wmaraci reklam

adwors Hesabınızda şüpheli ödemeler tespit ettik

20 Mesajlar 3.963 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muratkayabasi muratkayabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)

SmmUzmanı adlı üyeden alıntı

Corona sürecinden dolayı iletişim çok uzun sürüyor.

Anladığım kadarıyla sürekli kupon kullanıp reklam açmaya çalışan arkadaşlar var.

Temiz bir ip adresi ve tarayıcı kullanın. Önceden hesap oluşturulmuş ip ve tarayıcıda botlara takılırsınız. Gmail'e kayıtlı isim soyisim de sanal kart kullanın. Kart daha önceden kullanılmamış olsun. Proxy vpn kullanacaksanız, ülkenizdeki ipleri tercih edin Türkçe hesaba abd ip ile bağlanırsanız hesap askıya alınır.

İlk oluşturduğunuz kampanyadaki site ads de sürekli reklam çıktığınız site olmasın.

Sanal kart ile 15 TL bakiye yükleyin. Hesap askıya alınırsa bir yerde hata yapmışsınız demektir. Hesabı kapat dediginizde 1 hafta içerisinde 15 TL iade olacaktır. Hesap kapanmadıysa kuponunuzu tanımlayın ve ödemenizi 115 TL ye tanımlayın.

İlk oluşturduğunuz kampanyayı duraklatıp esas reklamınızı girin 115 TL lik bakiyenizi harcayıp bedava 300 TL'nin tadını çıkartın :)

gmail ile hotmail arasında bir fark olurmu acaba bu sorun olurmu ben 3 yıldır sorunsuz bi şekilde kullanıyordum bir anda böyle oldu askı durumu kaldırılıyor iki üç dün sonra tekrar askıya alınıyor birde gmail ile deneyeyim ozaman

wmaraci
reklam

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)

BozkurtReis adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Kartın bağlı olduğu banka da bulunan adres bilgiler ile ödeme kullanıcısının adres bilgileri uyuşmadığında bu sorundan dolayı hesabınız askıya alınır. Tabii çalıntı kredi kartı vs. kullanmıyorsanız.
İtiraz ettiğinizde Kredi kartının önlü arkalı fotoğrafı ve bankada bilgileri gösterir ekran fotoğrafı ile tekrar hesabı düzeltebilirsiniz. İyi çalışmalar

dedigini yaptım kredi kartımın resmi fatura resmi ekstra adresi hepsini yazdım yolladım gelen cevap
Hesabınızın askıya alınmasına dair itirazınız incelenirken gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminizi dikkate alarak destek kaydınızı inceledik ve hesabınızın Google Ads politikalarını hâlâ ihlal ettiğini doğruladık.

bu cevaptan başkada bi cevap yok hala şüpeli ödeme görünüyor reklam parfüm reklamı itiraz formuna hal hatır sormak için de doldurdum en sonunda tüm sorunu konusuna hal hatır sordum yine aynı cevap sadece . işareti koydum gene gelen aynı cevap en sonunda kendi yolladıkları cevabı yolladım siz bu cevaptan başka bir cevap bilmiyormusunuz dedim gelen cevap yine aynı

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Herkesin derdi para olmuş tarzında yorum yapmışsın. Kimin ne derdi olduğunu bilmiyorsun. İşin en komiği bilgisayarı tamire verdin mi para adam para isteyince herkesin derdi para olmuş filan deniyor mu ? Bunun çözümü yok. Google de problem var. Çözümü var diyenler yalancıdır. Eski hesaplar askıya alınmıyor veya ödeme profili belli bir harcama yapan kişilerin hesapları askıya alınmıyor. beklemekten başka çözüm yok. Bu arada üçretsiz değil ücretsiz.

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)

Anladığım kadarıyla sürekli kupon kullanıp reklam açmaya çalışan arkadaşlar var.

Temiz bir ip adresi ve tarayıcı kullanın. Önceden hesap oluşturulmuş ip ve tarayıcıda botlara takılırsınız. Gmail'e kayıtlı isim soyisim de sanal kart kullanın. Kart daha önceden kullanılmamış olsun. Proxy vpn kullanacaksanız, ülkenizdeki ipleri tercih edin Türkçe hesaba abd ip ile bağlanırsanız hesap askıya alınır.

İlk oluşturduğunuz kampanyadaki site ads de sürekli reklam çıktığınız site olmasın.

Sanal kart ile 15 TL bakiye yükleyin. Hesap askıya alınırsa bir yerde hata yapmışsınız demektir. Hesabı kapat dediginizde 1 hafta içerisinde 15 TL iade olacaktır. Hesap kapanmadıysa kuponunuzu tanımlayın ve ödemenizi 115 TL ye tanımlayın.

İlk oluşturduğunuz kampanyayı duraklatıp esas reklamınızı girin 115 TL lik bakiyenizi harcayıp bedava 300 TL'nin tadını çıkartın :)

bu dediklerinizin hepsini yaptım reklamlarım onaylandı herşey tamam promosyon kodunu da girdim reklamlar hala yayına girmedi hesap askıda degil bu yayınlama uzun sürermi acaba

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

elfmns elfmns WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

BozkurtReis adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Kartın bağlı olduğu banka da bulunan adres bilgiler ile ödeme kullanıcısının adres bilgileri uyuşmadığında bu sorundan dolayı hesabınız askıya alınır. Tabii çalıntı kredi kartı vs. kullanmıyorsanız.
İtiraz ettiğinizde Kredi kartının önlü arkalı fotoğrafı ve bankada bilgileri gösterir ekran fotoğrafı ile tekrar hesabı düzeltebilirsiniz. İyi çalışmalar

Türkiye'de kredi kartı sistemi adrese dayalı değli. Biz de adres yapısı net değil. ABD de ise sadece posta kodu ile adres tespit edilebiliyor. Şu ana kadar google, facebook dahil yüzlerce yurtdışı işlem yaptım hiçbir işlemde bankadaki adres ile girdiğim adres uyuşmuyor. Ancak bir kez bile hata almadım. Ancak dediğiniz ABD ve Avrupa ülkeleri kredi kartlarında geçerli kesinlikle.

ramazansenogul74 ramazansenogul74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad R** Ş**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 1 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ben havale ile ödeme yaptım. Askı olmadı. 25e 100kod var. Hesabı açtım para yatırma dan bekledim. Bakiye tükendi gelince havalesi gonderdim bu şekilde 2hesap açtım ikiside çalışıyor. En az 20hesap askidadir üstelik.

puhuajans puhuajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web-Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 2, (%100)

muratkayabasi adlı üyeden alıntı

bu dediklerinizin hepsini yaptım reklamlarım onaylandı herşey tamam promosyon kodunu da girdim reklamlar hala yayına girmedi hesap askıda degil bu yayınlama uzun sürermi acaba

Murat bey son durum nedir reklamlarınızda? Bu sorundan muzdaribim mahvoldum :/

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
son durum bu gelen cevap ilk gelen cevap

Sayın Kullanıcımız,

Hesabınızın askıya alınmasına dair itirazınız incelenirken gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminizi dikkate alarak destek kaydınızı inceledik ve hesabınızın Google Ads politikalarını hâlâ ihlal ettiğini doğruladık.

Bu nedenle, hesabınız yeniden etkinleştirilmeyecektir. Oluşturacağınız yeni Google Ads hesapları da askıya alınacağı için lütfen hesap oluşturmayın. Bir Google Ads hesabını askıya aldığımızda bu işlem hem hesap sahibine hem mevcut ve gelecekte oluşturulacak tüm bağlı Google Ads hesaplarına uygulanır.

ikinci gelen cevap

Sayın reklamverenimiz,
Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz, Google Ads hesaplarınızdan gerçekleştirilen ödeme işlemleriyle ilgili bazı şüpheli davranışlar tespit etti. Yetkisiz etkinlikleri önlemek amacıyla Google Ads hesaplarınız geçici olarak askıya alındı.

suan seo ya yöneldim en azından askıya alınma derdi yok hesabı acıyorlar 2 gün reklam yayınlanıyor 2 gün sonra tekrar askıya alınıyor bıktım artık adworstan sogudum nekadar beceriksiz bilgisiz insan varsa adwors a almışlar hesabın neden askıya alındıgını adam akıllı bilen bi yetkili yok

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)

puhudesign adlı üyeden alıntı

Murat bey son durum nedir reklamlarınızda? Bu sorundan muzdaribim mahvoldum :/

Sayın Kullanıcımız,

Bu nedenle, hesabınız yeniden etkinleştirilmeyecektir. Oluşturacağınız yeni Google Ads hesapları da askıya alınacağı için lütfen hesap oluşturmayın. Bir Google Ads hesabını askıya aldığımızda bu işlem hem hesap sahibine hem mevcut ve gelecekte oluşturulacak tüm bağlı Google Ads hesaplarına uygulanır.

ikinci gelen cevap

Sayın reklamverenimiz,
Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz, Google Ads hesaplarınızdan gerçekleştirilen ödeme işlemleriyle ilgili bazı şüpheli davranışlar tespit etti. Yetkisiz etkinlikleri önlemek amacıyla Google Ads hesaplarınız geçici olarak askıya alındı.

suan seo ya yöneldim en azından askıya alınma derdi yok hesabı acıyorlar 2 gün reklam yayınlanıyor 2 gün sonra tekrar askıya alınıyor bıktım artık adworstan sogudum nekadar beceriksiz bilgisiz insan varsa adwors a almışlar hesabın neden askıya alındıgını adam akıllı bilen bi yetkili yok

puhuajans puhuajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web-Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 2, (%100)

Bunu yapmayı denediniz mi?

muratkayabasi adlı üyeden alıntı

Sayın Kullanıcımız,

ikinci gelen cevap

Sayın reklamverenimiz,

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al