wmaraci reklam

adwors Hesabınızda şüpheli ödemeler tespit ettik

20 Mesajlar 3.964 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muratkayabasi muratkayabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
Hesabınız askıya alındı Hesabınızda şüpheli ödemeler tespit ettik diyerek askıya alındı bu sorunun çözümü nedir acaba çok büyük bir sorun bu itiraz formu hariçinde bir çözümü varmı itiraz formunda şürekli otomatik cevap geliyor itiraz formu dışında bir çözüm önerisi

wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Aynı sorunla başım dertte.. Ben çözümünü bulamadım.
Bir reklam vereyim dedim çektiklerim;
İlk başta 25'e 100 kodlarını ( yeni olanlar ) Türkiye'de kullanıma kapatmışlar. Bu sorunu çözdüm ödemeyi yapar yapmaz hesabımı şüpheli ödeme diye askıya aldılar.

Sonra şüpheli ödeme sorununu çözdüm ( öyle sanıyordum ) ve reklamımı kurallara uymuyor diye onaylamadılar.
Sonra reklamımı düzenledim ve onay aldım. Reklam gösterimi Etkin olarak işaretlendi, uygunluğu öğreniliyordu.
Sabah uygunluğu beklenirken akşam tekrar şüpheli ödeme diye hesabı askıya aldılar.

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
çözümünü bilen var ama üçretsiz kesinlekle söyleyen yok yani herkesin derdi para parasız hiçbirşey olmaz diyorlar herkes cıkar peşinde kimse kimseye üçretsiz yardımcı olmuyor cogu konuda

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)

MehmetMaşa adlı üyeden alıntı

Aynı sorunla başım dertte.. Ben çözümünü bulamadım.
Bir reklam vereyim dedim çektiklerim;
İlk başta 25'e 100 kodlarını ( yeni olanlar ) Türkiye'de kullanıma kapatmışlar. Bu sorunu çözdüm ödemeyi yapar yapmaz hesabımı şüpheli ödeme diye askıya aldılar.

Sonra şüpheli ödeme sorununu çözdüm ( öyle sanıyordum ) ve reklamımı kurallara uymuyor diye onaylamadılar.
Sonra reklamımı düzenledim ve onay aldım. Reklam gösterimi Etkin olarak işaretlendi, uygunluğu öğreniliyordu.
Sabah uygunluğu beklenirken akşam tekrar şüpheli ödeme diye hesabı askıya aldılar.

çözümünü bilen var ama üçretsiz kesinlekle söyleyen yok yani herkesin derdi para parasız hiçbirşey olmaz diyorlar herkes cıkar peşinde kimse kimseye üçretsiz yardımcı olmuyor cogu konuda cözebilirsem bilgilendiririm kardeş şüpeli ödeme sorununu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
muratkayabasi Büyük ihtimal bende söylemezdim :) 2 günde 115 TL bir ads yatırdım ihlal yedi 3 tanesine 25 yatrdım.
30 kod aldım 100TL verdim. Gmail hesabı aldım ona verdim vs derken çözemeden 2 günde 300'e kadar nakit harcadım.
Belki çözene kadar deneye deneye 1-2-3K harcama yapıcam ücretsiz vermek mantıklı olur mu?
Ücretsiz vermeyi geçtim satışını bile yapmam :)

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
ben her konuda elimden geldigince yardımcı olurum çünkü herşey para degildir aynı katagöride reklam dahi versek herkes nasibini yer

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)

MehmetMaşa adlı üyeden alıntı

muratkayabasi Büyük ihtimal bende söylemezdim :) 2 günde 115 TL bir ads yatırdım ihlal yedi 3 tanesine 25 yatrdım.
30 kod aldım 100TL verdim. Gmail hesabı aldım ona verdim vs derken çözemeden 2 günde 300'e kadar nakit harcadım.
Belki çözene kadar deneye deneye 1-2-3K harcama yapıcam ücretsiz vermek mantıklı olur mu?
Ücretsiz vermeyi geçtim satışını bile yapmam :)

ben her konuda elimden geldigince yardımcı olurum çünkü herşey para degildir aynı katagöride reklam dahi versek herkes nasibini yer

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
Merhabalar,
Kartın bağlı olduğu banka da bulunan adres bilgiler ile ödeme kullanıcısının adres bilgileri uyuşmadığında bu sorundan dolayı hesabınız askıya alınır. Tabii çalıntı kredi kartı vs. kullanmıyorsanız.
İtiraz ettiğinizde Kredi kartının önlü arkalı fotoğrafı ve bankada bilgileri gösterir ekran fotoğrafı ile tekrar hesabı düzeltebilirsiniz. İyi çalışmalar

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Corona sürecinden dolayı iletişim çok uzun sürüyor.

Anladığım kadarıyla sürekli kupon kullanıp reklam açmaya çalışan arkadaşlar var.

Temiz bir ip adresi ve tarayıcı kullanın. Önceden hesap oluşturulmuş ip ve tarayıcıda botlara takılırsınız. Gmail'e kayıtlı isim soyisim de sanal kart kullanın. Kart daha önceden kullanılmamış olsun. Proxy vpn kullanacaksanız, ülkenizdeki ipleri tercih edin Türkçe hesaba abd ip ile bağlanırsanız hesap askıya alınır.

İlk oluşturduğunuz kampanyadaki site ads de sürekli reklam çıktığınız site olmasın.

Sanal kart ile 15 TL bakiye yükleyin. Hesap askıya alınırsa bir yerde hata yapmışsınız demektir. Hesabı kapat dediginizde 1 hafta içerisinde 15 TL iade olacaktır. Hesap kapanmadıysa kuponunuzu tanımlayın ve ödemenizi 115 TL ye tanımlayın.

İlk oluşturduğunuz kampanyayı duraklatıp esas reklamınızı girin 115 TL lik bakiyenizi harcayıp bedava 300 TL'nin tadını çıkartın :)

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
gmail ile hotmail arasında bir fark olurmu acaba bu sorun olurmu ben 3 yıldır sorunsuz bi şekilde kullanıyordum bir anda böyle oldu askı durumu kaldırılıyor iki üç dün sonra tekrar askıya alınıyor birde gmail ile deneyeyim ozaman

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al