wmaraci reklam

Ne yapıyor bu adsense ?

14 Mesajlar 1.676 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mile1858 mile1858 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
http://www.herteldenburada.com/ ya şu siteye allah aşkına bakın ya politikada sadece video içerenler kabul edilmeyecek diyor ? adsense ne yapmış siteyi açan kişi ile ilgili herhangi bir sıkıntım yok lütfen yanlış anlaşılmasın adsense politiklarına ne oldu ? sadece soruyorum ve tepkilerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Mesajınızdan birşey anlamadım. Tam olarak sorun nedir? Biraz daha açık yazar mısınız?

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
Sorun şu adsense politikalarında sadece video içerenler kabul edilmeyecek diyor ancak bu site ? sadece video içeriyor ne oldu bu adsense politikalarına ?

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

ramazan1478 adlı üyeden alıntı

Sorun şu adsense politikalarında sadece video içerenler kabul edilmeyecek diyor ancak bu site ? sadece video içeriyor ne oldu bu adsense politikalarına ?

Politikalardaki o kısmı atar mısınız okuyalım bi. Video sitelerinde adsense kullanmak yasak değil çünkü.

Ayrıca o site ile başvuru yapılıp adsense alındığını nereden biliyorsunuz? Belki başka sitelerinde kullandıkları adsense'i bu sitelerinde de kullanıyorlar?

Eğer video siteniz var adsense almakta zorlanıyorsanız; başka normal bir site ile adsense alıp sonra video sitenizde de kullanabilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
google reklamları illa adsense ile alınacak diye bir şey yok, bazı reklam firmaları adx anlaşması ile google reklamları yayınlatabiliyor
mile1858

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)

syelkenci adlı üyeden alıntı

Politikalardaki o kısmı atar mısınız okuyalım bi. Video sitelerinde adsense kullanmak yasak değil çünkü.

Ayrıca o site ile başvuru yapılıp adsense alındığını nereden biliyorsunuz? Belki başka sitelerinde kullandıkları adsense'i bu sitelerinde de kullanıyorlar?

Eğer video siteniz var adsense almakta zorlanıyorsanız; başka normal bir site ile adsense alıp sonra video sitenizde de kullanabilirsiniz.

Peki tavsiyeleriniz varmı ? wordego dışındaki adsense yayınlayıcıları firma hakkında google adsense reklamları yayınladıkları için daha az kazandırıyor olmalılar.Çünkü google'ın kazandırdığından daha az vermeleri gerekmiyormu ? açıkcası adsense harici reklam firma tavsiyeniz varmı ? politika resmini birazdan atıcağım ben bir yerde gördüğüm için sormuştum sizde haklısınız adsense olmayabilir.

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Sitesinden aldığı adsense hesabını kullaniyordur.

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)
https://support.google.com/adsense/troubleshooter/1190500?hl=tr ile ihlal bildiriminde bulunabilirsiniz.

ramanujan ramanujan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)

Birbirinizi şikayet etmekten keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum? Adsense banlamalarının %80'ininden fazlası yayıncıların birbirini şikayet etmesinden oluşuyor. Bugün sen birini şikayet edersin yarın biri seni...

Ben kurallara uyuyorum diye çok fazla güvenmeyin arkadaşlar, bir sürü politika var bunların en az birini ihlal ediyor olmanız çok büyük bir ihtimal. Birbirimizin ayağına sıkmayalım. Haa biri ****ografik bir siteye adsense koymuştur ya da warez siteye veya sizin sitenizden kopya içerik kullanıyordur vs. onların şikayet edilmesini anlarım fakat sırf aynı sektörde site açmış diye şikayet edilen bir sürü site var.

Bu arada konudaki siteyle alakam yok, yazık site sahibi zaten çok ölümcül bir politika ihlali yapmış umarım farkına varır hatasının çok geç olmadan.

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

ramanujan adlı üyeden alıntı

Birbirinizi şikayet etmekten keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum? Adsense banlamalarının %80'ininden fazlası yayıncıların birbirini şikayet etmesinden oluşuyor. Bugün sen birini şikayet edersin yarın biri seni...

Ben kurallara uyuyorum diye çok fazla güvenmeyin arkadaşlar, bir sürü politika var bunların en az birini ihlal ediyor olmanız çok büyük bir ihtimal. Birbirimizin ayağına sıkmayalım. Haa biri ****ografik bir siteye adsense koymuştur ya da warez siteye veya sizin sitenizden kopya içerik kullanıyordur vs. onların şikayet edilmesini anlarım fakat sırf aynı sektörde site açmış diye şikayet edilen bir sürü site var.

Bu arada konudaki siteyle alakam yok, yazık site sahibi zaten çok ölümcül bir politika ihlali yapmış umarım farkına varır hatasının çok geç olmadan.

tavuklar çiçek açmış,
ellerinde poğaça,
madem yüzme bilmiyordun,
neden çıktın ağaca?

alakaya maydonoz,
bu ne biçim lacivert?
ben de seni seviyorum,
yaşasın cumhuriyet!

Şiiri gelsin size. Ben kurallara uymayan site gördüğümde şikayet ediyorum, zevk mi alıyorum? Evet alıyorum. Neden mi? Bu gözümün önünde, başka birinin cebindeki cüzdanın çalınmasıdır, ve daha fazla hırsızlık olmaması için, gerekli mercilere hırsız bildirilmelidir...
Not: Lütfen cevap vermeyin, cevap verilecek bir durum yok. Tartışmaya açık bir konu değil çünkü...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al