wmaraci reklam

Bu proje nasıl sizce ?

30 Mesajlar 2.587 Okunma
wmaraci reklam

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar.Bir site açmayı düşünüyorum.8 senedir bu sektordeyim fakat 6 senedir çok iyi anlıyorum her alanda bilgim var.Bir site açmak istiyorum burada videolu ders koycam fakat webmaster uzerine.Mesela ornek wordpress le ilgili kurulumdan türkçeleştirmeye kadar eklenti düzenleme tema düzenleme gibi wordpress i detaylı ayrı ayrı konularda videolu ders koyacağım. Bunun dışında tüm scriptler ve genel programlama girişimcilik. internetten para kazanmadır. kısacası internetle ilgili her alanda videolar hazırlayacağım.

Sizce kazanc sağlarmı giriş olur mu ?
Birde site ismi isim soyisimmi olmalı yoksa klasik webeğitim tarzı bir domain mi olmalı ?

Fikirlerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

JustCode JustCode WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek coder
  • Konum Romanya
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 14
  • Ticaret 3, (%100)
Önüne gelen wordpress kullanıyor zaten, bu piyasanın en cahiline bile sorsan bunların bir çoğunu biliyordur. Yerli, yabancı birçok kaynak zaten mevcut bununla ilgili. Diğer yazdıklarında dahil olarak gereksiz zaman kaybı diyorum.

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

JustCode adlı üyeden alıntı

Önüne gelen wordpress kullanıyor zaten, bu piyasanın en cahiline bile sorsan bunların bir çoğunu biliyordur. Yerli, yabancı birçok kaynak zaten mevcut bununla ilgili. Diğer yazdıklarında dahil olarak gereksiz zaman kaybı diyorum.

Hocam wordpress eklenti yapabiliyormusunuz mesela ? yada bot ? burda basit şeyler yazmış olabilirim. fakat programlama eğitimleride olacak. bence siz şunu düşünsünüz. burada wm aracında toplam 100 kişi var diyelim 100 kişiden 15 kişi tema türkçeleştirme yapamıyor. aynı hesapta 100 kişi var diyelim bot yapabilen sayısı 100 de 1 hatta 100 de 0,01 dir.sadece wordpress düşünmez isek burada seo hakkında bilgisi olmayan 100 üzerinden 30 luk kesim var bunları video ile anlatmatı düşündüm.Siz wm aracını baz alarak konuştunuz sanırım.Joomla yı %100 kullanabilen sayısı burada 100 üzerinde 10.Artı teknik liselerde eğitimleri joomla wordpress üzeinden yapılıyor artık yazılım okuyanlar için diyorum. ben hit geleceğine eminim fakat ortalama bir rakam bulamıyorum 1 sene it gibi çalışıp emeğime değermi onu bilmiyorum açıkcası.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Direk ne gerek var derim
Çok farkli taktikler kolaylıklar kendi öz çekiminiz ve anlatımınızla yapacaksanız kurulumları youtubeye yükleyin daha iyi olur video içi reklam yapıp sitenizi yazın oradan videoyu izleyip kuramayanlara ücretli kurulum yapın

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)
Bu arada video olucak tüm eğitimler kaynak onemli değil gorerek ogrenme ayrı bir olay

Ek Olarak:

ermaneray adlı üyeden alıntı

Direk ne gerek var derim
Çok farkli taktikler kolaylıklar kendi öz çekiminiz ve anlatımınızla yapacaksanız kurulumları youtubeye yükleyin daha iyi olur video içi reklam yapıp sitenizi yazın oradan videoyu izleyip kuramayanlara ücretli kurulum yapın

hocam şunu düşündüm açıkcası. zaten videoya yuklucem ama sadece wordpress kurlumu değil weble ilgili tüm videolar . ozcekim yapmıcam ekran kaydı ama sesli anlatım

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Projen beğendim hocam. Yalnız video çekeceksen birkaç arkadaş iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca domain olarak isim soyisim değil de diğer türlü alman bence mantıklı olur. Ben girmenden yanayım. Kullanıcılar da kendileri bişeyler paylaşırlarsa daha güzel olur.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

TeamScriptim adlı üyeden alıntı

Projen beğendim hocam. Yalnız video çekeceksen birkaç arkadaş iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca domain olarak isim soyisim değil de diğer türlü alman bence mantıklı olur. Ben girmenden yanayım. Kullanıcılar da kendileri bişeyler paylaşırlarsa daha güzel olur.

hocam açıkcası alttan yorum yapan sitede herkese cevap vermeyi düşünüyorum. internette olmayan onca ozel para kazandıran olaylarında eğitimini paylaşacağım. burda herkes wm aracını baz alıyor. bu işte yeni yetişen host nedir bilmeyen kişiler de mevcut . sitesindeki eklenti aslında doğru iken fakat bu olmadı diyip eklenti değiştirende mevcut. Bu yanlışların kodlamanın mantığına inmeyi düşünüyorum. Girişimcilik derleri vb. günlük 1 video düşünüyorum acıkcası. Girme taraftarıyım fakat şimdi bu işi sadece kendim yapacağım anlayan arkadaşım olmadığı için kişisel iste üzerinden gitmeyede yakınım sebebi şu genel bi webmaaster eğitim sitesini yontemek sorumluluk ister demeyelimde çok içerik ister fakat kişisel site okadar da sanki içerik istemez gibi geliyor. yanlışsam düzeltin. videoların ham hali olacağı için. belki birgün bu işten iyi sonuç alırsam genele geçip videoları yukleyip videoları düzenleyip genel siteye atabilirm diye düşünmekteyim

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

hocam açıkcası alttan yorum yapan sitede herkese cevap vermeyi düşünüyorum. internette olmayan onca ozel para kazandıran olaylarında eğitimini paylaşacağım. burda herkes wm aracını baz alıyor. bu işte yeni yetişen host nedir bilmeyen kişiler de mevcut . sitesindeki eklenti aslında doğru iken fakat bu olmadı diyip eklenti değiştirende mevcut. Bu yanlışların kodlamanın mantığına inmeyi düşünüyorum. Girişimcilik derleri vb. günlük 1 video düşünüyorum acıkcası. Girme taraftarıyım fakat şimdi bu işi sadece kendim yapacağım anlayan arkadaşım olmadığı için kişisel iste üzerinden gitmeyede yakınım sebebi şu genel bi webmaaster eğitim sitesini yontemek sorumluluk ister demeyelimde çok içerik ister fakat kişisel site okadar da sanki içerik istemez gibi geliyor. yanlışsam düzeltin. videoların ham hali olacağı için. belki birgün bu işten iyi sonuç alırsam genele geçip videoları yukleyip videoları düzenleyip genel siteye atabilirm diye düşünmekteyim

Madem öyle kişisel bir site ile başla daha sonra bi domain alıp değiştirirsin.Ama gir bu işe

Mustafa Kemal ATATÜRK!

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
Söylediklerinizden internette o kadar ama o kadar çok varki. Daha doğrusu vereceğiniz bilgiler çok fazla var. Fikrinizin farklı olan hiç bir yanı yok. Çok zor tutması. yinede kolay gelsın.

www.mucahitguner.com

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

Söylediklerinizden internette o kadar ama o kadar çok varki. Daha doğrusu vereceğiniz bilgiler çok fazla var. Fikrinizin farklı olan hiç bir yanı yok. Çok zor tutması. yinede kolay gelsın.
Anladım hocam vazgeçtim ozaman

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al