demirr adlı üyeden alıntı

Haber sitesi açardım :). 12.000 lira AA tam abonelik alırdım, kalanı ile SEO ve diğer gerekli eksenler.

muhammeddemir adlı üyeden alıntı

Çocuk ve kadın ürünlerine yoğunlaş. Kim ne derse desin bu iki kalem en çok satış yapılanlar.

ErtuqruL34 adlı üyeden alıntı

E-Ticaret sitesi açardım tabi ki piyasayı ilk önce bir yoklamak lazım, şuan en çok gidenler arasında giyim ve takı, ucuza mal edip satıyorlar bunu bir sanal ticaret olarak düşün sistemini sağlam kurup temelinde sağlam olursa bir morhipo veya diğer siteler gibi ünlü olabilirsin.

Ek Olarak:

Bir bayilik almak hele hele isim hakkını almak 20.ooo TL den daha fazla biraz araştırmak lazım.

heymam2bab adlı üyeden alıntı

Hocam sana mantıklı birşey söleyeyim madem site açma hevesin var site üzerinden kazanmak istiyorsun sıfır'dan site açıp para kazanmasını beklemek istemiyorsun hazır yapılmış adsense geliri olan sitelere yönel *** da ve wmaraci'da bir çok site satılıyor aylık 1 1.500 lira kazanan siteler satılıyor geçen görmüştüm daha 900 lira gelirli adsense hesaplı bir internet sayfasını 18 bin tl ye satıyorlardı bu şekilde alırsanız hem siz kar'a geçersiniz hemde zamanla bu ücreti yükseltebilirsiniz hiç değilse kaybın olmaz yapamasan bile site full açık kalsa yine o parayı geri toplarsın ha başarırıım diyorsan böyle bir siteyi 1 yıl'da 2 ye katlama şansın'da bulunmaktadır bence.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

20 bin tl nakit param olsa tabiki de internet sektörüne yönelirdim.

Ya sektörel ya da genel bir site açıp günlük 20 makale ile çok güzel yerlere gelebilirsiniz.

Alt yapınız sağlam olursa yıkılmazsınız. Tabi bu işlerde en önemlisi SEO.

Nasıl SEO yapabileceğinizi çok iyi bilirseniz, doğal yollarla 1 yıl içinde fırlar gidersiniz.

Uzun süreli makale alımı için bir makale yazarı topluluğuyla uygun bir fiyata görüşün derim.

Bu işin çok fazla inceliği var. İşi bilmezseniz paranız boşa gitmez ama az kazanırsınız yine de kazanırsınız.

10 ay içerisinde 6k makale yazdırırsınız, daha sonra günlük 2-3 makale programlayıp siteyi bırakırsınız.

Gerisi tamamen SEO...

realist34 adlı üyeden alıntı

Hiç düşünmem Google news site alırım ( Medya365.com eski gursesgazetesi.com yeni sahibi olarak ) Elimde de bulunmakta news kayıtlı site. İlgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Hocam google new site nedir ? Benim asıl bahsetmek istediğim şey şu: herkes fikirler veriyor çok teşekkür ederim. Fakat bunları açıklarsak hem bana hem diğer girişimci arkadaşlar ön ayak olmuş olursunuz.