freelance iş ilanları

ADVOLY Faciası !!

30 Mesajlar 5.215 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ramanujan ramanujan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)

TecnoLobi adlı üyeden alıntı

Ilk 100 buyuk site :) ne kadar komik bir durum 1000 de olan adam geriledi 200 300 nolacak durdurulacakmi sonucta dalgalanip duruyor siralama ? Ozaman nolucak ?

Aynen öyle kardeşim, alexa sıralaması çok değişken oluyor ve sağlıklı bir ölçüm yaptıkları söylenemez alexa'nın da. İkinci olarak burada önemli olan hit yüzünden çıkartılmak da değil açıkçası, eğer işini önemseyen bir firmaysan çıkarttığın yayıncıya haber verirsin. Ben mail atmasam daha reklamlar yayınlanacak aylarca boş yere...

Ek Olarak:

syelkenci adlı üyeden alıntı

ramanujan Alexa 250 de olan sitelerimde var. Bana neden sitem ediyorsunuz ki? Ben açıklama yaptım size. Her firmada olan şartlar bunlar. Uygun değilse zaten çalışmazsınız. Google bile sürekli politika değişikliği yapıyorken, başka firmalarında yapması gayet normal.

Advoly'de ise durum şu; önceden daha küçüklerdi, şimdi büyüdükçe havuzdaki siteleri eleme yapıyorlar. Belirledikleri kriterlere uyan sitelerle devam ediyorlar ve ona uygun siteler katılabilir diyorlar.

İlk mesajıma bakarsanız önemli olan çıkarmaları değil, çıkarma sürecinde uyguladıkları amatör davranışlar!

wmaraci
reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
ramanujan dediğim gibi Advoly sektörde yeni yeni büyüme gösteriyor kendinde. O yüzden bu tür durumlar ve amatörlükler de normal. Hoş mu? Tabi ki değil.

O yüzden Adsense ile çalışın. Başvurun almayı deneyin. Olmuyorsa da daha büyük ciddi reklam firmalarına yönelin. Küçük ve sistemi oturmamış yerlerde emekleriniz boşa gitmesin.

ramanujan ramanujan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)

ramanujan Alexa 250 de olan sitelerimde var. Bana neden sitem ediyorsunuz ki? Ben açıklama yaptım size. Her firmada olan şartlar bunlar. Uygun değilse zaten çalışmazsınız. Google bile sürekli politika değişikliği yapıyorken, başka firmalarında yapması gayet normal.

Advoly'de ise durum şu; önceden daha küçüklerdi, şimdi büyüdükçe havuzdaki siteleri eleme yapıyorlar. Belirledikleri kriterlere uyan sitelerle devam ediyorlar ve ona uygun siteler katılabilir diyorlar.

ramanujan dediğim gibi Advoly sektörde yeni yeni büyüme gösteriyor kendinde. O yüzden bu tür durumlar ve amatörlükler de normal. Hoş mu? Tabi ki değil.

O yüzden Adsense ile çalışın. Başvurun almayı deneyin. Olmuyorsa da daha büyük ciddi reklam firmalarına yönelin. Küçük ve sistemi oturmamış yerlerde emekleriniz boşa gitmesin.

Adsense ile çalışmam devam ediyor zate ama bir tek bu sitemde advoly ile çalışmayı tercih ediyordum.

Son söyledikleriniz yeni başlayacak arkadaşlar için önemli, dikkate almalarını tavsiye ederim

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
Advoly 25 dakikadır konuyu okuyor düşünceleri ne acaba

wmaraci
wmaraci

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Bu firma hakkında da hergün bir konu açılıyor. Yakında ödemeleri yapmadan pılıyı pırtıyı toplayıp tüyerlerse hiç şaşırmam, beklediğim birşey olur bu. Ciddiyetsizler

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Kendilerinden haberleri yok.. Banada biri hesabınız onaylanmıştır diyor diğeride hesabınız politikalarımıza uymadığı için onaylanmamıştır diyor.. Anlayacağınız uzak durulması gereken biryer.. Ne yaptıklarını bilmiyorlar

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
benim de 4 günlük istatistiklerim yok mail attım bakalım helle

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)
eğer böyle bir politilaya geçtiyseler kesinlikle mevcut bakiyenizi ödemeleri gerekiyor

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
"Yeni dönem yayıncı politika ve reklam kabul kriterlerimiz değişmiştir. Üzülerek belirtmeliyiz ki siteniz, bu yeni kriterlerimize uygun olmadığı için Google reklamlarınız sonlandırılmıştır.

Sitenizin trafiğini, içerik ve trafik kalitesini arttırdığınız takdirde yeni kriterlerimize göre tekrardan değerlendirilmek üzere reklamlarınız durdurulduktan sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca kodlarınızı kaldırmanız gerekiyor. Şu an o kodlar ile size gelecek olan reklamlar test reklamları olup onlar için bir ödeme yapılmamaktadır.

Temmuz ayından kalan ödemeniz de Google bize gönderdiği zaman yapılacaktır.

Teşekkürler.

Size yayın hayatınızda başarılar dileriz.

---

Advoly Ekibi"

Banada bunu yazmışlar ancak mail filan atamışlar bu konu yu gördüm bende dedim bi bakayım meğerse kaç gündür reklamlar var ama kazanç 0 mış...

belorin belorin Dijital Pazarlama Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 2 / 84
  • Ticaret 8, (%100)
adsense aracısı nedir? sdlkfakdfjas :D çok güldüm saçmamış baya

https://www.canyurekli.com
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al