wmaraci reklam

2 Milyon TL Sermaye

70 Mesajlar 7.632 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hdizleyelim hdizleyelim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek pc
  • Konum ABD
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
adam haklı :)

wmaraci
reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Risk sermayedarlığı yaparak bir veya bir kaç startup’a ışık olabilirsiniz. Riski iyi yönetir ve yatırım yapılacak girişimi doğru analizlerle tespit ettikten sonra paranın kendini katlaması işten bile değil.
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

.

AhmetErarslan AhmetErarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
eSpor hakkında bir bilgin var mı, bilmiyorum fakat benim eSpor adına güzel ve adını duyurabileceğim bir projem bulunmakta eğer projeyi kısaca dinlemek istersen anlatabilirim.

Benim aradığım şey yatırımcı belki bu konuda yardımcı olabilirsin. Gerekli şartları her türlü konuşuruz.

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Eğer eline bu kadar para geçecek ve sen bize bu soruyu soruyorsan vay haline. Benden sana kardeş tavsiyesi;

O parayla önce biraz yurtdışında gez. Ordaki yaşamı gözlemle ve günlük tut. Gez derken git orda burda parani harca 2 mavi gözlü sarışın buldun yarınlar yokmuş gibi eğlenip gezmekten bahsetmiyorum. Profesyonel bir turist gibi gez ve gözlem yap.

Daha sonra para yönetimi ile alakalı kurslara, online eğitimlere katıl. Büyük paralar nasıl idare edilir, nasıl kullanılır, dünyanın önde gelen iş adamları ilk milyonlarını kazandıklarında ne yapmışlar bunları araştırıp öğren.

Umarım senin için en hayırlısı olur. Yerinde olmak isteyen ve bunun hayalini kuran birçok insan var. Parayı kendin kazanmadığın için böyle bir miktar seni şaşırtabilir ve iyi olucam derken hatalı para yönetimi ile hayatını eskisinden daha kötü hale getirebilirsin.

Ha bu arada bu kadar paran olduğunu duyan herkes senin en iyi arkadaşın olacak çevren baya bir genişleyecek, dikkat et.

Özetle;
Gez
keşfet
oku
gözlem yap
bilgiye aç birisi ol
öğren
kimseye güvenme
luxfm ihtiyar devrimedia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SercanYilmazz SercanYilmazz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

hdizleyelim adlı üyeden alıntı

aklında bi iş varsa şirket kur :) hep hayalim bi hosting ile yazılım şirketi :) kurmak işinde başarılar dilerim . Senin için rabbimden hayırlısını diliyorum

hosting şirketi benimde aklımda olanlardan :)

meraboy adlı üyeden alıntı

*** ve wmaracı'yı satın al :)

ahahaha o kadar ucuz mu ya onlar :)
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

meraboy meraboy En değerli şey emektir. Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 23 / 53
  • Ticaret 7, (%100)
SercanYılmaz valla *** en son 1 milyon liraya satılmıştı hadi şimdi olsun 1,5 :)

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

Heisenberg0133 adlı üyeden alıntı

Eğer eline bu kadar para geçecek ve sen bize bu soruyu soruyorsan vay haline. Benden sana kardeş tavsiyesi;

O parayla önce biraz yurtdışında gez. Ordaki yaşamı gözlemle ve günlük tut. Gez derken git orda burda parani harca 2 mavi gözlü sarışın buldun yarınlar yokmuş gibi eğlenip gezmekten bahsetmiyorum. Profesyonel bir turist gibi gez ve gözlem yap.

Daha sonra para yönetimi ile alakalı kurslara, online eğitimlere katıl. Büyük paralar nasıl idare edilir, nasıl kullanılır, dünyanın önde gelen iş adamları ilk milyonlarını kazandıklarında ne yapmışlar bunları araştırıp öğren.

Umarım senin için en hayırlısı olur. Yerinde olmak isteyen ve bunun hayalini kuran birçok insan var. Parayı kendin kazanmadığın için böyle bir miktar seni şaşırtabilir ve iyi olucam derken hatalı para yönetimi ile hayatını eskisinden daha kötü hale getirebilirsin.

Ha bu arada bu kadar paran olduğunu duyan herkes senin en iyi arkadaşın olacak çevren baya bir genişleyecek, dikkat et.

Özetle;
Gez
keşfet
oku
gözlem yap
bilgiye aç birisi ol
öğren
kimseye güvenme

değerli fikirleriniz için teşekkürler. Kafam çok karışık , aslında çok iş fikirim var ancak dediğiniz gibi hatalı bir iş yapıp her şeyi berbat etmek istemiyorum. Tekrar teşekkürler.
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

AhmetErarslan adlı üyeden alıntı

eSpor hakkında bir bilgin var mı, bilmiyorum fakat benim eSpor adına güzel ve adını duyurabileceğim bir projem bulunmakta eğer projeyi kısaca dinlemek istersen anlatabilirim.

Benim aradığım şey yatırımcı belki bu konuda yardımcı olabilirsin. Gerekli şartları her türlü konuşuruz.

lol oynuyorum :)))

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
Vadeye koy ayda 20 bin cebe atarsın kafa rahat :)

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

Risk sermayedarlığı yaparak bir veya bir kaç startup’a ışık olabilirsiniz. Riski iyi yönetir ve yatırım yapılacak girişimi doğru analizlerle tespit ettikten sonra paranın kendini katlaması işten bile değil.

Startup işi birazcık riskli ben açıkçası çok fazla risk almadan temiz bir iş istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al