wmaraci reklam

Bilişim Alanı - Yeni Bir Başlangıç Yapacak Olsanız

33 Mesajlar 6.910 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Niche sektörü denedim, birkaç google hilesi ile kazandım ama geçici. Kalıcı gelir içini ise 6 ay 1 yıl her gün uğraşmak gerek.

Ben tek bir alanda uzmanlaşma taraftarı değilim. Şu an html css javacript jquery php alanlarında uzman seviyeye gelmeye çalışıyorum. Bu alanları hallettikten sonra direkt javaya oradan ios ve androide. Bunlardan sonra tek başıma web sitesi yazabiliyor muyum? Evet. Mobil uygulamada ortalığın tozunu attırabiliyor muyum? Evet. Tüm bunlar olurken, 1 tane yabancı niche site hizmeti veren kişiden paket alırım, kurdururum ve hizmeti alırım. Makaleleri yazdırarak 1 yıla yakın yayınlamaya devam ederim. Aynı zamanda youtube'a girerim. Aklımda proje var ve başlayacağım yakında.

Yani şu: Her gün 2-3 saat yazılım kas ve sadece öğren, para kazanmaya başlama. O arada 1 saatini niche siteye ayır. Geri kalan kısımda youtube a içerik yükle. Okul 8:30 14:00 arası var. 15:00'da bunlara başlarım. Canım çıkar, ama yıllar sonra hem ekonomik gücü bağımsız olan hem de bilgi birikimi olan, elini sallasa bir şirkete girebilecek biri olurum. Planım bu.

Mobil uygulama yazabilen, niche site sahibi olan ve para akışı olan aynı zamanda forumda script yazılır konuları açabilen ve dil bölümünde okuduğu için mezun olduktan sonra en az 4 dil bilen biri olmak varken neden yatayım... Gençliğimde yaptım yaptım. Gerisinde üşenirim :)
Psycho grsy SkYmen

kişi bu mesajı beğendi.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
reklam

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
Sosyal medya
Nedeni : Bu konuda hem resmi hemde genel olarak büyük sıkıntılar var analiz,takip,kimlik getirisi işi iyi yaparsanız aylık iyi para bırakıyor.

KorayBalli KorayBalli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle Artificial Intelligence (Yapay Zeka).Bu aralar manuel olarak yaptığımız her şey artık otomasyon haline geliyor.İnsan gücü yerini makine gücüne bırakıyor.Olması ya da olmaması gerektiği ayrı bir konu ancak teknoloji takip edildiğinde belki de en önemli konunun bu olduğunu düşünüyorum.

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer biraz sesim güzel olsaydı(çok tiz) kesinlikle youtube işine girerdim çok sağlam fikirlerle kendime karışık bir kanal yapardım. Youtube işine giremiyeceğim içinde tercihim mobil platform olurdu. Her sene mobil kullanım oranı kendini katlayarak artıyor.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Designers Designers UI/UX Designer Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 58
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba,

Tanıdığım bir çok yazılımcı mobil uygulamaya geçti diyebilirim, o sektör gelişecek. :)

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 324
  • Ticaret 3, (%100)

kadirkaracaoglu adlı üyeden alıntı

yabancı dil blog yazar adsense eklerdim 4 site yapsak günlük toplam 3x4 12 adet tanıtım eklesek kebap para

Abi süper ya :)

kadirkaracaoglu kadirkaracaoglu Sosyal Medya Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)

adsense Türkiyeye kazandırmıyor fakat ingiliz ve alman bloglarına çok iyi gelir sağlıyor üstelik dolar üzeri olduğu için en kötü ihtimal Türkiyede 500 kazancın varsa İngiliz bir blogda 500 dollar olur ;)
ismail

kişi bu mesajı beğendi.

iç mimarlık

emirbugra emirbugra Entrepreneur Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web ve Mobil Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
valla benim ingilizcem fena sayılmaz :D iyi fikir gibi duruyo aslında. yazı yazmayı da severim zaten. şimdi nasıl yapılıyo bu? blogu yaz, adsenseyi bas öyle mi? hatta ingilizce youtube videolar filan bile çekebilirim.

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Türkiye 80 milyonluk bir nufusa sahip; Sadece %50 sinin evinde bilgisayar vardır.. Ama inanın belkide %90 nunda telefon vardır.. O yüzden mobil uygulama,, yada android uygulaması en karlı iştir... Yani belkide oyun oynamayan yoktur.. o yüzden android oyun sektörü en karlı iş bana göre..

Psycho arkadaşımız güzel demiş neden o sektörlere girmiyorsunuz:)) Bende bilmiyorum neden girmediğimizi yani android oyunu al kur güzel seo ayarları reklamı bas yaslan arkana ama neden girmiyorum... Bende bilmiyorum sanırım GAZA gelmek yada etrafımızdakilerin iyi kazandıklarını görmeden bizler gaza gelmiyoruz:)

İşin komik tarafıda biz girdigimizdede bu işe herkes girmiş oluyor sonrasındada avcumuzu yalıyoruz:)) İşin gerçegi bu

Sunraise Sunraise WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Blockchain derim ve başlayacağımda

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al