ramanujan adlı üyeden alıntı

Birbirinizi şikayet etmekten keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum? Adsense banlamalarının %80'ininden fazlası yayıncıların birbirini şikayet etmesinden oluşuyor. Bugün sen birini şikayet edersin yarın biri seni...

Ben kurallara uyuyorum diye çok fazla güvenmeyin arkadaşlar, bir sürü politika var bunların en az birini ihlal ediyor olmanız çok büyük bir ihtimal. Birbirimizin ayağına sıkmayalım. Haa biri ****ografik bir siteye adsense koymuştur ya da warez siteye veya sizin sitenizden kopya içerik kullanıyordur vs. onların şikayet edilmesini anlarım fakat sırf aynı sektörde site açmış diye şikayet edilen bir sürü site var.

Bu arada konudaki siteyle alakam yok, yazık site sahibi zaten çok ölümcül bir politika ihlali yapmış umarım farkına varır hatasının çok geç olmadan.

tavuklar çiçek açmış,
ellerinde poğaça,
madem yüzme bilmiyordun,
neden çıktın ağaca?

alakaya maydonoz,
bu ne biçim lacivert?
ben de seni seviyorum,
yaşasın cumhuriyet!

Şiiri gelsin size. Ben kurallara uymayan site gördüğümde şikayet ediyorum, zevk mi alıyorum? Evet alıyorum. Neden mi? Bu gözümün önünde, başka birinin cebindeki cüzdanın çalınmasıdır, ve daha fazla hırsızlık olmaması için, gerekli mercilere hırsız bildirilmelidir...
Not: Lütfen cevap vermeyin, cevap verilecek bir durum yok. Tartışmaya açık bir konu değil çünkü...