wmaraci reklam

Ne yapıyor bu adsense ?

14 Mesajlar 1.710 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ramanujan ramanujan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)

selimcayir adlı üyeden alıntı

tavuklar çiçek açmış,
ellerinde poğaça,
madem yüzme bilmiyordun,
neden çıktın ağaca?

alakaya maydonoz,
bu ne biçim lacivert?
ben de seni seviyorum,
yaşasın cumhuriyet!

Şiiri gelsin size. Ben kurallara uymayan site gördüğümde şikayet ediyorum, zevk mi alıyorum? Evet alıyorum. Neden mi? Bu gözümün önünde, başka birinin cebindeki cüzdanın çalınmasıdır, ve daha fazla hırsızlık olmaması için, gerekli mercilere hırsız bildirilmelidir...
Not: Lütfen cevap vermeyin, cevap verilecek bir durum yok. Tartışmaya açık bir konu değil çünkü...

Sen o kadar şair gibi şiirler yaz sonra da lütfen cevap vermeyin... Çok komik :)
İkincisi benim bahsettiğim şikayet durumu için yukarıdaki mesajımı okuyacak olursanız, hak hukuk yenilen durumlar harici diyorum. İnsanlar sırf aynı sektörde rakip olmasın diye bile şikayet ediyorlar. Ya da kişi tecrübesizlikten birkaç ufak hata yapıyor (hepimiz yapmışızdır.) Mesela 970x90 ile 300x600 boyutunu aynı sayfada kullanmak bir ihlaldir ama kaç kişi bunu başlarda biliyordu? Sırf bu yüzden şikayet edilenleri de biliyorum.

wmaraci
reklam

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

ramanujan adlı üyeden alıntı

Sen o kadar şair gibi şiirler yaz sonra da lütfen cevap vermeyin... Çok komik :)
İkincisi benim bahsettiğim şikayet durumu için yukarıdaki mesajımı okuyacak olursanız, hak hukuk yenilen durumlar harici diyorum. İnsanlar sırf aynı sektörde rakip olmasın diye bile şikayet ediyorlar. Ya da kişi tecrübesizlikten birkaç ufak hata yapıyor (hepimiz yapmışızdır.) Mesela 970x90 ile 300x600 boyutunu aynı sayfada kullanmak bir ihlaldir ama kaç kişi bunu başlarda biliyordu? Sırf bu yüzden şikayet edilenleri de biliyorum.

Birbirinizi şikayet etmekten keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum? Adsense banlamalarının %80'ininden fazlası yayıncıların birbirini şikayet etmesinden oluşuyor. Bugün sen birini şikayet edersin yarın biri seni...
Benim cevabımı alıntı yaparak yukarıdakini yazarsanız, doğal olarak üzerime alınırım? Madem gönderme bana değil, alıntı da olmasın ;) Çok uzuyor, hoş değil. Boşu boşuna tartışıp sinirlenmeye gerek yok. Ben gördüğüm ihlalleri bildiririm, kimse de karışamaz. Siz bildirmeyin, beni ilgilendirmez.

kenan3507 kenan3507 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 1 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Valla benim arkadaşın 1 senelik haber sitesi var yazılımıda bilinen sağlam bi yazılım haberler yarı özgün ajans kırması haberler günlük 5-7k arası hiti var adam başka başvuru yapıyor politika ihlali başka bir adsense hesabındaki reklamları yayınlamaya çalışıyor yine o siteyi kabul etmiyorlar ben bu işi çözebilmiş değilim
mile1858

kişi bu mesajı beğendi.

mile1858 mile1858 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)

Yanlış anlamayın ben sadece tartışmak istedim.Şikayet ile ilgili benim sorunum değil onlar google düşünsün ben sadece bunun gibi boş sayfa ve video yayınlayan websitelerine nasıl reklam veriyor özgün içeriğe reklam vermeyen google'ın şikayetçiler çok bu videolar yerine 30 tane özgün yazısı olan bir bloga reklam versin daha iyi ama adsense olduğuda kesin değil adx olabilirmiş.Amaç tartışmak adsense ile ilgili :D

Ek Olarak:

ramanujan adlı üyeden alıntı

970x90 ve 300x600 olayını ilk kez sizden duyduğumu belirtiyorum :D

Ek Olarak:

osmangokcay adlı üyeden alıntı

google reklamları illa adsense ile alınacak diye bir şey yok, bazı reklam firmaları adx anlaşması ile google reklamları yayınlatabiliyor

adsense olup olmadığı burdan anlaşılır :D kendi sitemde adsense harici reklam kullanıyorum adx oda wordego farklı bir adres yapısı var :D
selimcayir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al