wmaraci reklam

20.000 TL Bütçe ile ne tarz işler yapardınız ?

80 Mesajlar 9.450 Okunma
smmexpress

TanerSELEK TanerSELEK Seo Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 229 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
En iyi Bildiğiniz İşi yapın az kazandırsın ama öz kazandırsın.

wmaraci
reklam

MertEren MertEren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)

demirr adlı üyeden alıntı

Haber sitesi açardım :). 12.000 lira AA tam abonelik alırdım, kalanı ile SEO ve diğer gerekli eksenler.

muhammeddemir adlı üyeden alıntı

Çocuk ve kadın ürünlerine yoğunlaş. Kim ne derse desin bu iki kalem en çok satış yapılanlar.

ErtuqruL34 adlı üyeden alıntı

E-Ticaret sitesi açardım tabi ki piyasayı ilk önce bir yoklamak lazım, şuan en çok gidenler arasında giyim ve takı, ucuza mal edip satıyorlar bunu bir sanal ticaret olarak düşün sistemini sağlam kurup temelinde sağlam olursa bir morhipo veya diğer siteler gibi ünlü olabilirsin.

Ek Olarak:

Bir bayilik almak hele hele isim hakkını almak 20.ooo TL den daha fazla biraz araştırmak lazım.

heymam2bab adlı üyeden alıntı

Hocam sana mantıklı birşey söleyeyim madem site açma hevesin var site üzerinden kazanmak istiyorsun sıfır'dan site açıp para kazanmasını beklemek istemiyorsun hazır yapılmış adsense geliri olan sitelere yönel *** da ve wmaraci'da bir çok site satılıyor aylık 1 1.500 lira kazanan siteler satılıyor geçen görmüştüm daha 900 lira gelirli adsense hesaplı bir internet sayfasını 18 bin tl ye satıyorlardı bu şekilde alırsanız hem siz kar'a geçersiniz hemde zamanla bu ücreti yükseltebilirsiniz hiç değilse kaybın olmaz yapamasan bile site full açık kalsa yine o parayı geri toplarsın ha başarırıım diyorsan böyle bir siteyi 1 yıl'da 2 ye katlama şansın'da bulunmaktadır bence.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

20 bin tl nakit param olsa tabiki de internet sektörüne yönelirdim.

Ya sektörel ya da genel bir site açıp günlük 20 makale ile çok güzel yerlere gelebilirsiniz.

Alt yapınız sağlam olursa yıkılmazsınız. Tabi bu işlerde en önemlisi SEO.

Nasıl SEO yapabileceğinizi çok iyi bilirseniz, doğal yollarla 1 yıl içinde fırlar gidersiniz.

Uzun süreli makale alımı için bir makale yazarı topluluğuyla uygun bir fiyata görüşün derim.

Bu işin çok fazla inceliği var. İşi bilmezseniz paranız boşa gitmez ama az kazanırsınız yine de kazanırsınız.

10 ay içerisinde 6k makale yazdırırsınız, daha sonra günlük 2-3 makale programlayıp siteyi bırakırsınız.

Gerisi tamamen SEO...

realist34 adlı üyeden alıntı

Hiç düşünmem Google news site alırım ( Medya365.com eski gursesgazetesi.com yeni sahibi olarak ) Elimde de bulunmakta news kayıtlı site. İlgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Hocam google new site nedir ? Benim asıl bahsetmek istediğim şey şu: herkes fikirler veriyor çok teşekkür ederim. Fakat bunları açıklarsak hem bana hem diğer girişimci arkadaşlar ön ayak olmuş olursunuz.

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

Mert Eren adlı üyeden alıntı

Hocam otobüs bileti modası geçeli çok oldu :D

Ek Olarak:

Ek Olarak:

Hocam inanın web ile aşinaysanız o kadar çok haber sitesi varki inanamazsanız, artık internet bir kaynaktan çıkan haber kirlilikleriyle dolu.

Sektörel olarak bende en çok rağbet bu sektörlerin gördüğünü düşünüyorum. Ne yapabilirim bu konuda yardım olabilirmisiniz ?

Ne yapmam gerekiyor bu tarz bir işe girmem için ?

Hocam teşekkür ederim ilginiz için. Bu tarz gelirli web sitelerini çok aradım. Ama inanın ortalık o kadar çok çakal dolu ki güvenemiyorum. Aklım karışıyor. Zaten o mağlum siteye davetiyem olmadığı için üyelik alıp inceleyemiyorum :o

Merhabalar,

İlginize teşekkür ederim. Bahsettiğiniz sektörel ve genel olarak bahsettiğiniz konuyu rica etsem biraz daha açabilirmisiniz ? SEO da kendimi geliştirip kendime nasıl gelir sağlayabilirim ? Makaleleri nerden satın alacağım ?

Seo hakkinda ne bulduysaniz okuyacaksiniz. Makaleleri makale yazarlarina yazdiracaksiniz.

conestoga conestoga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest meslek şirket sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam sizin yaş kaç, meslek nedir, internet ile yada ticaret ile alakalı eveliyatınız nedir, nete dair bir hayaliniz varmı, kendinize ait bir vergi levhanız varmı v.s... v.s...?? Sebep sonuç ilişkilerini irdelemeden kim ne söylese boş, kaldı ki 20.000 TL nin hiç bir hükmü yok net aleminde bu arada 20.000 TL yatırımınız esesen 25-28 bin lira faizi falan ve her ay ödemesi olacak bu durumda size hızlı dönüş olacak iş lazım!

http://www.derinhavuz.com - HAVUZ - SAUNA - JAKUZİ
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)

conestoga adlı üyeden alıntı

Hocam sizin yaş kaç, meslek nedir, internet ile yada ticaret ile alakalı eveliyatınız nedir, nete dair bir hayaliniz varmı, kendinize ait bir vergi levhanız varmı v.s... v.s...?? Sebep sonuç ilişkilerini irdelemeden kim ne söylese boş, kaldı ki 20.000 TL nin hiç bir hükmü yok net aleminde bu arada 20.000 TL yatırımınız esesen 25-28 bin lira faizi falan ve her ay ödemesi olacak bu durumda size hızlı dönüş olacak iş lazım!

Merhaba,

Ben 21 yaşındayım. Pc Programcılığı 2013 mezunuyum. İnternetle baya bir haşır neşirim. Herhangi bir vergi levham yok. Şuan bir firmada müşteri temsilcisiyim. Parayı nakit bulabilme ihtimalimde var.

conestoga conestoga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest meslek şirket sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

Merhaba,

Ben 21 yaşındayım. Pc Programcılığı 2013 mezunuyum. İnternetle baya bir haşır neşirim. Herhangi bir vergi levham yok. Şuan bir firmada müşteri temsilcisiyim. Parayı nakit bulabilme ihtimalimde var.

Bildiğin yol en iyi yoldur arkadaş!!! Bence yaşın daha genç tecrübelerini pekiştir programcılık ile alakalı hedef koy kendine ve kademe kademe o hedefe ulaş kimsenin aklına fikrine ihtiyacın yok, ayrıca 20 binin hiçbir hükmü yok; düşünsene 20 bin TL yatırım yapacak kaç yüzbin adam var memlekette!!! Amacım gardını düşürmek değil realite bu! Hee ben illa birşey yapmak istiyorum diyorsan da en iyi iş e-ticarettir lakin meşakatlidir sırf site kurmak ile ürün girmek ile yada seo ya 3-5 harcamak ile de olmaz onu da bil yani.

http://www.derinhavuz.com - HAVUZ - SAUNA - JAKUZİ

VladiGorgi VladiGorgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster /İnternet girişimcisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Bayanlar Üzerine e-TİCARET sitesi açabilir. facebook twitter sayfası açık yaklaşık 500.000 civarı kişi kastırıp günlük bazı ürünlerde kazancı 1 tl ye çekip çok ürün satmaya yönelik insanlara alışveriş yaptırıp önce elimde tutup sonra. fiyatları normale çekmenizi öneririm bunun içinde 7 bin tlye hemde google a 2 ay yetecek kadar rekllam verip hemde vergi mükellefi olmadan satış yapabileceğini sistemler ver açar yoluma devam ederim. emin oln 7.000 tl ye rahat açılır. ve aliexpress sitesinden harika 10 tl ye çantalar var türkiyede 70-80 araya onlarıda sıkıştırıp vergi ödemeden acayip kar yaparsınız gözede batmaz ;) Tam bu konuda bilgi istiyorsanız bu işim detayları mantığı vb. herşey için. nekadar zamanda nekadar kazanacağınız gibi 30 tl gibi bir miktara fikir danışmalığınızı yapabilirim hangi yolları izliyeceğinize kadar.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
weble hiç uğraşmaz gider dükkan açardım direk

• Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)

VladiGorgi adlı üyeden alıntı

Bayanlar Üzerine e-TİCARET sitesi açabilir. facebook twitter sayfası açık yaklaşık 500.000 civarı kişi kastırıp günlük bazı ürünlerde kazancı 1 tl ye çekip çok ürün satmaya yönelik insanlara alışveriş yaptırıp önce elimde tutup sonra. fiyatları normale çekmenizi öneririm bunun içinde 7 bin tlye hemde google a 2 ay yetecek kadar rekllam verip hemde vergi mükellefi olmadan satış yapabileceğini sistemler ver açar yoluma devam ederim. emin oln 7.000 tl ye rahat açılır. ve aliexpress sitesinden harika 10 tl ye çantalar var türkiyede 70-80 araya onlarıda sıkıştırıp vergi ödemeden acayip kar yaparsınız gözede batmaz ;) Tam bu konuda bilgi istiyorsanız bu işim detayları mantığı vb. herşey için. nekadar zamanda nekadar kazanacağınız gibi 30 tl gibi bir miktara fikir danışmalığınızı yapabilirim hangi yolları izliyeceğinize kadar.

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim ama ücretsiz yardımlar tercihim.

VladiGorgi VladiGorgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster /İnternet girişimcisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim ama ücretsiz yardımlar tercihim.

Size kalmış hocam. deneyim bu kazanmak için yatırım şart

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al