newyorker adlı üyeden alıntı

culturetour.com icin her ayri ulkeden araci tur sirketleriyle gorusmekteyim kultur turlari normal tur paket satislarindan cok daha kazanc birakmakta bizim icin cok fazla birsey ifade etmiyormus gibi gelsede kultur turunu avrupa canada ve amerikalilar cok uzerine dusuyorlar aksilik cikmazsa 1 sene icerisinde hayirlisiyla baslangic yapacagiz fikri olan gelsin elimde 200 adet domain mevcut en kotusunun 550 bin devam etmekte olan okuyan turkiyenin en fazla telaffuz edilen kelimesi olan com domaini mevcut yani daha baska domainlerde mevcut ancak 5 adet projemle yola cikicam kapimiz herkese acik :)

culturetour.com dan ziyade newyorkhotels domaini ile çok sağlam iş çıkarabilirsiniz hocam. Çok sağlam aranma hacmi olduğuna eminim, daha önce new yorkta 3 ay kalmış birisi olarak ordaki hotel ve kalacak yer zenginliğinide biliyorum ve bu projenin tutmasının garanti olduğunuda düşünüyorum. Güzel bir yazılım ve mobil uygulama ile bu domaine yatırım yapmalısınız bence :)

Konunun sahibine dönelim, ben new yorktayken new jerseyden saatliği 30 dolar olan iş fırsatı bulmuştum, hemde iş veren türktü :) Bir e-ticaret sitesinin sorumluluğunu alacak ve sürekli geliştireceksin, iş tanımıda buydu :) Craiglist üzerinde böyle tonla iş ilanı var, bence bi gezin oralarda hocam :)