wmaraci reklam

Buralarda Takılıp Başarılı Olan Var Mı?

52 Mesajlar 7.354 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

ne tutması hocam ya aylık 500tl kazanmak para mı internet işinde eminim çoğu o kadar da kazanamıyordur.

Hocam ne bekliyordunuz aylık 50 lira bile kazansalar bu işleri yapanlar genelde üniversite öğrencileri ve bunlar ailelerine fazla yük olmamak için 3 - 5 kuruş para kazanmaya çalışıyorlar.Bu öğrenciler mezun olduklarında "şükür ki ben zamanında aylık 50-100 lira kazandım ve aileme fazla yük olmadım" diyebilirler ve çok mutlu olabilirler.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?
wmaraci
reklam

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Var. Ben varım en başta. Web'in üreten kitlesinin arasına katılalı henüz 1 yıl oldu. Ama çok rahat 10-15 bin lira aldım. Sıradan bir üniversite öğrencisiydim ama birgün nette takılırken wm forumlarından birine denk geldim. Hikaye öyle başladı. Ne mi yaptım ? En başta film sitesi açtım daha 1 aylık acemi webmasterken oturdum wordpress nasıl kullanılır bilmeden siteyi açtım ve site kısa zamanda gayet güzel yere geldi ve kazandırdı. Sonra kadın sitesine yöneldim bu ilk başarısız projem oldu. Kadın sitesi hamallıktan başka birşey değil. Uğraştığıma değmeyeceğini anladığımda çok geç değildi. Bundan sonra birkaç türkçe niche açayım dedim olmadı. En son güzel bir sektör buldum şuan yeni başladım bunada. 2-3 ay içinde ingilizce niche sektörüne girmeyi düşünüyorum. Ve işler yolunda giderse forum adminimizinde söylediği gibi reel sektörde ticarete atılıp onu web üzerine taşımayı düşünüyorum.

Kazanmak isteyen kazanıyor yani.

Kimseden size şunu yap demesini beklemeyin. Ya da sizi kazandığına inandırmasını. Ben seni neden inandırayım kardeşim ? Ha bu kadar meraklıysan gel atayım sana wmz yada payoneer hatta banka havalesi görüntüsü ama ne işine yarayacak ? Benim param senin dilinde olsa neye yarar olmasa neye yarar ?

Soru neydi: Buralarda takılıp başarılı olan var mı ?

Var kardeşim var. Yeterki ne istediğini ve neler yapabileceğini bil.
isousluer fevzib ruzigar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al