freelance iş ilanları

Bu Proje Tutar mı ?

25 Mesajlar 3.264 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Böyle önyargılı olmadan önce diğer yazıları yorumlarıda okumanızı öneririm. Nasıl bir millet olduk nekadar ön yargılı bir millet olduk. yazıklar olsun.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

oguzhanincetas oguzhanincetas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım & C# Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 9 / 25
  • Ticaret 17, (%100)
teknik olarak wordpressi foruma uydurmuş gibi bir şey olmuş buna para vericeğinize mybb kurun derim öğrenciler hatır gönül işiyle birşeyler yapabilirler evet öğrenciler bir şey yaparken sizde o arada hızlı bir şekilde attağa geçerseniz tutabilir

3EBilisim 3EBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 18 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
sokrates
Merhaba Fikrinize Saygı Duyarım

Düşünceleriniz çok güzel , Sadece o okula değilde tüm türkiyeye hitap etmesini bilirseniz ve reklamdan tiksindirtmezseniz projenizin güzel yerlere gelebilir . Büyük işler küçük şeylerle başlar .
Bizimde bir edebiyat sitemiz var . Edebiyat hocam siteyi açtığında günlük 100 200 öğrenci uğruyordu ve biz kapatmadık biraz gayret çaba sarfedince , şuanda aramalarda birinci sırada olan ve günlük 8 bin aylık 250 bine yakın tekil ziyaretciye ev sahipliği yapan bir portal haline geldik. Başarıları diliyorum size , umarım umduğunuzu bulursunuz

Not : Dünyayı değiştirenler ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın olan insanlardır. ( Steve Jobs)

Sizde öğrenciler adına güzel işler yapabilirsiniz buna inanın ve harcayacağınız 250-500 lirayla birşey kaybetmezsiniz. Temanızda güzel. Bir an önce başlamanızı tavsiye ediyorum
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Böyle teşvik edici ve olgunca bir görüş bekliyordum bende hocam. Çok teşekkür ederim. Sizin adınızada ayrıca çok sevindim. Dediğiniz gibi Türkiye ye yönelik bir çalışma yapıcam ancak içerik konusunda sıradan bir öğrenci forumu olsund aistemiyorum. geliştirir geliştirmez başlamış olucam. Umarım dediğiniz gibide güzel bir kitleye hitab ederiz. İyi akşamlar.

Ek Olarak:

bunediola09 adlı üyeden alıntı

Sizin yerinizde olsaydım, okulda sınavdan cıkıcak soruları sitemde, ve yapılan yazılıların sonuçlarınıda siteme ve birçok bilgili dersleri siteme yazarak öğrencileri siteme çekmeye çalışırdım, öğrenciler hemde daha fazla vakit geçirip konuşma platformundada takılabilirler :)

ozgurgezen adlı üyeden alıntı

Tebrik ederim. Gelir amaci icin ogrencileri kullanmak harika bir fikir.

3EBilisim adlı üyeden alıntı

sokrates

Düşünceleriniz çok güzel , Sadece o okula değilde tüm türkiyeye hitap etmesini bilirseniz ve reklamdan tiksindirtmezseniz projenizin güzel yerlere gelebilir . Büyük işler küçük şeylerle başlar .
Bizimde bir edebiyat sitemiz var . Edebiyat hocam siteyi açtığında günlük 100 200 öğrenci uğruyordu ve biz kapatmadık biraz gayret çaba sarfedince , şuanda aramalarda birinci sırada olan ve günlük 8 bin aylık 250 bine yakın tekil ziyaretciye ev sahipliği yapan bir portal haline geldik. Başarıları diliyorum size , umarım umduğunuzu bulursunuz

Not : Dünyayı değiştirenler ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın olan insanlardır. ( Steve Jobs)

Sizde öğrenciler adına güzel işler yapabilirsiniz buna inanın ve harcayacağınız 250-500 lirayla birşey kaybetmezsiniz. Temanızda güzel. Bir an önce başlamanızı tavsiye ediyorum

oguzhanincetas adlı üyeden alıntı

teknik olarak wordpressi foruma uydurmuş gibi bir şey olmuş buna para vericeğinize mybb kurun derim öğrenciler hatır gönül işiyle birşeyler yapabilirler evet öğrenciler bir şey yaparken sizde o arada hızlı bir şekilde attağa geçerseniz tutabilir

Aslında haklısın hocam fakat ileri düzey bir forum olduğuda belli. En azından kimsede olmayan farklı güzel bir sistemle yürüyen forum. Mybb kimse önermiyor neden önermediklerinide anlamıyorum. Amacım şuan için sıradan bir forum olmaktan çıkarmaya yönelik fikir bulmak hocam. Teşekkürler görüşünüz için.

Ek Olarak:

bunediola09 adlı üyeden alıntı

Sizin yerinizde olsaydım, okulda sınavdan cıkıcak soruları sitemde, ve yapılan yazılıların sonuçlarınıda siteme ve birçok bilgili dersleri siteme yazarak öğrencileri siteme çekmeye çalışırdım, öğrenciler hemde daha fazla vakit geçirip konuşma platformundada takılabilirler :)

ozgurgezen adlı üyeden alıntı

Tebrik ederim. Gelir amaci icin ogrencileri kullanmak harika bir fikir.

3EBilisim adlı üyeden alıntı

sokrates

ek olarak sitenizin ismini öğrenebilirmiyim ? inceliyeyim fikir oluşturması adına...

Recbook Creative 
wmaraci
wmaraci

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
forum fiyatı çok uçuk bence , bence projeniz için baştan bir site yaptırın kafanızdakini çizdirin derim

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al