wmaraci reklam

Reklamlara tıklıyor musunuz?

35 Mesajlar 4.012 Okunma
smmexpress

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

CETINKAYA adlı üyeden alıntı

Az önce adblock ve adblock plus`ı kurdum dahada kurmaya niyetim var :D,bir kaç tane daha gözüme kestirdim bunlar işe yaramazsa onlarıda ekliyeceğim :DBu mesajdaki diğer yazıklarımada bakın :D az gülelim eğlenelim :D

Bence bindiği dalı kesmek değilde,reklam pompasından kurtulmak olarak bakmalı ;) aralık ayında telefon almak için araştırma yaptım hala google hesaplarım yüzünden çerez 0 laması yetmedi telefon reklamı pompalanıyor deli gibi.

Arasıra yemek sepetinden sipariş veriyorum sıkışınca hala yemek sepeti reklamı dolu sağım solum.

Ben birşeyi araştırırken reklamaların arasında veri madenciliği yapmaktan nefret ederim,alırım bilgiyi giderim.

Ramazanda acıkmışım,pc başındayım yandan reklam çıkıyor koymuşlar piliç döneri,yağları süzülüyor vs.vs. :D şimdi kimin hakkı var bana acı çektirmeye :D.

Ayrıca cinsel ürünler zırt pırt zombi gibi fırlıyor,koymuşlar taş gibi hatunu reklama :D,annem odaya giriyor bir görüyor kızı lan karılaramı bakıyorsun deyuz deyip 2 fırçalıyor :D yemin ederim başıma çok geldi bu durum :D Annem 50 yaşında kadın ne anlar reklamcılıktan kızı gördüğü an basıyor fırçayı,sonra açıklayana kadar bir ton çene sarf et işin yoksa :D

Bugüne kadar eklenti meklenti uğraşmadım,reklamlara zaten tıklamam özel bir takıntım var :D sorun webmaster arkadaşlar değil sorun adsense :D nazlı adsenseye ayar oluyorum :D

Az önce bu konuyuda görünce artık kurmanın vakti geldi dedim reklam eklentisini,kuru inat yapmanın manası yok ;) İşimede yaradı wmaraci küçücük kaldı :D reklamlar şişiyormuş siteyi :D

Eğer bu bindiğim dalı kesmekse yine iyi :D Dinamit bile döşerim gerekirse,saplantı oldu.

Darılmak gücenmek yok webmaster arkadaşlar para kazanmak istiyorlarda,reklam reklam pompa pompa yeter yani :D

Söylediklerinizin çoğuna katılıyorum ama nazlı adsense diyorsunuz. Nazı sayesinde bu kadar büyüdü bence. 1000 tıklamaya 1 dolar bile vermeyen reklam şirketleri varken adsense kalitesi tartışılmaz bence.

wmaraci
reklam

CETINKAYAM CETINKAYAM Akupunktu Freze :D Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek swp
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 116 / 60
  • Ticaret 0, (%0)
düzeltme...
karrizima nettebilgi mesadbal

kişi bu mesajı beğendi.

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
Ben eğer gerçekten işime yarıyorsa site yani içeriği güzelse ve pc sıkışık değilse kesin tıklarım adamın hakkı bence tek kazanç yeri reklamlar.
nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

Adsense istediği kadar kaliteli olsun,webmasterların canını okuyor.Onun için adsense reklamlarına özellikle tıklamam.

Yandex webmasterları kurtarsa çok iyi olacak.Google fena kabardı,havasının alınması gerek :o

Yandex bence geleceğin arama motoru ben Google'yi ne kadar kullanıyorsam Yandexide o kadar kullanıyorum. İşim gereği gezdiğim firmalarda yandex kullananlara çok sık rastlıyorum. Bizi Google'den kurtaracak tek bi süperkahraman var oda Yandex :D
CETINKAYAM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek swp
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 116 / 60
  • Ticaret 0, (%0)
düzeltme...

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

Amerikadan kurtulduk ruslara yapıştık :D Bize Türk lazım yok mu babayiğit :D

Gerçi varda,ihitiyacımızı karşılamaz :D

Bizi Amerikalılardan yahudilerden kurtarsında rus, çin, arap farketmez :D
karrizima

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek swp
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 116 / 60
  • Ticaret 0, (%0)
düzeltme...
nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
İçimden geldiyse tıklıyorum, özellikle ben istemeden açılan pencereleri yüklenmeden kapatmaya özen gösteriyorum :P

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)

Az önce adblock ve adblock plus`ı kurdum dahada kurmaya niyetim var :D,bir kaç tane daha gözüme kestirdim bunlar işe yaramazsa onlarıda ekliyeceğim :DBu mesajdaki diğer yazıklarımada bakın :D az gülelim eğlenelim :D

Bence bindiği dalı kesmek değilde,reklam pompasından kurtulmak olarak bakmalı ;) aralık ayında telefon almak için araştırma yaptım hala google hesaplarım yüzünden çerez 0 laması yetmedi telefon reklamı pompalanıyor deli gibi.

Arasıra yemek sepetinden sipariş veriyorum sıkışınca hala yemek sepeti reklamı dolu sağım solum.

Ben birşeyi araştırırken reklamaların arasında veri madenciliği yapmaktan nefret ederim,alırım bilgiyi giderim.

Ramazanda acıkmışım,pc başındayım yandan reklam çıkıyor koymuşlar piliç döneri,yağları süzülüyor vs.vs. :D şimdi kimin hakkı var bana acı çektirmeye :D.

Ayrıca cinsel ürünler zırt pırt zombi gibi fırlıyor,koymuşlar taş gibi hatunu reklama :D,annem odaya giriyor bir görüyor kızı lan karılaramı bakıyorsun deyuz deyip 2 fırçalıyor :D yemin ederim başıma çok geldi bu durum :D Annem 50 yaşında kadın ne anlar reklamcılıktan kızı gördüğü an basıyor fırçayı,sonra açıklayana kadar bir ton çene sarf et işin yoksa :D

Bugüne kadar eklenti meklenti uğraşmadım,reklamlara zaten tıklamam özel bir takıntım var :D sorun webmaster arkadaşlar değil sorun adsense :D nazlı adsenseye ayar oluyorum :D

Az önce bu konuyuda görünce artık kurmanın vakti geldi dedim reklam eklentisini,kuru inat yapmanın manası yok ;) İşimede yaradı wmaraci küçücük kaldı :D reklamlar şişiyormuş siteyi :D

Eğer bu bindiğim dalı kesmekse yine iyi :D Dinamit bile döşerim gerekirse,saplantı oldu.

Darılmak gücenmek yok webmaster arkadaşlar para kazanmak istiyorlarda,reklam reklam pompa pompa yeter yani :D

https://www.google.com/settings/ads

Buradan ilgi alanına dayalı reklamları kapatarsanız girdiğiniz sitelerde alakalı reklamlar çıkacaktır. Seçenekler sunulmuş size.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek swp
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 116 / 60
  • Ticaret 0, (%0)
düzeltme...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al