YenerK adlı üyeden alıntı

ban yiyeceksiniz girince :D

Ek Olarak:
Siz o kelimeleri girince tbm artmaz önemli olan giren ziyaretçinin daha önce bu çok kazandıran sitelere girmiş olmasıdır misal siz şimdi tarayıcı çerezlerini silip google da borsa kelimesi hakkında arama yapıp çıkan sitelere tıklayıp sonra kendi sitenize girerseniz borsa reklamları çıkacaktır :) Velhasıl adsense site içeriğinden önce öncelik olarak kullanıcının aradığı reklamları göstermeye çalışır ayrıca sizin teori doğru bile olsa yemek sitesinde çıkan turizm reklamına ziyaretçiniz ilgi göstermeyecek dolayısıyla tık alamayacaksınız :)

Ek Olarak:

ne yani şimdi biri gelse benim adsense reklamıma abansa benim T.O tavan yapsa sırf yerleşimim doğru diye ban yemeyecekmiyim :)

#Yener hocam sorulara güzel bir şekilde cevap vermiş ancak bende ekleme yapmak istiyorum, T.O tavan olursa zaten bir terslik olduğunu google amca anlar diye biliyorum, tabii eğer sitenin durumu ile orantılı bir T.O gözlemleniyorsa sorun olmaz. Ancak reklam yerleşimine dikkat edilmiyor eğer site ile T.O doğru orantıda hareket etmiyorsa.