freelance iş ilanları

Bi projem var

33 Mesajlar 3.136 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Hocam benim bu forumda geçmişimi bir araştırın bakalım ona göre konuşun, oklara göre hareket edilir mi, ayıp denen bir şey var, birini karalamak bu kadar kolay mı, yardımcı olmak istedim ve bu yönde sizinle mesajlaştım, bu oklar nasıl beni gösterir, sizin bakmış olduığunuz domaini şu an siz benimle konuşurken başkası reglemiş olamaz mı, inanın çok ayıp ediyosunuz, ben bu denli ucuz yollara başvuracak insan değilim, kendim proje yapacak olsam nasıl bir domain almam gerektiği konusunda gayet bilgiliyim, sizin yada bir başkasının ağzından domain imsi alacak kadar basit yapıda insanlardan değilim, hakkımı helal etmiyorum size, adımı soyadımı daha öncede söyledim, böyle bir sebep yüzünden insanların beni yanlış tanımasına sebep oluyorsunuz, beni kim kara listeye alırsa alsın altını çizerek söylüyorum böyle komik şeyler bana yakışmaz ayıptır bu yaptığınız

Tamam hocam yapmadım diyorsanız ben güveniyorum şu an. Yanlış anlaşılma olabilir. Şüphelenme konusunda o arkadaş da haklı. Siz de bunu yapmadiysaniz tamam. Kimsenin günahıni almayalim. O sırada tesadüfen başkası tarafından alınmış olabilir.

wmaraci
reklam

DKZBilisim DKZBilisim İnternet Bilişim Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hiz.
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)

SosyalSatis adlı üyeden alıntı

bu domainleri başkasına söylemişmiydiniz

Aklıma gelir gelmez foruma yazdım başka bir yere söylemedim... Olan oldu arkadaş ben yapmadım diyor bende eyw diyorum belki herşey koca bir yanlış anlaşılma belki arkadaş Aldı belki 3. Bir şahış bir şekilde Aldı (ha diyeceksiniz çok mu kazandıracak hayır maksat ... Lık) bilmiyorum bana Hakk'ını helal etmeyen dostum belki iyi niyetlisin belki kötü bunu bilemem ben sana şunu diyorum sen aldıysanda almadıysanda bu işten ekmek yiyeceksende yemeyeceksende benim hakkım helal olsun sorun değil ister et ister etme sen sorun değil

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Detayları pm ile gönderirseniz incelemek isterim.

Recbook Creative 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al