wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Red Sebebi.

27 Mesajlar 2.006 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

summer summer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)

cihan1 adlı üyeden alıntı

summer 55 adet makale var hocam hiç biride kısa değil. gerçekten emin misiniz çünkü 55 makaleyle teker teker uğraşıp kelime sayısını arttırırsam birde kabul edilmezsem yine üzülürüm :D
yb79 hocam dediğiniz şeyleri uygulamak isterdim ancak nasıl yapabileceğimi bilmiyorum. blogger kullanıyorum bloggerda biliyorsunuz istediğimiz kadar ayar yapamıyoruz. arka plandaki uçak resmini nasıl kaldırabilirim. sağ ve soldaki boşlukları nasıl genişletebilirim ve kategorileri resimlendirmeyi nasıl yapabilirim inanın hiç bir fikrim yok

Hocam yetersiz içerik uyarısını bir kaç kez aldım bi kaç tane 300 kelime üzeri makale ekleyin ondan sonra tekrar başvurun verecektir.

Yetersiz içerik'de bahsettiği makalenin azlığı yada kelime sayıların azlığı oluyor çünkü.

wmaraci
reklam

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
summer hocam o zaman önceki yayınlarımı düzenlememe gerek yok değilmi? 4-5 adet uzun yayın paylaşıp başvurayım o zaman. hocam birde şey sormak istiyorum paylaşımdaki kelime sayısını hesaplayan bir site vesaire bulunuyor mu

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)

summer hocam o zaman önceki yayınlarımı düzenlememe gerek yok değilmi? 4-5 adet uzun yayın paylaşıp başvurayım o zaman. hocam birde şey sormak istiyorum paylaşımdaki kelime sayısını hesaplayan bir site vesaire bulunuyor mu

Önceki paylaşımlarınızı düzenlemenize gerek yok. Kendiniz yazı yazıp kelime sayısı çok olan onları ekleseniz yeterli. Özgünlük testi yapan sitede yada google'da kelime hesaplayıcı yazarsanız kelime sayılarını öğrenebilirsiniz.

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
summer tamamdır hocam buldum. teşekkür ederim dediğiniz şekilde yazıp başvurayım bir daha. adsense de başvurma sınırı yok dimi
summer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Panele girip, yerleşime sekmesine gir, şablon tasarımcısına gir, oradan değişikleri yaparsın.
daha sonra panele geri dönüp bu sefer şablona sekmesine girersin. şablondan sağ ve sol da yayın yapacağın bir şablonu seçerisn.
ilk girdiğin yerleşim sekmesinde gadget'ler var oradan resim gadgetleri, ile sapğ ve sol side barlara resimleri link vererek yerleştirirsin.
bu saydıklarım sanki zor gibi görünebilir ancak, türk usulü vura kıra ve nette blogspot gadget, yerleşim, şablon ayarı vs... diyerek araştır.1-2 gün içinde tüm ihtiyaçlarını karşılarsın.öğrenirsin ben öyle yaptım.
bunun dışında siteni yenilerken referans bir siteye benzetmeye bak, daha sonra özgünleştirmek zaten kendi içinden gelecektir.ben bundan daha iyisini yaparım mantığı ile.kafadan kendi fikirlerin ile olaya girme.referans site için de ingilizce arama yap, yabancı siteler bizimkilerden daha yaratıcı.
lafı uzatmayayım, biraz amek vermek lazım, yoksa buradaki yardımlar sadece adım attırır, asla yürütmez seni, beni, veya başkasını...

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)

summer tamamdır hocam buldum. teşekkür ederim dediğiniz şekilde yazıp başvurayım bir daha. adsense de başvurma sınırı yok dimi

Herhangi bir başvuru sınırı yok yazıları ekledikten sonra yine aynı cevabı verirse yine makale ekleyerek tekrar tekrar başvurun kabul edilene kadar bir sıkıntı çıkmaz ben öyle yaparak bi çok kez adsense onaylattım.

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
summer anladım hocam teşekkür ederim
yb79 hocam tekrar bakar mısınız arka planı kaldırıp sağ ve soldaki fazla boşlukları siteyi genişleterek daralttım. eskisinden daha iyi olmuş mu
summer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
ekran genişliğin nedir bilmiyorum ama arkadaki açık mavi plan çok az görünecek şekilde olmalı.halen çok geniş görünüyor.

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
yb79 şimdi nasıl hocam? benim ekranıma göre şuanda site baya baya genişledi. arkadaki mavi plan az görünüyor

• Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
şimdi tamam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al