wmaraci reklam

Siteniz reklam göstermeye hazır değil

12 Mesajlar 4.162 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SEBTURKA SEBTURKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar ben tam olarak adsensenin bana ne demek istediğini kavrayamadım ve hataları nasıl düzelteceğimi bilmiyorum desem yeridir.

Bahsedilen ihlalleri yaptığımı düşünmüyorum çünkü.

Sitenizde sitenizin henüz reklam göstermeye hazır olmadığı anlamına gelen bazı politika ihlalleri bulduk.

Site Davranışı: Gezinme
Program politikalarımızda belirtildiği gibi, Google reklamları görüntüleyen siteler ve uygulamalar, kullanıcılara gerçek ve yararlı bilgiler sağlamalıdır. Kullanıcılar, hangi ürünlerin, malların veya hizmetlerin sunulduğunu öğrenebilmek için sitede ya da uygulamada kolayca gezinebilmelidir. Yanıltıcı gezinme seçeneklerine ilişkin örnekler aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

İndirilebilir veya akış şeklindeki içeriğe yönelik yanlış iddialar
Mevcut olmayan içeriğe bağlantı oluşturma
Kullanıcıları alakasız ve/veya yanıltıcı Web sayfalarına yönlendirme
Web sitesinin konusuyla ve/veya işletme modeliyle ilgisiz sayfa metni
Daha fazla bilgi için lütfen Google’ın Web yöneticisi kalite yönergelerini ve Program politikalarını inceleyin.

Daha fazla bilgi için İçerik politikaları'nı inceleyin veya Yardım Merkezi'ni ziyaret edin. İhlali giderdikten sonra sitenizin incelenmesini talep edebilirsiniz:

http://www.ilgikolik.com
wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 749 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam siteniz neydi acaba ? Burdan benim anladıgım sitenizde yanlış bilgi var, içerikler arasındakı bağlantılarda aldatıcı link var, kırık link ve boş sayfalar var,
Son olarak kullanıcılar sitenizde rahat gezemediklerini düşündüğü için bu ihlal olabılır.
SEBTURKA

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
birsevda sorunu çözdüm hocam. sitenin en altında yer alan politikalar, iletişim gibi sayfaların içeriğinin düzeltilmesi gerekiyormuş. Linkler vb.

sitem: WEB SİTEM
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

volume volume İyi günler Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 78 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Onay almışsınız hayırlı olsun.
Bana da politika ihlali maili ile red geldi. Tavsiyelerinizi almak isterim. http://dizianaliz.com
SEBTURKA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
volume sitenizi inceledim sanırım sizde aynı nedenden dolayı onay alamamışsınız.

Sayfanızda yer alan gizlilik, hakkımızda ve iletişim gibi sayfaların içerisinde sadece o konuların yer alması gerekiyor oysa sizin o sayfalarınızda da yeniler bileşeni var. Oradaki yeniler bileşenini kaldırınız.
volume

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 78 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

SEBTURKA adlı üyeden alıntı

volume sitenizi inceledim sanırım sizde aynı nedenden dolayı onay alamamışsınız.

Sayfanızda yer alan gizlilik, hakkımızda ve iletişim gibi sayfaların içerisinde sadece o konuların yer alması gerekiyor oysa sizin o sayfalarınızda da yeniler bileşeni var. Oradaki yeniler bileşenini kaldırınız.

Gerçekten çok ilginç bir ayrıntı verdiniz. Hayatta oradan sorun olacağı aklıma gelmezdi. Sanırım düzeltmeyi başardım. Çok teşekkür ederim.

SSky SSky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, benim sitemde de aynı sorun var ve 5 aydır reklam yok, düzeltmediğim şey kalmadı acaba bakabilir misiniz? Çünkü 30 gün içinde düzeltip onay alamazsam adsense hesabım iptal edilecekmiş ve bırakmak istemiyorum yazmayı.
www.sehrinrotasi.com/

• Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
volume hayırlı olsun. Sanırım onay almışsınız. Onayı alma sürecinde ne gibi değişiklikler yaptınız? Onay almak isteyenler için yol haritası olabilir.

SSky sitenize baktım genelde sayfanın en alt kısmında(header) yer alan gizlilik gibi sayfaların isimlerini üst tarafa koymuşsunuz.

Sizin sitenin İçeriklerini tam okumadım ama gizlilik, politika, iletişim gibi kısımları isterseniz benim siteden kopyala yapıştır yaparak alabilir, gerekli yerleri kendi sitenize göre düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca google amcanın size göndermiş olduğu red mesajının tam içeriğini bizimle paylaşabilir misiniz?
volume SSky

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 78 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Sizin dediğiniz düzenlemeyi yaptım. Bir de İletişim vs sayfaları doldurabildiğin kadar çok doldurmak gerekiyor bence. Ayrıca başkasının bilgilerini oraya lak diye kopya koyunca da bence olmuyor. Kendi siteme göre düzenledim ben oraları. Her gün içerik girdim ama içerikler kopya değil.
Bir de benim para kazanması açık bir YouTube kanalım var ve Adsense hesabım var. Başka siteler de açtım bu süre içerisinde. Yeni Adsense ile başvurunca hemen red veriyor bakmıyor bile. Bir de temanın etkisi yok diyorlar ama bence kesinlikle var. Ben olsam bir kere onay almış bir temayla tekrar denerim. Ben Wordpress'ten anlamadığım için ve kullanımı saçımı başımı yoldurttuğu için Blogger'dan denedim ama orada kopya içerikle yaptığım için olmadı. Vaktim olunca ama orada deneyeceğim. Wordpress gerçekten de anlatıldığı gibi pratik değil. Açtığımdan beri sorunlarla boğuşmaktan bir şey yapamadım. Tam şu anda bile bir sorunla uğraşıyorum. Resimler bile nasıl düzgün ekleniyor anlayabilmiş değilim. Benim temam 800x445 koyuyor resmı wordpress yuklerken 1200x675 diyor ve ben bu farkı biraz önce fark ettim.

SSky SSky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

SEBTURKA adlı üyeden alıntı

volume hayırlı olsun. Sanırım onay almışsınız. Onayı alma sürecinde ne gibi değişiklikler yaptınız? Onay almak isteyenler için yol haritası olabilir.

SSky sitenize baktım genelde sayfanın en alt kısmında(header) yer alan gizlilik gibi sayfaların isimlerini üst tarafa koymuşsunuz.

Sizin sitenin İçeriklerini tam okumadım ama gizlilik, politika, iletişim gibi kısımları isterseniz benim siteden kopyala yapıştır yaparak alabilir, gerekli yerleri kendi sitenize göre düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca google amcanın size göndermiş olduğu red mesajının tam içeriğini bizimle paylaşabilir misiniz?

Bana gelen mailde 'sitenizin reklam gösterebilmesi için düzeltilmesi gereken sorunlar var. daha fazla bilgi için Adsense hesabındaki Siteler sayfasını ziyaret edin' yazıyor. Siteler sayfasına girdiğimde de 'siteniz reklam göstermeye hazır değil, bazı politika ihlalleri bulduk, Adsense program politikalarına uyguğundan emin olun' yazıyor. Başka hiçbir açıklama yok. Yazılarımı görsellerimi de defalarca düzelttim hepsini kendim yazdım bi kopyalama durumu yok, gizlilik gibi sayfaları oluşturmadan önce de hata veriyordu hala veriyor, başka bir sorun var sanırım hatta hiç aklıma gelmeyen ufacık bir sorun da olabilir ama bütün kuralları okuyup uyguluyorum, bu açıkladığım mailden sonra da 'adsense hesabınızda son beş aydır işlem yapılmadığını saptadık, 30 gün içinde reklam gösterimi oluşmazsa hesabınız sıfırlanacak' maili geldi, ama onay vermediler ki ne yapacağımı şaşırdım :laugh:

Sizin dediğiniz gibi yapıp o kısımları sitenizden kopyalayacağım çok teşekkürler, ama başka bi sorun olduğunu düşünüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al