wmaraci reklam

Pinterest Odaklı Blogspot Site ve Adsens Onayı

27 Mesajlar 3.830 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Diğer sosyal platformlarda maalesef kitlem az. Malum imgur kapalı, oraya da yoğunlaşmak istiyorum ama diğer sosyal sitelerin yöntemi farklı.

Pinterestte ne zaman pin atıldığı önemli değil, 4 yıl önceki pin bile kazandırıyor. Takipçiniz olmasa bile. Ama diğer sosyal ağlarda paylaşım yaptımı mı takipçi sayısı devreye giriyor.

Birde bizim görseller pinterestten alıp pintereste tekrar atıyoruz yani spam yapıyoruz. Özgün orijinal ilgi çekici görsel hazırlamak emek işi, şuan biraz daha gelir artsa ona yöneleceğim ama yan gelir olmadan çok zaman gerekebilir.

Son paragrafınızın çözümünü yazardım fakat dananın kuyruğu burada kopuyor zaten :) ek olarak pinterestten alıp pintereste atmak da sorun değil inanın çok dev bir hesaptan bir içerik aldım attım 100k görüntülenme aldı. İnsanlar beğendiği şeylere tekrar tekrar bakma tekrar tekrar beğenme eğilimindedir. Misal bir müziği beğenirseniz usanana kadar dinlersiniz bir filmi beğenirseniz bazen tekrar izlemek istersiniz vs. O yüzden bu da önemli bir konu ancak şu da var pinterestte olmayanı atmak asıl tecrübe gerektiren olay.

Aslında tüm sosyal medyalar aynı algoritmada işliyor hocam inanın hepsi klasik taktiklere bakıyor. Bence hemen başlayın onlara da bu türden düşünceler yerine fiili eyleme geçin yaza kadar toparlanır o hesaplar da.

wmaraci
reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
11 inç 2 laptop var. Ders dinlemek bile yorucu, görsel hazırlama programlarını Mac kaldırır ama onuda bulamadım.

4 bilgisayarım vardı. 1 masaüstü 3 laptop, masaüstünü küçük kardeşe bıraktım taşınırken. 13 inç laptopu ortanca kardeşe gönderdim, onun ki bozulduğundan, taşıması kolay 2 bilgisayar kaldı.

Aslında özgün çalışacağım grafik, boyama, tarzında, o şekilde çalışmak için 20 inç civarı bilgisayar almam lazım, alırsam zaten görsel hazırlama üzerine iş yaparım(başka işlerde var da)

Daha önceki konu ve mesajlarınızda çokça bilgi var, son paragrafı biliyorum ama işte...

0sozdunyasi0 0sozdunyasi0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad S** Q**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Browland adlı üyeden alıntı

İşin uzmanlarından biri geldiğine göre kenara çekileyim.📌😂

Umarım daha çok kazanırsınız.

Bu gün 1 tıka 9 TL verdi. İlk defa bu kadar yüksek tbm aldım. Şaşırdım bende.

Hocam benim resimli söz sitem var.Pinterest hesabını yeni actim.Etiketler falan da eklendi.Ama Pin'den hit gelmiyor.Kaç ay sonra pinterest'en hit almaya başlarım?Pin'den gelecek fazla hit adsense hesabımın banlanmasına nədən olur mu?

• Üyelik 21.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad S** Q**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese Merhaba... benim resimli söz sitem var.Pinterest hesabını yeni actim.Etiketler falan da eklendi.Ama Pin'den hit gelmiyor.Kaç ay sonra pinterest'en hit almaya başlarım?Pin'den gelecek fazla hit adsense hesabımın banlanmasına nədən olur mu?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1001
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)

0sozdunyasi0 adlı üyeden alıntı

Herkese Merhaba... benim resimli söz sitem var.Pinterest hesabını yeni actim.Etiketler falan da eklendi.Ama Pin'den hit gelmiyor.Kaç ay sonra pinterest'en hit almaya başlarım?Pin'den gelecek fazla hit adsense hesabımın banlanmasına nədən olur mu?

2k Pin olunca geliyor genellikle..
Sen daha yeni açtın, hele dur!; D
Bu işler zamanla, ve sabırla gelir yoksa kapat gitsin.
Zaten TR söz sitesi ise.. Kazanacağın para maks 1-5tl dir: ))

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

0sozdunyasi0 adlı üyeden alıntı

Hocam benim resimli söz sitem var.Pinterest hesabını yeni actim.Etiketler falan da eklendi.Ama Pin'den hit gelmiyor.Kaç ay sonra pinterest'en hit almaya başlarım?Pin'den gelecek fazla hit adsense hesabımın banlanmasına nədən olur mu?

Merhaba bir adet resimli söz sitesi bende de var, aynen dediğiniz gibi hit gelmiyor. Çünkü resme bakıylarlar sadece... Yani resimli söz kategorisi hesabın büyümesinden başka bir işe yaramıyor. Söz sitesi Instagram'da daha iyi hesabı büyütürseniz reklam alabilirsiniz en azından.

Onun dışında siteye hit çekmek için farklı kategorilere yönelmenizi tavsiye ederim.

• Üyelik 21.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad S** Q**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Tabiya adlı üyeden alıntı

2k Pin olunca geliyor genellikle..
Sen daha yeni açtın, hele dur!; D
Bu işler zamanla, ve sabırla gelir yoksa kapat gitsin.
Zaten TR söz sitesi ise.. Kazanacağın para maks 1-5tl dir: ))

Tamam kardeşim.İngilizce de var Türkçe de...Cevabın için teşekkürler...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al