wmaraci reklam

Aslında her şeyiniz izlenmekte. Buyurun Kanıt.

41 Mesajlar 5.608 Okunma
smmexpress

byhalo byhalo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

kaderebak adlı üyeden alıntı

Buradaki amaç reklam veren firmaların , hedefi 12 den vurması , reklam veren bir firma kendine göre kriterler, kitleler belirler, reklamlarda belirtiği hedefe % 80 ulaşır. Googlenın yaptığı bu iş normal.

Ama dikkat edilmesi gereken şu , bu olayı reklam bazında ele alırsanız gayet iyi gözükmekte. Peki google ın bunu sadece reklam amaçlı kullandığını nereden biliyoruz ?

Yani google bu bilgileri toplayıp bize şantajmı yapacak? Yada kredi kartı numaramızı çalıp paramı çekecek google global bir şirket googleden zarar geleceğini düşünmüyorum. Ama ben illegal işler yapıyorum hack warez xxx vs. derseniz orada yapacak bir şey yok. Googleyi kullanmassınız olur biter. Vpn lerde birer tercih kimine göre güvenli bana göre ise kendini vpn firmasının insafına bırakmak. Sizin girdiğiniz sitelerin %80 i ip loglarını tutar. Google analytics'e kayıtlıdır. Buda siz istemeseniz bile bilgileriniz kayıt altında demek. Site sahipleri için trafiğin nerden geldiği. Kaç sn sitede durulduğu çok önemlidir. İnternet bugün bu seviyede yaygın ise bu gelişimde googlenin payı bana göre %90 dır. İyi forumlar.

http://halitulu.com/
wmaraci
reklam

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Bırakalım bu amerikancılığı artık. Bu en küçük gözle görünen olay. Senden topladığı bilgiler ile neler yapabileceğini bir hayal et.

İngiltere'de 100 kişiyi aşkın bir grup tarafından açılan davada Google'ın 10 milyon kullanıcıyı izleyerek bilgilerini reklam şirketlerine sattığı öne sürülüyor. Özellikle Apple cihazlarıyla internete bağlanan kullanıcıların tepki gösterdiği olayla ilgili konuşma yapan bilişim uzmanı Marc Bradshaw, yaptığı açıklamada iPhone ve iPad'lerin gizlilik ayarlarını yakından incelediğini ve bu ayarların izni dışında değiştirildiğini fark ettiğini kaydetti.

Google'a tepki gösteren Bradshaw, buna karşılık Google'dan "programlama hatası" cevabını aldığını; ancak bu yanıtın gerçekçi olmaktan uzak olduğunu vurguladı.

Benzer bir dava geçen yıl sonunda ABD'de açılmış ve Federal Ticaret Komisyonu internet devinin aleyhine bir kararla şirketi 14.5 milyon pound para cezasına çarptırmıştı.
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam google'nin mantığı alakalı kişilere alakalı reklam göstermektir bundan doğal ve mantıklı birşey olamaz.
byhalo

kişi bu mesajı beğendi.

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)
semantik webi biraz araştırmalısın
altaybilgin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

byhalo byhalo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

kaderebak adlı üyeden alıntı

Bırakalım bu amerikancılığı artık. Bu en küçük gözle görünen olay. Senden topladığı bilgiler ile neler yapabileceğini bir hayal et.

İngiltere'de 100 kişiyi aşkın bir grup tarafından açılan davada Google'ın 10 milyon kullanıcıyı izleyerek bilgilerini reklam şirketlerine sattığı öne sürülüyor. Özellikle Apple cihazlarıyla internete bağlanan kullanıcıların tepki gösterdiği olayla ilgili konuşma yapan bilişim uzmanı Marc Bradshaw, yaptığı açıklamada iPhone ve iPad'lerin gizlilik ayarlarını yakından incelediğini ve bu ayarların izni dışında değiştirildiğini fark ettiğini kaydetti.

Google'a tepki gösteren Bradshaw, buna karşılık Google'dan "programlama hatası" cevabını aldığını; ancak bu yanıtın gerçekçi olmaktan uzak olduğunu vurguladı.

Benzer bir dava geçen yıl sonunda ABD'de açılmış ve Federal Ticaret Komisyonu internet devinin aleyhine bir kararla şirketi 14.5 milyon pound para cezasına çarptırmıştı.

Aaa inanamıyorum demekki mesele amerikancılıkmış. Ben neden farkedemedim acaba. Kullanıp kulllanmamak senin elinde. Kullanma googleyi olsun bitsin. Bu forumda bende daha koyu amerikan karşıtı yoktur eminim. Çok basit düşünüyorsunuz.

http://halitulu.com/

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Benim alışveriş sitem olacak ve başka alışveriş sitelerinin reklamı yayınlanacak?

Saçmalık. :)
byhalo

kişi bu mesajı beğendi.

xTrNikola xTrNikola WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 568
  • Beğeniler 22 / 39
  • Ticaret 15, (%100)
mantıklı ama böyle bir şey olmasaydı google adsenseye reklam veren fazla olmazdı. Reklam verenler için güzel bir şey reklam veren, aynı zamanda da iş veren gibi bir şey oluyor. Yayıncı reklam veren sayesinde fazla para kazanıyor.
byhalo

kişi bu mesajı beğendi.

vehbi54 vehbi54 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad V** M**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Bunu bilmeyen kaldımı ki ?
byhalo

kişi bu mesajı beğendi.

xTrNikola xTrNikola WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 568
  • Beğeniler 22 / 39
  • Ticaret 15, (%100)

vehbi54 adlı üyeden alıntı

Bunu bilmeyen kaldımı ki ?

Sözde bir soru sordunuz cevap vermek gerekirse evet.

erswin erswin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
konum bilgilerini paylaşmayabilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al