wmaraci reklam

100.000 TL ile Ne is yapilir? Ne kadar kazanilir?

63 Mesajlar 11.333 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Yazlık ev alıp sezonda kiraya verebilirsin 1+1 yazlık ege akdeniz o tür yerlde haftalık aile filan oda olur hem yatırım yapmış olursun

wmaraci
reklam

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 289 / 290
  • Ticaret 166, (%100)

TurkCoder adlı üyeden alıntı

Elinde parası olan ne yapacağını bilmez, iş yapacak adamında cebinde parası olmaz..

Bu konuyu bu yuzden actim, belki guzel bir fikri olan vardir. Ortaklasa bir isler olur veya fikir alisverisi olur diye. Kafamda cok projem var ama hic biri parayla yapilacak seyler degil, reklam giderleri haric.

Özdemir adlı üyeden alıntı

Yazlık ev alıp sezonda kiraya verebilirsin 1+1 yazlık ege akdeniz o tür yerlde haftalık aile filan oda olur hem yatırım yapmış olursun

Bu parayla cok dandik bir yazlik alinabilir ancak. O yuzden ev yazlik islerine hic girmedim.

Kafamdaki fikir gunes enerjisiyle elektrik uretmek. Suanda devlet destegi var 500 kw lik bir enerji santrali 550 bin euro tutuyor. Bunun 350 bin eurosunu devlet karsiliyor. 200 bin euro ile isi baslatmis oluyorsun. Devlet 10 yillik sozlesme yapiyor senle urettigin elektrigi 10 yil boyunca satin aliyor. Bulundugun bolgeye gore 10.000 - 13.000 dolar arasi getiri sagliyor aylik. Fakat gel gor ki 200 bin euro yok :))

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)
hocam yanlış anlamassan bu kadar gelire ne kadar bir zaman düzeyinde ulaştığını merat ettim. Kusura bakma konuyla alakalı değil ama işte merak ya :D

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)
ayrıca sosyal medya alanında harika scriptler mevcut. Güzel bir sunucu ile birleştiğinde arrow scripti ile kaliteli işler çıkarılabillir. Ya da arrow scripti tarzı scriptler ile instagramda kaliteli işler yapılabilir. Şuan 400 liram olsa ilk yapacağım iştir arrow scriptini satın alıp kullanmak :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 289 / 290
  • Ticaret 166, (%100)

dadaskral adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlamassan bu kadar gelire ne kadar bir zaman düzeyinde ulaştığını merat ettim. Kusura bakma konuyla alakalı değil ama işte merak ya :D

2011'e kadar reel islerim vardi, bilgisayar tamir bakim satis, int cafe, beach bar (sezlongculuk) vs gibi. Toki muteahiti dolandirdi o zamanin parasiyla 140 bin tl. Bilgisayarci ve int cafeyi kapamak zorunda kaldim. Akp'li belediye baskani secildi geldi oda bari yikti kaldik ortada. O zamandan beri internet uzerinden calisiyoruz kardesimle birlikte. Ozamanlar isler daha kolaydi int uzerinden muazzam gelir elde ediyorduk, meblag soylemiyeyim ama cok paralar kazandik. Tutabildigimizi tuttuk kalanini yedik. Rusyada ikamet ediyorum ben burda gece hayati cok para yiyor. Gelir duzeyinin artmasi 2011 diyebilirim ama o zamandan beri kac para kazandik hic hesaplamadim. Cok yedik cok gezdik, ev aldim moskovada falan, birazda nakit var iste. Ama internet uzerinden calismak gercek hayatta calismaktan daha zor. Skype de ekli olanlar bilir gunde asa yukari 18 saat online'im. Sabaha karsi yaz cevap veririm, aksamustu yaz gene cevap veririm. Cok calisirsan birseyler oluyor kendi kendine. Sadece sabir lazim istikrarli calistiktan sonra olmayacak is yok. Gecen bir laf gordum bir yerde " istersen uyu hayallerini ruyanda gor, istersen cok calis hayallerini dunyada gor " tam olarak bu anlatmak istedigim.
Stero0 Yeninesil44 dincerdirlik

kişi bu mesajı beğendi.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Bana yatırım yapa bilirsiniz hocam :)

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)

SeoDoktoru adlı üyeden alıntı

Bu konuyu bu yuzden actim, belki guzel bir fikri olan vardir. Ortaklasa bir isler olur veya fikir alisverisi olur diye. Kafamda cok projem var ama hic biri parayla yapilacak seyler degil, reklam giderleri haric.

Bu parayla cok dandik bir yazlik alinabilir ancak. O yuzden ev yazlik islerine hic girmedim.

Kafamdaki fikir gunes enerjisiyle elektrik uretmek. Suanda devlet destegi var 500 kw lik bir enerji santrali 550 bin euro tutuyor. Bunun 350 bin eurosunu devlet karsiliyor. 200 bin euro ile isi baslatmis oluyorsun. Devlet 10 yillik sozlesme yapiyor senle urettigin elektrigi 10 yil boyunca satin aliyor. Bulundugun bolgeye gore 10.000 - 13.000 dolar arasi getiri sagliyor aylik. Fakat gel gor ki 200 bin euro yok :))

Güneş enerjisiyle ilgili olan yazdığınız bilgilerin kaynağı var mı acaba? Biz bu işe girmeyi düşünmüştük fakat böyle bir destek olduğunu hiç duymadık.
SeoDoktoru

kişi bu mesajı beğendi.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)

SeoDoktoru adlı üyeden alıntı

2011'e kadar reel islerim vardi, bilgisayar tamir bakim satis, int cafe, beach bar (sezlongculuk) vs gibi. Toki muteahiti dolandirdi o zamanin parasiyla 140 bin tl. Bilgisayarci ve int cafeyi kapamak zorunda kaldim. Akp'li belediye baskani secildi geldi oda bari yikti kaldik ortada. O zamandan beri internet uzerinden calisiyoruz kardesimle birlikte. Ozamanlar isler daha kolaydi int uzerinden muazzam gelir elde ediyorduk, meblag soylemiyeyim ama cok paralar kazandik. Tutabildigimizi tuttuk kalanini yedik. Rusyada ikamet ediyorum ben burda gece hayati cok para yiyor. Gelir duzeyinin artmasi 2011 diyebilirim ama o zamandan beri kac para kazandik hic hesaplamadim. Cok yedik cok gezdik, ev aldim moskovada falan, birazda nakit var iste. Ama internet uzerinden calismak gercek hayatta calismaktan daha zor. Skype de ekli olanlar bilir gunde asa yukari 18 saat online'im. Sabaha karsi yaz cevap veririm, aksamustu yaz gene cevap veririm. Cok calisirsan birseyler oluyor kendi kendine. Sadece sabir lazim istikrarli calistiktan sonra olmayacak is yok. Gecen bir laf gordum bir yerde " istersen uyu hayallerini ruyanda gor, istersen cok calis hayallerini dunyada gor " tam olarak bu anlatmak istedigim.

helal olsun hocam
SeoDoktoru

kişi bu mesajı beğendi.

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Silkroad Private Server aç. Yatırdığın parayı 1 haftada çıkart.

Metaren.NET.TR

Freelance Freelance Biz Ancak Rükuda Eğiliriz Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelance, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)
Öncelikle hayırlı ve bol kazanç dilerim inşallah , bence yatırımınız daha çok reel hayat üzerine olsun , interaktif yatırımların 2 dk sonrası bile belli değil , örnek panel alırsın sosyal medya ile ilgili o sosyal medya şirketi ters köşe değişiklik yapar hayaller buhar , tavsiyem % 95 fiziksel bir yatırım yapmanız kesinlikle ;) , Ek olarak ; Çağrı merkezi işi aşırı derecede stresli bir iş bilginiz olsun .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al