wmaraci reklam
lidertakipci

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

39 Mesajlar 8.587 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Hepgel adlı üyeden alıntı

Selam arkadaşlar durum böyledi ancak arkadaşlar haklı olduğumu biliyorum ve goole' ye itiraz bildirimi yolladım durumumuda açık ve net olarak dürüstçe dile getirdim ve bugun baktım ve adresim onaylandı e postaya şu geldi

Tebrikler!

Google AdSense başvurunuz tamamen onaylandı. Birkaç saat içinde, etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız. Yeni bir AdSense yayıncısı olarak tüm bilmeniz gerekenleri ayrıntılarıyla öğrenmek istiyorsanız, AdSense Akademisi'ni ziyaret edin:

şükürler olsun ki, hak yerini kısaca adelet yerini buldu yoksa hakkımı onlara helal etmicektim bildirmemin amacı haklı iseniz hakkınızı arayınız arkadaşlar saygılarımla teşekkürler :)

Yanlış anlamayın ama bir sorununuz olunca üst üste mesajlar yazmayı biliyorsunuz.Ama sorununuzu çözünce maalesef onu nasıl yaptığınızı belirtmiyorsunuz.Nereden itiraz ettiniz link paylaşırmısınız.

Amacım konuyu hortlatmak değil arkadaşlar bende bu konuda mağdurumda.
ers0be

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Hepgel Hepgel bilgisayar elektrik elektronik Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Elektrik Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)

Ulusoy adlı üyeden alıntı

Yanlış anlamayın ama bir sorununuz olunca üst üste mesajlar yazmayı biliyorsunuz.Ama sorununuzu çözünce maalesef onu nasıl yaptığınızı belirtmiyorsunuz.Nereden itiraz ettiniz link paylaşırmısınız.

Amacım konuyu hortlatmak değil arkadaşlar bende bu konuda mağdurumda.

ne munasebet kardeşim burda sadece benmi sadece işim bitince yazmıyorum zaten sonucuda ilettim itiraz raporu gönderdim dedim sayfasına bu

burasıdır

ben kendimce haklı olduğumu anlattım dürüstçe ve bir kaçgün sonrada hesabımı onayladılar sizde itirazınız varsa gönderin hakkınızı arayınız benim gibi yazdığım şeyler sadece kendime özgü yazılar kendimi anlattım durumumu daha ne deyeyimki haklı iseniz anlatın derdinizi mutlaka ilgileneceklerdir
Ulusoy

kişi bu mesajı beğendi.

Selamlar

• Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

ne munasebet kardeşim burda sadece benmi sadece işim bitince yazmıyorum zaten sonucuda ilettim itiraz raporu gönderdim dedim sayfasına bu

burasıdır

ben kendimce haklı olduğumu anlattım dürüstçe ve bir kaçgün sonrada hesabımı onayladılar sizde itirazınız varsa gönderin hakkınızı arayınız benim gibi yazdığım şeyler sadece kendime özgü yazılar kendimi anlattım durumumu daha ne deyeyimki haklı iseniz anlatın derdinizi mutlaka ilgileneceklerdir

Hocam buradan nasıl itiraz gönderdiniz ?

Sorun Kimlik Numarası: *

İstiyor ki buda maile gelmiyor.Mailde sadece onay verilmedi mesajı geliyor.

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
Selam hocam bu AdSense yayıncı kimliğiniz: pub-xxxxxxxxxxxx diye bir kod var bu mesela e postanızdaki kısımda oluyor yani e postanızdaki gelen kutusunda size google den gelen bildirimlerde yani mesajlarda en altta oluyor bende öyle ben misal Gmail 'den giriyorum google bir günceleme veya bir ileti geldiğinde ben burda veya Google üzerine kayıt olduğum E mail den okuyorum kısaca E mail adresiniz ne ise Google 'den gelen iletilerin, içinde yer alması gerek umarım yardımcı olabilmişimdir.

Selamlar
wmaraci
wmaraci

rimelim rimelim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hitiniz ne kadardı ?

mxyz mxyz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Selam hocam bu AdSense yayıncı kimliğiniz: pub-xxxxxxxxxxxx diye bir kod var bu mesela e postanızdaki kısımda oluyor yani e postanızdaki gelen kutusunda size google den gelen bildirimlerde yani mesajlarda en altta oluyor bende öyle ben misal Gmail 'den giriyorum google bir günceleme veya bir ileti geldiğinde ben burda veya Google üzerine kayıt olduğum E mail den okuyorum kısaca E mail adresiniz ne ise Google 'den gelen iletilerin, içinde yer alması gerek umarım yardımcı olabilmişimdir.

Hocam sizin dediginiz gibi olmasi icin kisinin adsense yayincisi olmasi gerekmiyor mu ? Yani arkadas ve bende ayni durumdayim onay alamadigimiz icin boyle bir numaraya sahip degiliz. Bu yuzden arkadasin belirtmis oldugu linkten itiraz etme sansimiz olmuyor gibi

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)

mxyz adlı üyeden alıntı

Hocam sizin dediginiz gibi olmasi icin kisinin adsense yayincisi olmasi gerekmiyor mu ? Yani arkadas ve bende ayni durumdayim onay alamadigimiz icin boyle bir numaraya sahip degiliz. Bu yuzden arkadasin belirtmis oldugu linkten itiraz etme sansimiz olmuyor gibi

değerli kardeşim ben ilk başvurduğumda bekleme sürecine geçmişti ve sonrası onaylanmadı ve bende sitelerde sorun aramaya başladım kaç site eklediysem onaylamadılar yani ben başvuruyorum onlar reddediyor ama site dolu :)

başka site ekliyorum yine aynı yine yine yine ve yine artık sitelerim'in başvurma limiti doldu çünkü her bir sitede 1 hakkın var pardon hak yok sadece düzeneyip tekrar gönderebiliyorsunuz.

bende bir çok site olduğundan dolayı, diğer alternatif siteleri eklemye devam ediyordum.

en son işte en çok kullandığım ve 3 senelik forum sitemi ekledim + olarak ise bu esnada ihtiraz raporu göndermiştimç onlara içimden tüm geçenleri herşeyi ne varsa anlattım bu haksızlığın bende olmadığını anlattım gerçekten de, öyledi haklıydım da, ve en sonundada onayladılar .

sizin cevabınız yayincisi olmasi gerekmiyor mu ? cevap benim ilk hesabım bu haksızlıktan dolayı kapatılınca herşeyi sildim sonra tekrar hesap açtım eski hesap 'ıbıda onlara ileterek defalarca gönderdim ve en sonundada onayladılar değerli kardeşim. ben yeni hesap açarak hallettim. eski hesap çünkü silmiştim.
bu sebeple benden size verecek bilgi bu kadar olabilir. bende sizler gibi mağdur durumdaydım ancak işte dediğim gibi benim içinde bir süpriz oldu bu

dikkat edeceğiniz bir tek şey olsun , sadece size değil herkes bilir ama yine hatırlatalım kendi reklamlarınıza tıklamayınız ve eklediğini site hiti normal bir site olsun ben hiti düşük sitelerde denemiştim boş sitelerlede olmamıştı. inş kardeşim amacına ulaşırsın keşke benim size yapabileceğim bir imkan olsaydı ama siz yinede bu forumda yine bir araştırma yapın Google adsende yardımlaşma forumlarından da, yardım isteyin iyi forumlar

Selamlar

mxyz mxyz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tesekkur ederim verdiginiz bilgiler ve iyi dilekleriniz icin.

• Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

değerli kardeşim ben ilk başvurduğumda bekleme sürecine geçmişti ve sonrası onaylanmadı ve bende sitelerde sorun aramaya başladım kaç site eklediysem onaylamadılar yani ben başvuruyorum onlar reddediyor ama site dolu :)

başka site ekliyorum yine aynı yine yine yine ve yine artık sitelerim'in başvurma limiti doldu çünkü her bir sitede 1 hakkın var pardon hak yok sadece düzeneyip tekrar gönderebiliyorsunuz.

bende bir çok site olduğundan dolayı, diğer alternatif siteleri eklemye devam ediyordum.

en son işte en çok kullandığım ve 3 senelik forum sitemi ekledim + olarak ise bu esnada ihtiraz raporu göndermiştimç onlara içimden tüm geçenleri herşeyi ne varsa anlattım bu haksızlığın bende olmadığını anlattım gerçekten de, öyledi haklıydım da, ve en sonundada onayladılar .

sizin cevabınız yayincisi olmasi gerekmiyor mu ? cevap benim ilk hesabım bu haksızlıktan dolayı kapatılınca herşeyi sildim sonra tekrar hesap açtım eski hesap 'ıbıda onlara ileterek defalarca gönderdim ve en sonundada onayladılar değerli kardeşim. ben yeni hesap açarak hallettim. eski hesap çünkü silmiştim.
bu sebeple benden size verecek bilgi bu kadar olabilir. bende sizler gibi mağdur durumdaydım ancak işte dediğim gibi benim içinde bir süpriz oldu bu

dikkat edeceğiniz bir tek şey olsun , sadece size değil herkes bilir ama yine hatırlatalım kendi reklamlarınıza tıklamayınız ve eklediğini site hiti normal bir site olsun ben hiti düşük sitelerde denemiştim boş sitelerlede olmamıştı. inş kardeşim amacına ulaşırsın keşke benim size yapabileceğim bir imkan olsaydı ama siz yinede bu forumda yine bir araştırma yapın Google adsende yardımlaşma forumlarından da, yardım isteyin iyi forumlar

Hocam maalesef yayıncı olmadan sorun kimlik numarası göndermiyor.Siz sanırım başka bir şekilde hallettiniz.Hatırladığınızda tekrar yazın lütfen.İyi geceler dilerim hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al