wmaraci reklam

Bir sitenin adsense alıp almamasını anlama

13 Mesajlar 2.279 Okunma
wmaraci reklam

agakin agakin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
hangi sitenin sahibi :D wmportali.com ise o sitenin yeni sahibi benim hani kazıklanan.. adsense alma niyetiyle bir sürü masrafta yaptım ikinci başvuru yapacağım 1 ay sonra bakalım ne olacak belki verirler. full özgün içerikle siteyi tamamen değiştirdim çünkü:D

wmaraci
reklam

mustafanart mustafanart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 2 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

agakin adlı üyeden alıntı

sen önce kendi sattığın site üzerinden üçkağıt yapmamayı öğren..gelmiş de utanmadan burda yaptığın muhabbete bak.. ben sana sorduğumda adsense başvrusu var mı diye hayır yok hiç fırsatım olmadı demek çok delikanlıca.. kalitesizlik,karaktersizlik deyip geçiyorum benim bir miktar param gitti ama senden birçok şey gitmiş yazık sana.. ha inanmayanlar olursa hemen bir resim koyayım. bu arkadaşkan wmportali.com sitesini satın aldım alırkende sorduğum tek soru şuydu adsense başvurusu yaptınız mı. verilen cevap hayır. site içeriklerinin hepsi özgün dedi ama nerdeyse özgün olan içerik yoktu. ben aldıktan beri biraz ekledim de oldu.

bundan sonra bu kişiyle alışverişe girecek olanlar bir daha düşünsünler..

Adam bir dümen çevirmiş. Aynı forumda da dümenimin anlaşılma ihtimali var mı acaba diye konu açmış. Hani adsense başvurulduğu anlaşılmıyorsa ona göre siteyi satarken yalan söylerim hesabı. **************lık konusunda biraz daha çalışman gerek sayın üçkağıtçı. İnsanlık konusunda da ne kadar çalışsan bir yere varamazsın bu kafayla.

http://bit.ly/1dY0Cf6

Mattehus40 Mattehus40 Web Designer - Director Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Designer -Photoshop Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

agakin adlı üyeden alıntı

hangi sitenin sahibi :D wmportali.com ise o sitenin yeni sahibi benim hani kazıklanan.. adsense alma niyetiyle bir sürü masrafta yaptım ikinci başvuru yapacağım 1 ay sonra bakalım ne olacak belki verirler. full özgün içerikle siteyi tamamen değiştirdim çünkü:D

İnşallah alırsınız.Arkadaşlarında dediği gibi böyle insalara da bir PR lazım :D

Detbig.com - Sosyal Gençlik Platformu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al