wmaraci reklam

Amerika'dayim. Webmaster isleri ile nasil ekstra para kazanabilirim

30 Mesajlar 2.980 Okunma
wmaraci reklam

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
newyorkhotels ile para basmalısınız. hem de 100 lük dolar banknotlar şeklinde.

wmaraci
reklam

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
hayirlisiyla super projelerim var suan satin almakla mesgul oldugum bir kac domain var asil projem culturetour.com kultur tur anlamina denk gelmekte ve turkce domainlerimde var gecemekani.com ve net uzantisi gecemekanlari.com ve net uzantisi newyorktaxiservices.com net org info uzantilari ve dahasi domainler mevcut suan analiz yapiyorum fikirlere acigim :) organizetorum ama fikirlere acigim hep soylemisimdir

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
culturetour.com icin her ayri ulkeden araci tur sirketleriyle gorusmekteyim kultur turlari normal tur paket satislarindan cok daha kazanc birakmakta bizim icin cok fazla birsey ifade etmiyormus gibi gelsede kultur turunu avrupa canada ve amerikalilar cok uzerine dusuyorlar aksilik cikmazsa 1 sene icerisinde hayirlisiyla baslangic yapacagiz fikri olan gelsin elimde 200 adet domain mevcut en kotusunun 550 bin devam etmekte olan okuyan turkiyenin en fazla telaffuz edilen kelimesi olan com domaini mevcut yani daha baska domainlerde mevcut ancak 5 adet projemle yola cikicam kapimiz herkese acik :)
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)
ben projelerim için bin dereden su getirerek oralardan kaynak temin etmeye çalışıyorum, sen orda oturmuş ne yapabilirim diyorsun :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
arkadas baslik acmis fikrini beyan edersen belki ortak biseyler yapilabilir bende konuyu takipteyim :)
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

newyorker adlı üyeden alıntı

culturetour.com icin her ayri ulkeden araci tur sirketleriyle gorusmekteyim kultur turlari normal tur paket satislarindan cok daha kazanc birakmakta bizim icin cok fazla birsey ifade etmiyormus gibi gelsede kultur turunu avrupa canada ve amerikalilar cok uzerine dusuyorlar aksilik cikmazsa 1 sene icerisinde hayirlisiyla baslangic yapacagiz fikri olan gelsin elimde 200 adet domain mevcut en kotusunun 550 bin devam etmekte olan okuyan turkiyenin en fazla telaffuz edilen kelimesi olan com domaini mevcut yani daha baska domainlerde mevcut ancak 5 adet projemle yola cikicam kapimiz herkese acik :)

culturetour.com dan ziyade newyorkhotels domaini ile çok sağlam iş çıkarabilirsiniz hocam. Çok sağlam aranma hacmi olduğuna eminim, daha önce new yorkta 3 ay kalmış birisi olarak ordaki hotel ve kalacak yer zenginliğinide biliyorum ve bu projenin tutmasının garanti olduğunuda düşünüyorum. Güzel bir yazılım ve mobil uygulama ile bu domaine yatırım yapmalısınız bence :)

Konunun sahibine dönelim, ben new yorktayken new jerseyden saatliği 30 dolar olan iş fırsatı bulmuştum, hemde iş veren türktü :) Bir e-ticaret sitesinin sorumluluğunu alacak ve sürekli geliştireceksin, iş tanımıda buydu :) Craiglist üzerinde böyle tonla iş ilanı var, bence bi gezin oralarda hocam :)

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)
Udemy üzerinden İngilizce basit kodlama dersleri ver HTML vb. gibi. Çok revaçta. Amerika'da yaşadığım zamanlar çevremdekiler böyle böyle iyi paralar kazanıyordu. Amerika adsense'i vardı, Türkiye'ye döndüğüm için çöp olmuştu :) Uğraşmayıp saçma sapan bir fiyata satmıştım, pişmanım... :) Adsense alıp blog geliri de sağlayabilirsin. Sen "senin yerinde olsam off off"ları hiç takma, öyle olmuyor.

Zekanı kullan iyi yerlere gelirsin. Ve yaşın 19, biliyorsun Amerika'da 18 olduğun an çalışmaya başlarsın. Hemen bir işe giriş derim.

Başarılar.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
sadece makale yazsanız bile ücretler iyi

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
Yaşanan paris hayaller muş :)

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
hangi visa turu ile abd de bulunuyorsunuz ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al