wmaraci reklam

Artık kazandıracak şeyler yapmak istiyorum ?

39 Mesajlar 4.453 Okunma
wmaraci reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
GErçek konuşayım adf.ly bc.vc sistemler boş sistemlerdir. Yani düzenli bir gelir kaynagı değildir.

wmaraci
reklam

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

para kazanacam diye haram işlerle uğraşma :)

Sen internette haram helal ayrımı yaparsan ohoo acaba windows lisanslı mı kardeş ? kaçtane kullandıgın program scripti vs lisansli mi ? oyunlar para veriyormusun? film izliyormusun? bunlar da bir emek değil mi

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Madem bilir kişiler bu konuda toplanmış bende yeni konu açmıyım da burda soruyum.
Bir blog sitesi açmayı düşünüyorum.İçerikler benim kodladığım bir sosyal ağ fikri var bu fikri gerçekleştirirken izlediğim yollarla ilgili olucak.Tamamen şahsi düşüncelerim ve izlediğim yollar olduğu için özgün içerikle dolu olucak.Adım adım siteyi kodlarken düşüncelerimi düz mantıkla sistemin ana içerik kodlarını orada paylaşıcam,bir süre sonra yazdıklarımdan gelir kazanabilirmiyim sizce ?

Maksadım proje tutmaz ise en azından blogdan bu kadar kazandım diyip kendimi tatmin etmek :D
omerkarahan

kişi bu mesajı beğendi.

mertkaan mertkaan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAPI RESSAMI
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 48 / 81
  • Ticaret 7, (%100)

elinados adlı üyeden alıntı

Benim bilgisayarım bir tane korsan program, film, müzik bulmazsın. Emeğe saygı gösteriyorum.

senin paran var alıyorsun korsan öylesine zevkine mi çıktı şimdi böyle yazıyorum yanlış anlaşılmaşın korsana hayır diyenlerdenim emeğe her zaman saygımız vardır

wmaraci
wmaraci

elinados elinados WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Özel Güvenlik Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Hayır param var alıyorum değil. Param yoksa almıyorum. Bende istiyorum her çıkan filmi izlemek. Adobenin tüm programlarını kullanmak gibi. Ücretsiz alternatifleri kullanıyorum.

ekisilani.com - DomainGalerisi.com - Vektorellogo.com - tedarikcifirmalar.org

omerkarahan omerkarahan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 45 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar korsan korsan konu yanlış yerlerde !
Günümüzde hayatı boyunca kul hakkına girmemiş , günah işlememiş bir kişi yoktur sanıyorum , ve ayrıca bir programı vb. ürünü dağıtmak demek indiren herkesin "bana sen indirttirdin" sözünü ve vebalini almak demektir fakat indirmekle - kullanmak ile dağıtmanın arasında fark olduğunu düşünüyorum ( içkiyi kullanan ve satan , sigarayı kullanan ve satan)

Ek Olarak:

Bilbaz adlı üyeden alıntı

Madem bilir kişiler bu konuda toplanmış bende yeni konu açmıyım da burda soruyum.
Bir blog sitesi açmayı düşünüyorum.İçerikler benim kodladığım bir sosyal ağ fikri var bu fikri gerçekleştirirken izlediğim yollarla ilgili olucak.Tamamen şahsi düşüncelerim ve izlediğim yollar olduğu için özgün içerikle dolu olucak.Adım adım siteyi kodlarken düşüncelerimi düz mantıkla sistemin ana içerik kodlarını orada paylaşıcam,bir süre sonra yazdıklarımdan gelir kazanabilirmiyim sizce ?

Maksadım proje tutmaz ise en azından blogdan bu kadar kazandım diyip kendimi tatmin etmek :D

güzel mantık ama proje tutmazsa blogta tutmaz diye düşünüyorum :D facebook tutmasaydı Mark Zengin olur muydu ?

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)

omerkarahan adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

güzel mantık ama proje tutmazsa blogta tutmaz diye düşünüyorum :D facebook tutmasaydı Mark Zengin olur muydu ?

Üstad mantıken proje tutarsa neyleyim bloğu :D
Fikirde saten forumdan çıkdı
http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/yeni-proje-yabanci-dizi-sosyal-platformu-196371.html
Tutar mı tutmaz güvenemiyorum o yüzden zamanımı da boşa harcamıyım diyorum ondan yani :)
omerkarahan

kişi bu mesajı beğendi.

omerkarahan omerkarahan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 45 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Bilbaz adlı üyeden alıntı

Üstad mantıken proje tutarsa neyleyim bloğu :D
Fikirde saten forumdan çıkdı
http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/yeni-proje-yabanci-dizi-sosyal-platformu-196371.html
Tutar mı tutmaz güvenemiyorum o yüzden zamanımı da boşa harcamıyım diyorum ondan yani :)

özelden size bir teklif sundum ?

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Para kazanmak mı istiyorsun ?.

Ben siteyi 1.3 yıl önce açtım ve hiç ilgilenmedim bundan 6 ay önce site duruyor bir değerlen direlim dedim. Yazı eklemeye başladık güzel bir tema yaptık.(Veya temayı düzenledik) Fuarlara katıldık sponsorlar bulduk (MSI,OyunHizmetleri) 3 tane Twitch yayıncımız var. İlk başta para harcadık ama deydi.

Burada amaç vaz geçmemek. Eyer sıkılır ve vaz geçersen kaybedersin. Şuan para kazanmıyorum ama cebimden de harcamıyorum.

KATEGORİ: Oyun
omerkarahan

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al