wmaraci reklam

Buralarda Takılıp Başarılı Olan Var Mı?

52 Mesajlar 7.384 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Her insan nereden kazanç sağladıgını söylemez, herkes tarafından bilinen zırvalıkları anlatıp dururlar.

Real hayatınızla, İnternet hayatınız da kazandığınız parayı asla karıştırmamamız gerekiyor. Ben Domain ticâretiyle ugraşıyorum. Kazanıyorum, diyebilirim. Ama internet her zaman kazandırmaz. Teknoloji çok gelişiyor yarin birşeylere dokunmayarak " zihine yerleştirilen bir chip ile " düşünerek herşeyi yapabilen bir sistem dahi gelebilir. Bu yüzden interneti her zaman arka planda tutmanız lazım ve ek gelir olarak düşünmemiz lazım. Her zaman real hayatımızda tutunabilecegimiz bir iş olması lazım, eger bir işe yönelecekseniz veya fikir, ptoje istiyorsanız piyasa artık internet üzerinden berbat bir şekilde bitiyor. Eger illa bir fikire veya projeye yönelecekseniz rekabeti çok az ama çok kazandıran işlere girin. İnternet üzerinden bilet satışı gibi, ama Real yaşantınız da birazda paranız varsa Giyim alanına yönelmeniz gerekir bunlar hayatımız boyunca asla bitmeyecek meslekler. Her zaman kaliteli iş yaparsanız, her zaman ekmek yersiniz.
frkn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
oyun, teknoloji, genel forum, film-dizi, yemek tarifi, rüya tabiri vs... siteler açmayan ve en az 1 yıl sabırlı olan parayı buluyor.

Bu tip siteleri açanlarda kazanır ama çok daha fazla emek harcamak ve çok daha büyük bir rekabet içinde oluyorlar.

Eğer bu tip siteler dışında açacak site mi var diyecekseniz zaten bu işe hiç bulaşmayacaksınız. Boşa kürek çekersiniz. Sonra 3-5 tlye aylık link satanlar kervanına katılırsınız.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

oyun, teknoloji, genel forum, film-dizi, yemek tarifi, rüya tabiri vs... siteler açmayan ve en az 1 yıl sabırlı olan parayı buluyor.

Bu tip siteleri açanlarda kazanır ama çok daha fazla emek harcamak ve çok daha büyük bir rekabet içinde oluyorlar.

Eğer bu tip siteler dışında açacak site mi var diyecekseniz zaten bu işe hiç bulaşmayacaksınız. Boşa kürek çekersiniz. Sonra 3-5 tlye aylık link satanlar kervanına katılırsınız.

Oyun ve Teknoloji artık çöpe döndü. Gelen geçen anlayan, anlamayan bu alana yöneliyor. Rüya tabirleri, rekabeti yok nasıl rekabeti yok tek alanda sadece " Rüya tabirleriyle " ilgili içerik ekleyen nadir siteler var. Yemek tarifleri yerine, pasta tarifleri - kek tarifleri - tatlı vb. Tek alanda yürümek en mantıklısı. Yemek tarifleride çöp olacak yakında.

maytkambek maytkambek WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 1 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Vay be eskinin trendleri oyun, film, genel forum siteleri yavaş yavaş ölüyor. Peki günümüzün yükselen trendleri neler?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)
Millet ne kazandığını neden söylesin milletin ne kazandığını,sitelerini merak etmek yerine oturup çalışmak daha mantıklı.Boşu kovalamanın alemi yok.

sosyalme.com

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Buralarda takılıp da çok da güzel para kazananları tanıyorum. Ben yıllardır geçimimi bu sektörden sağlıyorum. İnternetten para kazanmak çok kolaydır. Fakat bizler bir an önce ayda 1000 lira kazanayım dediğimiz için kazanamıyoruz. 100-200 lirayı da beğenmiyoruz. Haliyle ben nasıl para kazanabilirim demeye başlıyoruz.

Anil Anil I'm Here! Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Advertising
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 189 / 190
  • Ticaret 153, (%100)
Evet bende kazanıyorum. Aynen kimse nerden kazandıgını söylemez. :)

.

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Düzenlendi.

koray6321 koray6321 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
internette kazanmak aslında yoktur kandırmak vardır. Kazanma Sanatı yerine kandirma Sanatı baska Bişi Bulamasssınız...

monelogg monelogg <> Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 78 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Vay arkadaş, şu anda kendimi ne kadar kötü hissediyorum anlatamam, millet aylık 3000TL'yi beğenmiyor, benim 7 ayda kazandığım para 3.03 TL. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al