Takdir ettim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al