wmaraci reklam
lidertakipci

Andsense Kapatılma Hikayem (Youtube Hesapları içerir)

5 Mesajlar 937 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

patavatsiz patavatsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek inşaat teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
Arkadaşlar uzun zamandır aktif olan ama bir işe yaramayan adsense hesabım vardı. Youtubeden para kazanırım düşüncesiyle youtubeye girdim ülkeden dolayı olmadı, yeni hesap açtım. videolar yükledim işte yeni düşen videolar fln sonra hesap telif hakları nedeniyle para kazanma kapandı.

Dedimki kendim 1-2 video atarım hitleap da açarım belki işe yarar, sonra hem hesap bir süre sonra ban yedi hemde hit artmıyodu zaten, sanırım youtube olayı çakıyor, hit yükseltmiyor. sonunda buda ban yedi.

En son dedim 2 video atayım kendim çekip sonra bunu twitterimde fln paylaşıp sitelerime koyup hit alırım ufakta olsa bişiler gelir. çok geçmeden eski ban yiyen hesaplarım yüzünden oda onlarla eşleştirilip kapatıldı.

Bir baktım adsense kapatılmış Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

Form doldurup itiraz bildirmeyi denedim belki tutar diye onada şöyle bir cevap: İtirazınızda sunduğunuz ek bilgiler ve AdSense programına gösterdiğiniz sürekli ilgi için teşekkür ederiz. Hesap verilerinizi ayrıntılı bir şekilde inceledikten ve geri bildiriminizi değerlendirdikten sonra, uzmanlarımız, AdSense hesabınızı yeniden etkinleştirmemizin mümkün olmadığı kanısına vardı.

Adsense kapatıldığında şöyle bir mail gelmiş:
Bu mesajı, itirazınızın bize ulaştığını bildirmek için gönderiyoruz.

İtirazınızla mümkün olan en kısa sürede ilgileneceğiz. Ancak, çok sayıda e-posta almamız nedeniyle itirazınızı işleme koymamız bir hafta veya daha uzun sürebilir. Daha önce bu hesap için itiraz başvurusunda bulunduysanız, bu itiraz veya ilerideki itirazlar için cevap alamayabilirsiniz.

Ayrıca, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılmasına itiraz etmenizin, hesabınızın mutlaka yeniden etkinleştirileceği anlamına gelmediğini lütfen unutmayın.

şimdi gelelim şuanki duruma yine 2 tane video atayım twitter, sitelerden reklam ile hit kasayım diyorum ama ne yapmam lazım nasıl yapmam lazım, sıfırdan temiz bir şekilde bilmiyorum.

THE END

wmaraci
reklam

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
adsense olmasa bile banlıyorlar hacı ben sadece izlensin istiyom onda bile account gidiyor
patavatsiz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)

ceyzer adlı üyeden alıntı

adsense olmasa bile banlıyorlar hacı ben sadece izlensin istiyom onda bile account gidiyor

ne yapmak lazım, belki başına gelen ve bu işleri aşmış birileri birşeyler söyler

azenec azenec Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad R** M**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 28 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Şuan sadece yapman gereken Dns ip modem vpn felan işte değiştirip temiz gibi gözüküp yeni bir youtube hesap açmak ve 3-5 video eğer iyi izlenme varsa adsense aç ve kendin özgür video çek.

Hitleapla felan uğraşma hele kendin reklama tiklamaya kalkma adsense bu konuda çok uzman ve olayı çakiyor. ne yapsan boş. başıma çok geldi ondan biliyorum.

ve eskiden ban yiyer hesablar yeniden reg olursa adsense o kişini taniyor büyük ihtimalle ban yersin yeniden hatta bişey yapmasan bile.

Özgür video çek ve arkandan iz birakmadan adsenseye farklı google hesablarla felan kaydol. başka pc başka hesab başka epostayla yeniden dal derim ben :)
patavatsiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
deneyecegim hocam bir yolunu bulup, sağolun bilgi için

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al