wmaraci reklam

Bu siteye adsense kazandırır mı?

7 Mesajlar 5.997 Okunma
wmaraci reklam

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, bu siteye adsense kazandırır mı? Uzun ya da kısa vade de soruyorum.

Alexası 2.400.000 Türkiye 14.000
Günlük Tekil.: 100~
Günlük Çoğul: 400~

Genellikle arama motorları, sosyal ağlar ve direkt link olarak gelmekte olan ziyaretçiler bilgiyi arayan ve yorumlayan kişilerden oluşuyor. Adsense koyarsam bu ziyaretçileri kaçırır mıyım?

Paraya çok fazla ihtiyacım yok çünkü normal de de çalışıyorum. Ama 2 ayda bir ödeme alsam en azından kitaplarımın masraflarını v.s karşılar. Siz ne diyorsunuz?

✂------------------------
wmaraci
reklam

goga82 goga82 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bu hitlr bir kaç ayda ödeme alman mümkün degil.bir yıl gibi kısa bir zaman içinde anca birikir bu sartlar altında..bana sorucak olursan madem ki paraya ihtiyacın yokmuş ozaman bırak kalsın su an siten adsense reklamlarını koyma..kemikleşssin otursun siten poposunu üzerine sonra adsense geçersin..su an güncel ve özgün tut en azından ziyaretçilere kalite sagla su an yaptıgın gibi

Konyali Konyali furkan.konyali@gmail.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 1043
  • Beğeniler 130 / 62
  • Ticaret 5, (%100)

goga82 adlı üyeden alıntı

bu hitlr bir kaç ayda ödeme alman mümkün degil.bir yıl gibi kısa bir zaman içinde anca birikir bu sartlar altında..bana sorucak olursan madem ki paraya ihtiyacın yokmuş ozaman bırak kalsın su an siten adsense reklamlarını koyma..kemikleşssin otursun siten poposunu üzerine sonra adsense geçersin..su an güncel ve özgün tut en azından ziyaretçilere kalite sagla su an yaptıgın gibi

ahahaha popusun üstüne otursun hee :D.Bu arada nekadar ziyaretçi var ise okadar kazanma olasılığı çoktur.Tekil ziyaretçilerini arttır.

chalap chalap Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 60 / 44
  • Ticaret 25, (%100)
100 tekille adsense kazancı hayal olur...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar ne tez sunuyorum ne de anti tez... Demeye çalışacağım şu ki senin dizi siten var diyelim. Bu sitenin günlük 7000 ziyaretçisi olsun, müşteri portfoyunu hayal etsene... Hepsi ev hanımları, çocuklar ve adsenseyi görse kaçacak insanlar var. Bu insanlar mı size para kazandıracaklar. Nicelikle olsaydı eğer hitli sitelerin tamamı şu an altın baraklı banyolarında sütlerin içinde olurlardı. Biraz da niteliğe bakalım. Günlük 20 ziyaretçili Yunancadaki bazı cümlelerin Türkçeye çevrildiği blogspotta açılan bir websitesi günlük neredeyse 10 doların üstünde bir para kazanmaktadır. Önemli olan hitiniz değil bana kalırsa nitelikli özgün yazabilmenizdir. Ziyaretçi denen kişiler asalak tüketici toplumundan değilse eğer, günlük 100 ziyaretçili bir websitesi benim gözümde günlük 10.000 ziyaretçili bir ne işe yaradığı belli olmayan siteden daha iyidir. En azından geleni gideni bellidir. Belki uzmanından yanıt almak daha iyi olurdu. Ücretli olarak danışmanlık yapanlar bana pm ile ulalabilir misiniz?

Ek Olarak:

Teşekkürler.

DSJSPextes adlı üyeden alıntı

ahahaha popusun üstüne otursun hee :D.Bu arada nekadar ziyaretçi var ise okadar kazanma olasılığı çoktur.Tekil ziyaretçilerini arttır.

Teşekkürler.

chalap adlı üyeden alıntı

Teşekkürler.

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)

hopdi adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar ne tez sunuyorum ne de anti tez... Demeye çalışacağım şu ki senin dizi siten var diyelim. Bu sitenin günlük 7000 ziyaretçisi olsun, müşteri portfoyunu hayal etsene... Hepsi ev hanımları, çocuklar ve adsenseyi görse kaçacak insanlar var. Bu insanlar mı size para kazandıracaklar. Nicelikle olsaydı eğer hitli sitelerin tamamı şu an altın baraklı banyolarında sütlerin içinde olurlardı. Biraz da niteliğe bakalım. Günlük 20 ziyaretçili Yunancadaki bazı cümlelerin Türkçeye çevrildiği blogspotta açılan bir websitesi günlük neredeyse 10 doların üstünde bir para kazanmaktadır. Önemli olan hitiniz değil bana kalırsa nitelikli özgün yazabilmenizdir. Ziyaretçi denen kişiler asalak tüketici toplumundan değilse eğer, günlük 100 ziyaretçili bir websitesi benim gözümde günlük 10.000 ziyaretçili bir ne işe yaradığı belli olmayan siteden daha iyidir. En azından geleni gideni bellidir. Belki uzmanından yanıt almak daha iyi olurdu. Ücretli olarak danışmanlık yapanlar bana pm ile ulalabilir misiniz?

Öcelikle ev hanımları ve çoçuklar reklam görünce kaçmıyorlar.En çok tık'ı onlar getiriyor.Sitede düzgün yere koydusanız ve reklama boğup sürekli popuplar açtırmıyorsanız kimse kaçmaz.Aradığı bilgiye ulaşmak için bekler sitende.
Sizin sitenizi ne için açtığınıza bağlı bu olay.Özgün ya da benim sitem olsun diyorsanız trafiği 1,5 k ya çıkardığınızda kayda değer bir kazanç sağlarsınız.Şuanki haliyle kazanamassınız demiyorum; en fazla ayda 8$ kazanabilirsiniz(tahmin).Bu haliyle ancak milletin reklamını yapmış olursunuz sayfanızda.Tavsiyem bir kişisel site + bir de kazanc sitesi oluşturmanız.Ozaman bu ikilemden kurtulursunuz.

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

DSJSPextes adlı üyeden alıntı

chalap adlı üyeden alıntı

Ömer Burak adlı üyeden alıntı

Öcelikle ev hanımları ve çoçuklar reklam görünce kaçmıyorlar.En çok tık'ı onlar getiriyor.Sitede düzgün yere koydusanız ve reklama boğup sürekli popuplar açtırmıyorsanız kimse kaçmaz.Aradığı bilgiye ulaşmak için bekler sitende.
Sizin sitenizi ne için açtığınıza bağlı bu olay.Özgün ya da benim sitem olsun diyorsanız trafiği 1,5 k ya çıkardığınızda kayda değer bir kazanç sağlarsınız.Şuanki haliyle kazanamassınız demiyorum; en fazla ayda 8$ kazanabilirsiniz(tahmin).Bu haliyle ancak milletin reklamını yapmış olursunuz sayfanızda.Tavsiyem bir kişisel sie + bir de kazanc sitesi oluşturmanız.Ozaman bu ikilemden kurtulursunuz.

Ben para kazanamıyoruz diye ağlayan binlerce insanın forumda gördüklerimi açıklamaya çalışmıştım. Kim tıklar kim tıklamaz bilemem, babaannemde dizi izliyor netten onun kazancı size kısmetse helal olsun. Yiyin, için, apartman alın. Ama herşeyi hite bağlayarak nitelikten uzaklaşırız. İstatistiklerdi fişmekanlardı bahsedemiyorum. O kadar bilgili değilim bu konuda, bilgisi olanlar da fişi faturasıyla ayda en az 1.5milyar kazandıklarını belgelerler o zaman ben de şu bana öğretilecek şeyi alır hazine gibi saklarım.

Niiçin çoğuldan bahsediyoruz hep,100 kişi girip 10 ar sayfadan dolaşsa 1000 sayfa oluyor diye neden hep 1k deniliyor. Tabii 1k denilecek ama 100 kişi demek komik mi sizce? Burada tezat var mı yok mu? 100 kişi girdi siteme demek, 1k hit aldı demekle aynı değil mi de 100 kişi sitene girenle alttan alttan alay etmeler v.s yakıştıramıyorum.

Burada yazan kimseye cevap niteliğinde algılamasın, ben gözlemleri v.s yazıyorum. Yoksa halim vaktim yerinde, sadece google adsense olsa nasıl extradan bişeyler almak en azından kitap masrafı v.s ilk mesajda belirttim. Yanıt yazanlara da teşekkür ederim. Düzeltme için de özür dilerim, benim kötü niyetle söylenecek bir sözüm yok :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al