wmaraci reklam

Google Yükseliş Garantili - Arama Motoru Optimazyon Çalışması - Anahtar Kelime Yükselişi

485 Mesajlar 138.263 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TuruncuMedya TuruncuMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Content Provider
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 17 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
6 adet site için 4 platinium 2 gold paket alınacaktır iletişime geçersek iyi olur

wmaraci
reklam

Backlinkci Backlinkci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Profesyonel Seo Danışmanı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 175 / 133
  • Ticaret 90, (%98)

TuruncuMedya adlı üyeden alıntı

6 adet site için 4 platinium 2 gold paket alınacaktır iletişime geçersek iyi olur

Dönüş sağlanmıştır, 0536 506 65 35 nolu numaramı da arayabilirsiniz.

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)
Bu şekil backlink paketleri ile birlikte yeni paketler almaya zorlanılmıyormuyuz?
Atıyorum Günlük sayenizde 100 backlink sahibi olduk. Ertesi gun ben bu orantiya yakın birşekilde backlink koymam gerekiyor. Eğer ben bu backlinkleri zaman içinde yerine getiremezsem google tarafından organik olarak karşılanmayacağını düşünüyorum. Korkularımda haklımıyım?

• Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 175 / 133
  • Ticaret 90, (%98)

akcesmeli adlı üyeden alıntı

Bu şekil backlink paketleri ile birlikte yeni paketler almaya zorlanılmıyormuyuz?
Atıyorum Günlük sayenizde 100 backlink sahibi olduk. Ertesi gun ben bu orantiya yakın birşekilde backlink koymam gerekiyor. Eğer ben bu backlinkleri zaman içinde yerine getiremezsem google tarafından organik olarak karşılanmayacağını düşünüyorum. Korkularımda haklımıyım?

Merhabalar,

Web siteniz için ne kadar uğraşırsanız uğraşın sektörünüzde bir yerlere gelemiyorsanız bunu backlink faktörü ile desteklemeniz gerekiyor. 5 ay önce marmara mermeri kelimesinde 1. sıraya yerleşen müşterimiz için bu yeterli oldu çok uzun bir süre daha orada kalacaktır. Ancak anahtar kelime rekabeti yoğun olan kişiler zamanla düşebilir, web siteleri çalışma isteyebilir. Backlink paketi temin edilirken karşı tarafın özellikle referansları göz önüne alınmalıdır. Çalışma eğer 1 gün içerisinde yapılıp verilirse bu backlink algoritmalarına aykırıdır. Sitenize yarardan çok zarar gelebilir. Biz google botlarına, algoritmalara uygun çalışmalar yapıyoruz. Eğer web siteniz sizin için yeterli sıralamadaysa, ya da çalışma yaptırayım ya da yaptırmayayım bu benim için çok ta önemli değil diyorsanız çalışma yaptırmamanız daha mantıklı. Ancak ürünlerimden, fikirlerimden uzun vadede daha fazla kazanmak istiyorum, anahtar kelimelerimde daha üst sıralarda olmak istiyorum diyorsanız çalışma yaptırmanız mantıklıdır. Biz günlük 100 backlink sunmuyoruz bunu zamana yayıyor, dev haber sitelerimiz ve diğerilerimiz ile çalışıyoruz. Eklediğimiz backlinklere göre sitenizin içide özgün ya da özgüne yakın olmalıdır elbette. Sadece backlink ile bir yerlere gelmek tasvip edilen bir durum değildir
akcesmeli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)

Backlinkci adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Web siteniz için ne kadar uğraşırsanız uğraşın sektörünüzde bir yerlere gelemiyorsanız bunu backlink faktörü ile desteklemeniz gerekiyor. 5 ay önce marmara mermeri kelimesinde 1. sıraya yerleşen müşterimiz için bu yeterli oldu çok uzun bir süre daha orada kalacaktır. Ancak anahtar kelime rekabeti yoğun olan kişiler zamanla düşebilir, web siteleri çalışma isteyebilir. Backlink paketi temin edilirken karşı tarafın özellikle referansları göz önüne alınmalıdır. Çalışma eğer 1 gün içerisinde yapılıp verilirse bu backlink algoritmalarına aykırıdır. Sitenize yarardan çok zarar gelebilir. Biz google botlarına, algoritmalara uygun çalışmalar yapıyoruz. Eğer web siteniz sizin için yeterli sıralamadaysa, ya da çalışma yaptırayım ya da yaptırmayayım bu benim için çok ta önemli değil diyorsanız çalışma yaptırmamanız daha mantıklı. Ancak ürünlerimden, fikirlerimden uzun vadede daha fazla kazanmak istiyorum, anahtar kelimelerimde daha üst sıralarda olmak istiyorum diyorsanız çalışma yaptırmanız mantıklıdır. Biz günlük 100 backlink sunmuyoruz bunu zamana yayıyor, dev haber sitelerimiz ve diğerilerimiz ile çalışıyoruz. Eklediğimiz backlinklere göre sitenizin içide özgün ya da özgüne yakın olmalıdır elbette. Sadece backlink ile bir yerlere gelmek tasvip edilen bir durum değildir

Hayırlı kazançlar

TeaM TeaM www.hizliparakazan.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 18 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
Konuyu baltalamak falan değilde biraz mizah katayım istedim :) Sorun olursa postu kaldırabiliriz.

Mehmet para kaybediyor derken zaman göstergesi
Ece zaman kaybediyor derken para göstergesi var video da :)
Backlinkci

kişi bu mesajı beğendi.

www.hizliparakazan.com

etiraj etiraj Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Google News Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 154 / 83
  • Ticaret 95, (%97)
örnek rapor vs. detaylı ö.m. alabilirmiyim

• Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 175 / 133
  • Ticaret 90, (%98)
Dönüş sağlanmıştır

piyanistokan90 piyanistokan90 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
varsa referans bilgileri rica edebilir miyim?
Teşekkürler.

• Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 175 / 133
  • Ticaret 90, (%98)
Kanıtlı referans sunulmuştur.

Site Ayarları